Коледни и новогодишни идеи и декорации 2019/2020

  • 101 711
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 18 562
От мен една уютна коледна идилия

# 1 366
  • Мнения: 493
chrissy, и аз исках да се науча да плета такива неща с ръце, ама така и не съм стигнала до там. Пък така си го описала това плетене, че само на коледно настроение избива Simple Smile
Ето ги моите тикви
Скрит текст:

# 1 367
  • Мнения: 18 562
Добро дъждовно утро!. Адмирации за плетките и с сръчните ръце. Едно време бабите ни ни учеха да плетен като малки. Аз не можех и една лента за коса да изплета. Брат ми братовчедите ми плетяха по-добре от мен. Лоши спомени, хах.
Такива красоти има по ФБ групите, че изпада в екстаз. Стотици вдъхновени. Не знам кое по-напред ще правя.
Много ми харесват венците топки. Ама ми се виждат сложни за изработка като за мен.
Вижте какви елхи.


Малко нестандартни, но ми харесаха много.Особено първите.

# 1 368
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 104
точно първите не изискват шиене или някакви умения.
потърси конусчета от стиропор, виждала съм в джъмбо, пепко и ем арт, купи си цветчета от плат и карфички с голяма глава и си направи.

# 1 369
  • Мнения: 493
Мис Бингли, точно както е казала st. Dobri, първите елхички не са никак трудни. Аз бих добавила, че може вместо с цветчета, да се направят с пайети и/или излишни остатъци от малки парченца плат. Топката от тази снимка, е направена от сина ми в детско-градинска възраст, по същия начин от: стиропорена топка, остатъци тънък филц, пайети, малки мъниста и карфички.

# 1 370
  • Мнения: 18 562
Аз знам че не са трудни. Но подобни цветчета откъде ще търся? И конуса ми е проблем да го направя от картон знам че също може. Признавам не знам как. В тия неща съм доста боса.
Ако има готови конуси вече е друга работа.

# 1 371
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 104
виж линковете в моя пост Simple Smile има много цветчета, някои даже са самозалепващи, а елхата може да не е от картон.
в София може да се провери в Джъмбо, пепко, ем арт, слънчоглед, хоби арт...

# 1 372
  • Мнения: 18 562
виж линковете в моя пост Simple Smile има много цветчета, някои даже са самозалепващи, а елхата може да не е от картон.
в София може да се провери в Джъмбо, пепко, ем арт, слънчоглед, хоби арт...

Да, да видях ги. Много ти благодаря.

# 1 373
  • Мнения: 493
Цветя за декорация намерих тук: https://www.craftmechti.com/bg/TSvetcheta-tichinki-i-listentsa/T … iya-c113c144.html
Стиропорени конуси със сигурност съм виждала в Джъмбо и в Ем Арт. В Джъмбо ми се струва, че и цветчета съм виждала. Тези дни е много вероятно да имам път натам, ще проверя и ще докладвам

# 1 374
  • Мнения: 18 562
Страхотни сте. Дадохте ми много идеи. Добавям още нещо към коледните проекти😊

# 1 375
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 104
Страхотни сте. Дадохте ми много идеи. Добавям още нещо към коледните проекти😊

само да кажа, че има и венци от стиропор Wink
и ще чакаме да видим осъществените идеи Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1 376
  • Мнения: 18 562
Венците ги гледах още миналата година ама се отказах. Тази може да пробвам.

# 1 377
  • Мнения: 6 765
Венците и аз ги гледах миналата година, но докато се наумувам какъв размер да взема и то Коледа дойде. Ще се организирам по-навреме тази година.
Кейтинка много красива и стилна украса. Много ми хареса!

# 1 378
  • Мнения: 154
Днес за първи път посетих магазин КиК, явно са отскоро в България. Беше отрупано с коледни декорации, а дори не бяха извадили всичката налична, съдейки по многото стока, още неразопакована от кашоните. Имаше много и най-различни фигурки, опаковки, чаши и какво ли още не, наслада за сетивата, както му се казва Simple Smile
Скоро мисля да го посетя отново, да се оборудвам, харесах си едни къщички с лед осветление, както и много сладки тематични чаши.

# 1 379
  • Мнения: 808
Fortuna, много благодаря 💐
Аз също имам идеи вече, но все още са в зародиш. Ще умувам как да си направя скали за градчето. И тунел за влакчето.
Чакам (нетърпеливо) да заредят коледната украса в Айко. Надявам се ноември да е по рафтовете.

Общи условия

Активация на акаунт