Мъж Скорпион - 5

  • 54 939
  • 772
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 012
Rolling EyesRolling EyesМайка на Скорпион - Благодаря!

 От ли4ния му хороскоп досега - разбрала съм,4е имат изклю4ителна способност за самовъзстановяване тия същества.Отмъстителен,злопаметен и доста нaгъл ако си гони своето хахаахахах. Ииииииии не на последно място оба4е - ужааааасно красив и магнети4ен Wink

Уау, прочела си някъде, че Скорпитата са гадове неземни, и ще му вменяваш това на детето от ранно детство?
И после защо са отмъстителни, злопаметни, че и нагли в преследването на интереса си?
Че кой стои доброволно при тези, които го тровят?

# 61
  • София
  • Мнения: 17 775
Или вижда, че е кофти още от малък? Не всяка майка е с перде на очите.

# 62
  • Мнения: 10 012
Отклоненията се проявяват рано, зодия Скорпион не е диагноза.
Така че не е добре човек да се замозалъгва, че е от зодиака, а да се обърне към специалист ако има нужда.

Много пресилено звучи дете да е нагло в преследване на интереса си....
Деца са. Искат всичко. Нали не говорим за криминални прояви. Или?

Майките не са с перде на очите, но се преструват до последно. Не си веят прането по форумите.

# 63
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Kаква майка говори с такива тежки думи из нета за собственото си дете? Това за кого говори повече - за него, или за нея?

# 64
  • Мнения: 360
И на мен ми е странно. Явно са се изчели едни характеристики за зодия скорпион, и сега ще се приписват върху човешко същество. А, като се замисля.. Дори слънчевия знак не придава толкова значение на личността. Отмъстителни хора има и от други знаци, има и скорпиони, които прощават. И, защо да не преследваш страстно целта си, дори понякога тя да изисква някакви крайности (в рамките на допустимото)? В крайна сметка точно тези хора винаги сбъдват мечтите си. Аз пък много бих се радвала на син, точно скорпион. Това ми е любимата зодия.

# 65
  • Мнения: 10 012
Май майката само го е прочела някъде в нета, без да го свързва лично... Надявам се. Но е странно.

# 66
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Аз честно казано научих много повече на тема злоба и жлъч за други зодии от тази тема, отколкото за скорпионите. Успех, че ми писна.

# 67
  • Мнения: 20 172
Да сменим темата за детето, поздрав с една тематична картичка Sunglasses🎄

Последна редакция: ср, 25 дек 2019, 18:16 от Lemy

# 68
  • София
  • Мнения: 17 775
Е какво, има такива деца. За да станат еди- какви си възрастни и всякакви чудесии, описани тук, да не мислите,че са били ангели като деца само защото аа деца.

# 69
  • Мнения: 166
Как сте палави гугутки?
Отдавна не бях влизал тук в тази тема,но искрено продължавам да се забавлявам с вас.
Stuck Out Tongue

# 70
  • Мнения: 50
Къде е Луната на детето и какви аспекти има? Слънцето няма отношение към емоциите и психиката.

Последна редакция: чт, 26 дек 2019, 23:36 от ReadTheRows

# 71
  • Мнения: 360
А, в какво има отношение Слънцето?

# 72
  • Мнения: 50
Пътят, който трябва да извърви душата. Това е сърцето на картата, това към което се стремим и нашата съдба.
Попитах за Луната, защото в картата описва  майката,  нашите емоции и психика.

Последна редакция: пт, 27 дек 2019, 02:00 от ReadTheRows

# 73
  • Варна
  • Мнения: 301
Луната му е в Лъв,асцендента пък е Дева Wink Добре,че малко омекотява жилото Wink Меркурий във Везни,Слънце -на върха на 3ти дом.
ReadTheRows в случая какво е тълкуването за Луната в Лъв,благодаря ти! Wink

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 23:07 от nevvy

# 74
  • Мнения: 50
Луната му е в Лъв,асцендента пък е Дева Wink Добре,че малко омекотява жилото Wink Меркурий във Везни,Слънце -на върха на 3ти дом.
ReadTheRows в случая какво е тълкуването за Луната в Лъв,благодаря ти! Wink

Луната квадратира ли Слънцето? Иначе за Луна в Лъв има достатъчно инфо в нета за четене. Не смятам, че Дева на Асц омекотява, а точно изостря вниманието към детайлите. Скорпионите са много принципни, а Девите педантични и принципни. Луната в Лъв изолирано дава драматизъм, в 12ти може да преживява нещата в повече. Слънцето в 3ти май не се чувства добре. Тези въпроси са за друга тема и за по-компетенти от мен. Smiley

Общи условия

Активация на акаунт