Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 72 280
  • 735
  •   1
Отговори
# 450
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
ВъзмУтена съм, че в Кауфланд вече няма Сано за фурна.

# 451
  • София
  • Мнения: 10 583
Сано за фурни има в Елитис.

Паркет мия с мистър Пропър за паркет.
Банята ми не е капризна и я мия цялата с някакъв дезинфектант. Досега с Доместос. Сега със спрея за бани на Хейтмън, много е добър!
Керамичен плот се мие идеално с препарата на Хейтмън. По-добър не съм ползвала.

# 452
  • Мнения: 1 359
Много благодаря за съветите. Вече съвсем се паникьосах с тея батерии на Грое. Някой сигурно ще си помислят, че се лигавя, ама като знам през какви перипети минахме, за да направим това жилище наш дом...

За ламината само да попитам. По- скоро търсех препоръка за хубава подочистачка. Досега навсякъде беше плочки и си действах с обикновен моп, ама сега това май не е най- удачния вариант, заради остатъчната влага. Разпространените мопове с микрофибърна кърпа ми се струват странни, защото искам като направя един- два тегела да я изплакна и изцедя, а тези, за които знам трябва цялата процедура да направя на ръка. Такива ли са всичко видове или има и с механизъм за изцеждане? Не съм ползвала такова нещо никога досега Rolling Eyes

# 453
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Много благодаря за съветите. Вече съвсем се паникьосах с тея батерии на Грое. Някой сигурно ще си помислят, че се лигавя, ама като знам през какви перипети минахме, за да направим това жилище наш дом...

За ламината само да попитам. По- скоро търсех препоръка за хубава подочистачка. Досега навсякъде беше плочки и си действах с обикновен моп, ама сега това май не е най- удачния вариант, заради остатъчната влага. Разпространените мопове с микрофибърна кърпа ми се струват странни, защото искам като направя един- два тегела да я изплакна и изцедя, а тези, за които знам трябва цялата процедура да направя на ръка. Такива ли са всичко видове или има и с механизъм за изцеждане? Не съм ползвала такова нещо никога досега Rolling Eyes
Ламината чистя с това,има приставка и за прозорци поне моя имаше https://www.topshop.bg/produkti-za-doma/pochistvane/rovus-spray-mop-plus

# 454
  • Мнения: 2 896
Моля за съвет и моля да не ми се смеете, че задавам такива тъпи въпроси. Grinning Имам, обаче търся точните препарати. Не съм съвсем сигурна, че използвам правилните.
Търся препарати за почистване на: стъклокерамичен плот, стоманена мивка, кухня от лакиран мдф и най- удачния моп или приспособление за почистване на ламинат. Също така се чудя, с какво да чистя батерите и смесителите, понеже в инструкциите на Грое категорично е забранено да се чистят с друго, освен с техния препарат Грое клийн, който струва над 30лв за 500мл... ако няма алтернатива ще го купя, но ми прилича на търговски трик.... Не съм забравила за препоръката с оцет + вода, ама като изрично пише, че не може , се страхувам да не ги оцвети, знам ли....
Стъклокерамичен плот чистя по два начина: рутинно - търкам с гъба с веро, което е на Фрош или имам препарат, отново на Фрош, за фурни и плотове. Няма разлика в в резултата.
Мивката ми е стоманена, на Бланко, регулярно/ежедневно си я изтърквам с гъбата с веро.
Батериите/душът са ми на Ханс Грое - чистя ги, както и цялата санитария, с Мистър Пропър за баня. За повече от две години почистване по този начин не са мръднали. Блестят като нови.
Паркет чистя с микрофибърни ресни и препаратът за паркет на Егер. Малко скъпичък излиза Егер-а, 18лв/л, но за кратък момент ми се досвидяха парите и купих препарат на Емсал. Сякаш паркетът се матира, получи се някакво наслояване, създаваше ми усещане за нечисто и отново се върнах на егерския.
Лакираните вратички от МДФ ги бърша с мокри кърпи и подсушавам/махам ивиците от мокрите кърпи с микрофибърна кърпа,
Може ли снимка на препарата за паркет на Егер. Благодаря предварително!

# 455
  • Мнения: 2 133
Eто го.
Сега, като го снимах, видях, че съм подвела с цената. 15,90 лв е.

# 456
  • Мнения: 2 896
Благодаря! Flowers Hibiscus Предполагам е купен от магазин където продават паркети на Егер.

# 457
  • Мнения: 2 133
Благодаря! Flowers Hibiscus Предполагам е купен от магазин където продават паркети на Егер.
Да, но само в една верига магазини за паркет го намирам. Търсила съм го из нет-а също, но никъде другаде не го намирам.
Ако някой знае къде може да се намери на по-добра цена, моля да сподели.

# 458
# 459
  • Мнения: 2 133
Аз оттам го купувам, никъде другаде не съм го виждала.

# 460
  • София
  • Мнения: 2 497
Момичета, имате ли мнение за продуктите HG?

# 461
  • Мнения: 11 623
Добри са. Обсъждани са многократно, пусни търсачка, за да видиш мненията.

# 462
  • русе
  • Мнения: 1 317
На фаверлик качествени ли са почистващите препарати?

# 463
  • Мнения: 1 359
Благодаря за съветите!

# 464
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
На фаверлик качествени ли са почистващите препарати?

Най-добре е да попиташ в тази тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=967690.msg40097583#new

Общи условия

Активация на акаунт