На море в България 2019/2020 г.! - 5

  • 43 437
  • 747
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 907
Обади се на телефона в офиса им.
100 пъти звънях, доста са не ориентирани!

# 496
  • софия
  • Мнения: 2 908
Обади се на телефона в офиса им.
100 пъти звънях, доста са не ориентирани!

Тази година за първи път резервирах с тях, надявам се всичко да мине гладко!

# 497
  • Мнения: 6 294
Обади се на телефона в офиса им.
100 пъти звънях, доста са не ориентирани!
Аз вече за трета година резервирам с тях, никога до сега не съм имала подобни проблеми. Винаги са бързи и точни.
Да не би да няма места за въпросният хотел или за периодът,  за който искаш и да ти търсят други варианти? Какво обяснение ти дават като им звъниш?

# 498
  • Мнения: 678
pepi80n
Ние и 2-те години бяхме във фамилна стая с двуетажно легло. Каката е висока и се събира, по принцип ги водят до 12г двуетажните. Допълнително легло не сме ползвали.

# 499
  • Мнения: 408
Ние резервирахме преди седмица през Ник травел и съм супер очарован от държанието им, не знам как го правят,но ми вдигаха телефона и събота и неделя ,направо съм учуден,резервацията си я направихме от петък вечер с разговор по телефона към 19.30 до към неделя около 13.00 ,супер доволен

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 09:05 от mitko_dvd

# 500
  • Мнения: 321
Ние резервирахме преди седмица през Ник травел и съм супер очарован от държанието им, не знам как го правят,но ми вдигаха телефона и събота и неделя ,направо съм учуден,резервацията си я направихме от петък вечер с разговор по телефона към 19.30 до към неделя около 13.00 ,супер доволен
аз пък чакам вече седмица да ми изпратят оферти за няколко хотела. благоволиха да ми пратят за един от хотелите и ми е с 30 лева по скъпо от Сънито. а и Никтравел искат парите много скоро. Ще ме прощават.

# 501
  • Мнения: 2 076
И аз за първи път тази година резервирам през Ник травел . Бяха много бързи и с офертата ,  и с резервацията .

П.П Същото като при dilyanad с плащането , то и в Съни Турс  е било така .

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 09:34 от Ел_Си

# 502
  • софия
  • Мнения: 2 908
Ние резервирахме преди седмица през Ник травел и съм супер очарован от държанието им, не знам как го правят,но ми вдигаха телефона и събота и неделя ,направо съм учуден,резервацията си я направихме от петък вечер с разговор по телефона към 19.30 до към неделя около 13.00 ,супер доволен
аз пък чакам вече седмица да ми изпратят оферти за няколко хотела. благоволиха да ми пратят за един от хотелите и ми е с 30 лева по скъпо от Сънито. а и Никтравел искат парите много скоро. Ще ме прощават.
На нас ни искаха 30% за капаро,останалите около месец преди почивката.

# 503
  • Мнения: 408
и на нас така30% платих останалите един месец преди почивакта,което е ОК

П.С.това Еврика дет пише за него в Сл.бряг ли е ?

# 504
  • Мнения: 6 294
Ние резервирахме преди седмица през Ник травел и съм супер очарован от държанието им, не знам как го правят,но ми вдигаха телефона и събота и неделя ,направо съм учуден,резервацията си я направихме от петък вечер с разговор по телефона към 19.30 до към неделя около 13.00 ,супер доволен
аз пък чакам вече седмица да ми изпратят оферти за няколко хотела. благоволиха да ми пратят за един от хотелите и ми е с 30 лева по скъпо от Сънито. а и Никтравел искат парите много скоро. Ще ме прощават.
При попълване на форма за запитване под дадена оферта на Ник Травел, веднага реагират. Виж ако вие сте искали оферти за хотели, които те по принцип не предлагат, то е ясно, че им трябва време, за да ви изготвят такава.
Плащането и през Сънито и през Ник Травел е макс до 3 работни дни от потвърждаване на резервацията в размер на 30 % от стойността на почивката, а остатъка месец преди настаняване. При Съни турс е 14 дни преди настаняване.

mitko_dvd, Да това е Еврика бийч в Слънчев бряг.

# 505
  • Мнения: 321
Ние резервирахме преди седмица през Ник травел и съм супер очарован от държанието им, не знам как го правят,но ми вдигаха телефона и събота и неделя ,направо съм учуден,резервацията си я направихме от петък вечер с разговор по телефона към 19.30 до към неделя около 13.00 ,супер доволен
аз пък чакам вече седмица да ми изпратят оферти за няколко хотела. благоволиха да ми пратят за един от хотелите и ми е с 30 лева по скъпо от Сънито. а и Никтравел искат парите много скоро. Ще ме прощават.
При попълване на форма за запитване под дадена оферта на Ник Травел, веднага реагират. Виж ако вие сте искали оферти за хотели, които те по принцип не предлагат, то е ясно, че им трябва време, за да ви изготвят такава.
Плащането и през Сънито и през Ник Травел е макс до 3 работни дни от потвърждаване на резервацията в размер на 30 % от стойността на почивката, а остатъка месец преди настаняване. При Съни турс е 14 дни преди настаняване.

mitko_dvd, Да това е Еврика бийч в Слънчев бряг.

хотелите са от тяхни оферти. както и да е. Явно е натоварено защото идва края на периода за ранни резервации. друг път още декември съм направила. Но сега нещо се отплеснахме

# 506
  • Мнения: 1 429
Момичета, някой да е ходил в бунгалата на къмпинг Градина? Отдавна искам да отида на бунгала, които са на самия плаж( 90-те съм ходила на такива в Обзор,но явно са ги съборили.)И сега случайно попаднах на тези в Градина.Изглеждат уникално! Скъпи са,но ако наистина са срещу плажа и морето си струва.Моля някой да сподели мнение.

# 507
  • Мнения: 162
Поздрави на Милен Цветков, ако някой отиде на къмпинг Градина! Там е всяка година! И е нудист при това!

# 508
  • Мнения: 2 522
Може ли линк към бунгалата на Градина?

# 509
  • София
  • Мнения: 5 931
Поздрави на Милен Цветков, ако някой отиде на къмпинг Градина! Там е всяка година! И е нудист при това!
Ааааа никакви поздрави няма да предаваме щом е нудист Satisfied Та ако ще не Милен Цветков , а не знам кой....

Общи условия

Активация на акаунт