На море в България 2019/2020 г.! - 5

  • 43 572
  • 747
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 316
Може ли линк към бунгалата на Градина?

Може би става въпрос за тези : http://campinggradina.com/bg/bungalows
Миналата година ги загледах, но ни идват скъпи.

# 511
  • Мнения: 6 299
Може ли линк към бунгалата на Градина?

Момичета, не искам да създавам паника и безпокойство, но след инцидента от преди два дни със скъсаната и изплувала тръба на дълбоководното зауставане за отпадъчни води от пречиставателната станция на Созопол, която е ситуирана при плаж Златна рибка, приятлески ви съветвам това лято да пропуснете почивка в района на Созопол и Черноморец (пречиставателната станция обслужва и двете населени места). Дори, чрез медиите, да ви увещават от местната управа или от други държавни институции, че няма да се създаде екологичен проблем, то не се доверявайте.Дори да не се надвишават емисионните норми на замърсяване на морската вода, най-малкото ще има всякакви изливи там. Нали никой не желае да се къпе в такава вода?!
Само в случай, че община Созопол, успее да задължи изпълнителя на проекта, който е изградил съоръжението, съгласно поетата гаранция, да възстанови дълбоководното заустване до началото на летния сезон и то да започне отново до функционира, тогава може безпроблемно да се ходи на почивка в този район.

# 512
  • Мнения: 745
Може ли линк към бунгалата на Градина?

Момичета, не искам да създавам паника и безпокойство, но след инцидента от преди два дни със скъсаната и изплувала тръба на дълбоководното зауставане за отпадъчни води от пречиставателната станция на Созопол, която е ситуирана при плаж Златна рибка, приятлески ви съветвам това лято да пропуснете почивка в района на Созопол и Черноморец (пречиставателната станция обслужва и двете населени места). Дори, чрез медиите, да ви увещават от местната управа или от други държавни институции, че няма да се създаде екологичен проблем, то не се доверявайте.Дори да не се надвишават емисионните норми на замърсяване на морската вода, най-малкото ще има всякакви изливи там. Нали никой не желае да се къпе в такава вода?!
Само в случай, че община Созопол, успее да задължи изпълнителя на проекта, който е изградил съоръжението, съгласно поетата гаранция, да възстанови дълбоководното заустване до началото на летния сезон и то да започне отново до функционира, тогава може безпроблемно да се ходи на почивка в този район.

Това включва ли и Дюни?

# 513
  • София
  • Мнения: 5 960
Да , това със Созопол и на мен не ми хареса. Ужасна работа. Хем ние се колебаехме пак за Блу Ориндж, Златна Рибка точно и за резервация и то от началото на Юли
В крайна сметка резервирахме Дюни и се успокоявам че там е далеч, първо и второ на Дюни има само комплекс, който си е Дюни и няма 100 строежа и плажни заведения наоколо да генерират мръсни отходни тръби
Но кой ги знае Wink
Въобще юли не е ли по-рисков месец за стомашно -чревни вируси.... пробите са с високи мръсни стойности или бъркам, към фаталина е въпроса де?  Thinking

# 514
  • Мнения: 6 299
iliyana_iv -
Дюни не се обслужват от пречиствателната станция на Созопол и са доста далече от мястото на заустване на отрадните води (плаж Златна рибка). Съмнявам се, че би могло да окаже някакво влияние на такова разстояние. Дюни и имат отделна пречиствателна станция.

# 515
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Аз ще съм на Рибката юли.Не се притеснявам.

# 516
  • Мнения: 1 429
Може ли линк към бунгалата на Градина?

Може би става въпрос за тези : http://campinggradina.com/bg/bungalows
Миналата година ги загледах, но ни идват скъпи.
Да,точно тези.И да, наистина са скъпи,но не съм виждала никъде досега в Бг такива.

# 517
  • София
  • Мнения: 1 907
Аз трети ден не мога да се свържа с Ник Травел, ще си изпусна резервацията заради тях. То бива не коректност, ама такова не съм виждала.

# 518
  • Мнения: 6 299
Аз трети ден не мога да се свържа с Ник Травел, ще си изпусна резервацията заради тях. То бива не коректност, ама такова не съм виждала.
Ако споделиш по-конкретно какъв ти е казусът може и да се опитаме да ти помогнем?
Как така не ти вдигат? Как така ще си изпуснеш резервацията, като такава явно още не си направила или имаш предвид, че ще изпуснеш накакъв срок за ранни записвания?

Ето това имам като телефон с получена резервация от тях: 082/56 22 22
В нета има и още един: 082 82 82 10.
Това е имейлът им за резервация: reservations_niktravel@abv.bg
А това е на офиса: niktravel@abv.bg

# 519
  • София
  • Мнения: 1 907
Аз трети ден не мога да се свържа с Ник Травел, ще си изпусна резервацията заради тях. То бива не коректност, ама такова не съм виждала.
Ако споделиш по-конкретно какъв ти е казусът може и да се опитаме да ти помогнем?
Как така не ти вдигат? Как така ще си изпуснеш резервацията, като такава явно още не си направила или имаш предвид, че ще изпуснеш накакъв срок за ранни записвания?

Ето това имам като телефон с получена резервация от тях: 082/56 22 22
В нета има и още един: 082 82 82 10.
Това е имейлът им за резервация: reservations_niktravel@abv.bg
А това е на офиса: niktravel@abv.bg
Три семейства направихме резервация началото на миналата седмица за Белла Виста през юни. Когато ми изпратиха потвърждение бяха объркали датата, цяла седмица напред. Тогава звънях многократно и след хиляди разговори ме увери ха, че чакат потвърждение за желаните от нас дати от хотела. Потвърждението трябваше да получим "най късно понеделник", но от тогава няма връзка с тях, ни по телефон, ни по мейл.

# 520
  • София
  • Мнения: 5 960
Питай друга агенция, наистина пропускш срока, края на януари, за някои намаления е важно

# 521
  • Мнения: 321
Аз трети ден не мога да се свържа с Ник Травел, ще си изпусна резервацията заради тях. То бива не коректност, ама такова не съм виждала.
Ако споделиш по-конкретно какъв ти е казусът може и да се опитаме да ти помогнем?
Как така не ти вдигат? Как така ще си изпуснеш резервацията, като такава явно още не си направила или имаш предвид, че ще изпуснеш накакъв срок за ранни записвания?

Ето това имам като телефон с получена резервация от тях: 082/56 22 22
В нета има и още един: 082 82 82 10.
Това е имейлът им за резервация: reservations_niktravel@abv.bg
А това е на офиса: niktravel@abv.bg
Аз затова спрях да се разправям с тях. Още чакам да ми пишат.
Днес платих резервация през Сънито за Златни пясъци. Бях се и аз притеснила че ще изпусна ранните резервации, но вече ми е спокойно.

# 522
  • Мнения: 164
На мен Ник Травъл ми отговориха бързо и ми пратиха офертата за желания хотел, но не ми допадна това, че искат остатъка от сумата  да платим 3 месеца преди настаняването

# 523
  • Мнения: 416
Аз трети ден не мога да се свържа с Ник Травел, ще си изпусна резервацията заради тях. То бива не коректност, ама такова не съм виждала.
Ако споделиш по-конкретно какъв ти е казусът може и да се опитаме да ти помогнем?
Как така не ти вдигат? Как така ще си изпуснеш резервацията, като такава явно още не си направила или имаш предвид, че ще изпуснеш накакъв срок за ранни записвания?

Ето това имам като телефон с получена резервация от тях: 082/56 22 22
В нета има и още един: 082 82 82 10.
Това е имейлът им за резервация: reservations_niktravel@abv.bg
А това е на офиса: niktravel@abv.bg
Три семейства направихме резервация началото на миналата седмица за Белла Виста през юни. Когато ми изпратиха потвърждение бяха объркали датата, цяла седмица напред. Тогава звънях многократно и след хиляди разговори ме увери ха, че чакат потвърждение за желаните от нас дати от хотела. Потвърждението трябваше да получим "най късно понеделник", но от тогава няма връзка с тях, ни по телефон, ни по мейл.

Аз точно този телефон ползвах и не съм имал ядове !
082/56 22 22

# 524
  • Мнения: 2 081
blondorkata
Защо не направиш резервация през Съни турс и те предлагат Белла Виста ?
Или сте платили вече ?

Общи условия

Активация на акаунт