Какво повече НЯМА да купя - 16

  • 88 234
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 222
Изчетох всички 28страници 😁
Боя syoss е адски "изгаряща" косата за да добие цвета "като от фризьорски салон" и не я препоръчвам на никой макар и да хваща.
 Боя колора зеро на мен нищо не ми хвана но поне е щадяща. Не бих повторила. Като цяло няма боя от масовките от която да ми стига една опаковка...а два syoss-a струват колкото една професионална боя от Рибката. Не само щадяти ами и имат уникален подтон сравнение със масовите а и ми стига една опаковка Simple Smile
Кърпички Бочко дразнят нежната кожа а не чистят въобще. Лидълските също са гадни. Доволна съм от бебелан.
Шоколад ям само Ritter sport освен хубав състав има и наистина различен и хубав вкус. 3лв е а милката 2 но ми дразни хранопровода с тая захар и какво ли не.
Салати от витрини както и готови сготвени храни не купувам защото съм работила в магазини и ви уверявам че навсякъде са брак. Олинеза и Еленко са боклуци. Олимпус също отдавна не е това което е било преди години. Маджаров също. И още много. Жалко е че с заплатите в бг хората не могат да си позволят качествена храна...ако въобще е останала такава на пазара 😁
Относно разликата в цените не винаги са виновни магазините а това че служителите не сменят етикетите на време и не им се работи.
От какво още не съм доволна ли?? Имам здравословни проблеми със стомаха и хранопровода. Ами да кажем че вече ям само здравословно и прясно. Покрай мен и мъжа ми вече се храни само с прясна храна. На ден храната ни излиза 30тина лв. Качественото не излиза по скъпо ако си правиш нещата вкъщи. Пак казвам..30лв а всеки ден в менюто ми има пресни зеленчуци и авокадо което примерно е 2,50-3,50 но по-хубаво ли ще е да ги дадете за кренвирши?

# 421
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Що бе, аз обичам кренвирши. Невежа простачка съм, кво да ме правиш...

# 422
  • София
  • Мнения: 30 142
....... Жалко е че с заплатите в бг хората не могат да си позволят качествена храна...ако въобще е останала такава на пазара 😁
.....
Аз пък съм точно с обратното впечатление. Българинът (ако въобще има такова обобщение) дава все повече пари за здравословни храни. Въпросът е, че те са малко на пазара.

# 423
  • Мнения: 9 530
И въпросът е, че всеки влага различен смисъл в "здравословното", оттам могат да се получат големи разлики в даваните суми.

# 424
  • София
  • Мнения: 5 139
Що бе, аз обичам кренвирши. Невежа простачка съм, кво да ме правиш...

И аз обичам кренвирши, но не посягам към българските...

# 425
  • Мнения: 222
Защо винаги тръгвате с лошото? И майка ми обича кренвирши а да си кажа чесно и аз не ги мисля за това лоши на вкус но съдържанието им е боклук и даже на кучета не трябва да се дават. Изказвам такова мнение защото мъжа ми е работил в доста фирми..последно в сами м и когато знаеш "тайните" рецепти осъзнаваш че ако ти пука наистина за тялото ти няма да вкарваш такива неща в него Simple Smile Ние сме това което ядем буквално...клетките които създава тялото ни са от храната... кожата и тн. Също ще спомена че макар и да не се ядва на много хора аз от една година пия само вода и чай..много рядко сок но домашно изцеден Simple Smile сега когато опитам газирано и осъзнавам какъв боклук е 😁 така че и те са в листата с нещата които не се купуват вече.

# 426
  • Мнения: 10 379
Поне 2 години не съм купувала кренвирши, наденици или салами. Не знам с какво ги правят, чувала съм, че вместо да ги опушат ги обработват с някаква есенция с миризма на пушено. Ей тая миризма като я усетя, направо се отказвам да ям. Пробвам отвреме-навреме с луканка или пастърма, но много рядко нещо такова ми харесва.

# 427
  • София
  • Мнения: 1 163
Има и български кренвирши без глутамат и без пушен вкус. Не мисля,че ще си съкратя кой знае колко живота от ядене на кренвирш един път на няколко месеца.
Въпроса е кои кренвирши няма да купя -за тази тема. И кои ще купя отново- за другата тема.

# 428
  • Мнения: 10 379
Ако намеря такива, които да ми харесат на вкус, аз също бих си купила.

# 429
  • Мнения: 222
Да няма да се съкрати живота от ядене един път в месеца но просто не е хубаво за стомаха и не се извлича нищо полезно от него Simple Smile а цената от 3лв за 3кренвирша от хрущяли с целулоза Еми не...

# 430
  • Мнения: 2 583
Скрит текст:
Има и български кренвирши без глутамат и без пушен вкус. Не мисля,че ще си съкратя кой знае колко живота от ядене на кренвирш един път на няколко месеца.
Въпроса е кои кренвирши няма да купя -за тази тема. И кои ще купя отново- за другата тема.
Ако намеря такива, които да ми харесат на вкус, аз също бих си купила.
Колбаси не купувам аз, но в Лидл бяха пуснали една серия зелена без Е-та, някаква уж "чиста". Та подтикната от това, реших да взема, бяха пуешки по спомен, но много ми харесаха. Успях да взема един два пъти и ги спряха. Те са ми за темата какво бих купила отново, дано пак ги пуснат.Намерих ги:
Скрит текст:

А за по темата какво НЕ бих купила: Медикс Рейзър за бани, не ми харесва, остава един такъв като мазен финиш Mask

# 431
  • Мнения: 9 530
Аз чат- пат купувам от серията клийн лейбъл ( шпекът и шунката са супер), както и детски кренвирши от лидл. Ама са 20+ лв.

# 432
  • Мнения: 9 050
Детските кренвирши на Лидл са идеални и като състав, и като вкус.
И, извинявам се, но за мен авокадото е най-безсмисленото нещо, за което някой може да си даде парите. Нито има вкус, нито има консистенция. Лигаво, безвкусно, но ултра модерно.

# 433
  • София
  • Мнения: 5 139
Българските кренвирши всичките според мен за "Какво повече няма да купя".

П.П.: Взимам немски от Лидъл, като нацеля...

П.П.2.: Споделям мнението на Нищо лично за авокадото...

# 434
  • София
  • Мнения: 11 489
Лак за коса на Тафт. Не че е лош самият лак, но вече на пореден флакон се разваля пръскалото и то още на първите няколко ползвания. Пръска навсякъде, само не и където го насочиш Rage

Общи условия

Активация на акаунт