Стартира Tелевизия 7/8 - Tелевизията на Слави Трифонов! - ето и програмата и...

  • 25 137
  • 370
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 660
Как е качеството при вас? При нас - някак без контраст, мъгливо като при кабеларка.
И при мен е така, гледам през Виваком. Има ли изобщо HD вариант?

# 61
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Има ХД - всички оператори излъчващи 7-8 тв имат и двата варианта.

# 62
  • Мнения: 96
Доста разочароващо, че цялото предаване мина в тези подаръци.
Ако си мисли, че хората гледат телевизията заради това, по-добре да не беше започвал.
А, ако хората са го гледали заради това, са си загубили времето!

# 63
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 217
Как е качеството при вас? При нас - някак без контраст, мъгливо като при кабеларка.
И при мен е така, гледам през Виваком. Има ли изобщо HD вариант?
мъгливо и тъмно е защото нямат достатъчно осветление. иначе качеството на картината е много добро. вероятно с времето ще се надграждат нещата.

# 64
  • Мнения: 6 417
А защо през май на сайта на шоуто се искаше регистрация с егене за участие в томболата, а сега имаше ново условие-да се сподели страницата на телевизията във Фейсбук? Не всеки има Фейсбук, но някои са си дали егенето и др. данни.

# 65
  • Мнения: 96
какво е значението, те нап раздадоха егн-тата на цяла държава и никой гък не каза.

# 66
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Първато издание на -  Вечерното шоу на Слави Трифонов по 7/8 Тв.  в Хай Дефинишън  

https://www.youtube.com/watch?v=ATnbctSeSIw

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 10:55 от Варненец

# 67
  • Мнения: 336
Раздадоха ли всички подаръци или първите 100 предавания още ще раздават? На страницата им нищо не пише по темата.

При мен на А1 е 48 канал. Като цяло нищо особено, но имаше 2-3 лафчета.

Жалко за подаръците. По-добре да беше направил музей в Левски-Г или поне книга и сайт с описа им за спомен

# 68
  • Мнения: 2 821
Стартира облъчването на народа. Първо почва с раздаване на телевизори, после с политически водевили и накрая ще иска да гласувате за него. И със сигурност ще събере съмишленици. На нашата територия има доста страдащи от Стокхолмски синдром. По Бойковски ще тръгне и Славчо. Joy

# 69
  • Мнения: 3 949
Вече са публикувани печелившите в сайта. Аз не печеля нищо.

# 70
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 269
Вече са публикувани печелившите в сайта. Аз не печеля нищо.

А как участвахте в томболата? Simple Smile

# 71
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Раздадоха ли всички подаръци или първите 100 предавания още ще раздават? На страницата им нищо не пише по темата.

Излъчиха по 7-8 тв. най-големите награди.  Останалите ще ги обяви на сайта  www.sedemosmi.bg
От утре вечер почва със смешките.

# 72
  • Мнения: 3 949
Вече са публикувани печелившите в сайта. Аз не печеля нищо.

А как участвахте в томболата? Simple Smile

В сайта можеше да се включиш до 31.07, не съм съвсем сигурна за датата.

# 73
  • Мнения: 1 211
Томбола за телевизори няма. Това с тв. си беше фейк страница и новина. Повтори се 100 пъти, но хората продължават да се връзват. Томбола имаше за подаръците на шоуто. Има ги имената в сайта. И аз не печеля. Около мен никой не печели.

# 74
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Слави Трифонов счупи всички тв.рейтинги  на 4 ноември!

Според  независимата пипълметрична агенция Рийч.   - 7/8  Тв.  е  имала 1 426 100 зрителя от 19.30 часа до 22.57 часа!  

За сравнение  топ шоуто на Би ти ви  Фермата в праймтайм - има максимално достигнати 907  000 зрителя в 21.30 часа  и  едва 609 000 зрителя  за Игри на Волята по Нова тв.  в 21.30 часа!!!!

Общи условия

Активация на акаунт