Мъж Скорпион - 5

  • 54 636
  • 772
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 360
Записвам се и аз малко късно в новата тема. Не мога да разбера какво иска моя скорпион от мен... С него бяхме заедно около 9 месеца, преди да замина извън България. Той поиска да опитаме връзка от разстояние, съгласих се, но на втората седмица реших да се разделим, не заради някой друг, а защото стреса ми идваше в повече. Именно черешката на тортата от всичко, заради което бях под налягане (нова работа, чужд език, среда, абсолютно сама) беше да се притеснявам за него, когато 3 дни не си вдига телефона, а аз съм на един океан разстояние. Както и да е. През времето ми в чужбина, донякъде го преживях, а когато се прибрах се видяхме. И, така от 2 месеца я караме по старому, буквално все едно сме във връзка. С тънката разлика, че той казва, че не можем да бъдем заедно, както преди, защото не може да ми прости, че съм заминала и съм го изоставила. При все това, че аз също не простих малко неща. В началото не исках да сме отново заедно, казвах си, че ще е просто секс. Но, той се държи с мен по начина, който ми е липсвал преди във връзката ни. И започнах да се привързвам отново, да се събуждат в мен надежди и очаквания. Но, очевидно не и в него. Не мога да разбера как човек, който не те иска, в същото време иска да прекарва цялото си време с теб, прави всякакви мили жестове, грижовен е.. Но, не иска бъдеще с теб. Той буквално не ме дава на други, но и не ме иска на 100% за себе си. Не мога да плувам в повърхностни отношения. Това ме тормози. А, и има 3-ти човек, който е в чужбина. Момиче, с което той е бил 2 месеца, докато не бяхме заедно, но уви тя учи в чужбина. Не спира контактите си с нея, когато го питам има ли чувства към нея не може дори да отрече.. толкова ме обърква. Кажете честно, как изглежда? Сякаш съм удобната опция в момента, нали?

Та, така писна ми на шапката и му върнах ключовете за тях, събрах си нещата и си тръгнах. Вечерта той цъфна пред нас и ми каза ,,Хайде да си ходим вкъщи”. А, мисля, че бях достатъчно ясна, че не се чувствам комфортно в подобни отношения, и то с наличието на някаква друга жена, която изобщо не знам какво означава за него. Как ли пък не! Достатъчно го чаках да реши ще опитаме ли отново, но той ме прави на маймуна вече. Не искал да взима кардинални решения. Какво кардинално решение? Или искаш да си с някой, или не. Това неговото е толкова егоистично.

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 14:55 от ParanoiaMD

# 46
  • България
  • Мнения: 6 203
Мислейки си за баща ми ще ти отговоря, но не значи че твоят случай е точно такъв.
Съмнителното щастие да бъде с този Скорпион ще бъде за тази, която има по-здрави нерви и е по-близко до него.

# 47
  • Мнения: 20 136
Вероятно още не ти е простил за "изоставянето".

# 48
  • Мнения: 360
Може наистина да не ми е простил. Казва, че е, но аз усещам, че не е. Ако, трябва да бъда честна дълбоко в себе си, може би и аз не съм простила. Не беше малко и от негова страна. Но, вярвам, че такива силни чувства не си заслужава да бъдат захвърлени с лека ръка. Един човек веднъж ми каза, че ако започнем от сега да правим само добро един за друг, грешките от преди с времето ще избеляват и доброто ще натежи на везната. Аз също съм баш на границата със стрелеца, с толкова много нюанси на скорпион, асцендент скорпион, Венера скорпион, и Скорпион в 8-ми дом, и да си призная и аз съм малко злопаметна и подтискам отмъстителността си. Старая се, обаче да работя в тази насока, да не тая лоши чувства и да прощавам. А, пък мъжете скорпиони, май просто не намират цялата тази душевна пумия за вредна и неправилна. Че, да се замислят да станат малко по - благородни. Знам ли...

Оставам с такова впечатление, защото имам и приятел скорпион, от много дълги години. Случи се нещо между него и негов много близък приятел, те са рак и скорпион. Толкова добри приятели бяха, че им се възхищавах. Но, рачето един ден, подтикнат от емоционална буря, повлечен от манипулациите на жена овен, направи една огромна простотия и скорпиона до ден днешен не му прости. Общувам и с двамата, липсват си, ама на.. пуста му скорпионска гордост. Минаха години, обаче.. прошка няма. Липсва им чувство на емпатия си мисля аз. Защото, ако умееш да се поставяш на мястото на ближния, би разбрал и емоционалния подтик да постъпи по определен начин. Болката ни кара да правим глупости понякога. И, ако човека осъзнае, че е сгрешил, защо да не заслужи втори шанс..?

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 19:57 от ParanoiaMD

# 49
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 465
Случайно надникнах в темата, не мислех да я следя.

Според мен ти си счупила чашата със заминаването си и сега колкото и да я лепиш - нещо там е разбито и пропуска. Ако те е обичал много, за него е било разкъсване на връзката ви и предателство. Не знам какво е преживял - ти замисляш ли се? Изглежда сякаш още те обича, но ти няма доверие.

Не виждам връзка между липсата на емпатия и непростимите неща. Дори и в дълги и дълбоки приятелства, има неща, които ни карат просто човекът да ни стане безразличен, не че не можем да му простим - просто липсват ни времената и приятелството, но нищо не е същото, чувствата не са същите.

# 50
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
За какво да си простиш? Че си избрала себе си, бъдещето си и спокойствието си пред него? Че вместо той да те подкрепя и да те чака да се върнеш....се циркосва и ти прави номера, за да ти е гадно?!

# 51
  • Мнения: 20 136
Е понякога избираш между връзката и себе си, и като избереш себе си, се чудиш после защо другият се сърди....

# 52
  • София
  • Мнения: 17 773
Параноя, кога ще престанеш да привличаш нарциси. Човекът ти вменява вина, покрива се, прави ти номерца и точнп когато си кажеш "край", идва и се държи по начин, по който ти е липсвал преди това, за да те качи отново на въртележката. Не се ли запитвате защо един човек очевидно много добре знае какво искате от отношенията и ви го дава в такива моменти, като идкате да се откопчите, удря в десятката, а през цялото друго време прави обратното? Очевидно не е неориентираност или недоразумение.

Проблемът ти изобщо не е за зодиите. Макар че явно скорпионите имат склонност да са токсични, щом толкова хора пишат с едни и същи сценарии на номерца, вина, драми и т.н.

# 53
  • Мнения: 3 044
Макар че явно скорпионите имат склонност да са токсични, щом толкова хора пишат с едни и същи сценарии на номерца, вина, драми и т.н.

Всъщност това май е за всички водни зодии хахах

# 54
  • София
  • Мнения: 17 773
Не знам, аз познавам и свестни мъже раци, както и доста риби, които дори да са по- драматични, поне не им липсва емпатия към околните. И могат да се сработят все с някого. А такъв човек като гореописания не може с никого да мели брашно. И не бива.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 301
Rolling EyesRolling EyesМайка на Скорпион - Благодаря!

И за да е пълен купона - избърза с пове4е от 20 дни да се роди,сакън да излезе в 1вия ден на Скорпиона Dizzy Face с дооооста драмати4но раждане Wink По Скорпионски! От ли4ния му хороскоп досега - разбрала съм,4е имат изклю4ителна способност за самовъзстановяване тия същества.Отмъстителен,злопаметен и доста нaгъл ако си гони своето хахаахахах. Ииииииии не на последно място оба4е - ужааааасно красив и магнети4ен Wink

Последна редакция: пн, 23 дек 2019, 18:23 от nevvy

# 56
  • България
  • Мнения: 6 203
nevvy, да ти е жив и здрав.
Красотата е много субективно понятие, красивото за един е ужасно за друг, но Скорпионните определено са много привлекателни за някои от нас Simple Smile.
Мислила съм да пусна снимка на баща ми на млади години - аз съм му дъщеря и не мога да го оценя без да се влияя, но жените много го харесваха. Много.
Скорпито у дома на снимки направо ми е странен, което ми показва, че е всъщност ми е привлекателен, магнетичен.
Ако говорим с речника на фентъзитата - чародей Laughing.

# 57
  • София
  • Мнения: 17 773
Отмъстителен,злопаметен и доста нaгъл ако си гони своето хахаахахах
Блякс, това не знам как се обича.

# 58
  • Мнения: 3 044
Ох...отмъстителен, злопаметен и нагъл, това за колко годишен говорим?

Последна редакция: пн, 23 дек 2019, 20:39 от FlameV

# 59
  • Мнения: 360
Да ти е живо и здраво. Те са прекрасни синове ❤

Общи условия

Активация на акаунт