Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 30

  • 55 514
  • 759
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 2 666
При д-р Нашар може от началото да се следиш. Даже е по-добре да теб, защото ще си по-спокойно. Но те отказва да поема и пациенти само за раждането. Тя е разкошен човек и лекар, лишен от его и мании за величие.

# 421
  • София
  • Мнения: 543
Да. Май съм си взела решение отдавна, но досега съветването с хората от форума винаги ми е било от полза. За това попрочетох и по-стари мнения, надявам се и нови да събера за докторите в Токуда. Твоето мнение за неонатологията и грижата за новородените също следва да се вземе предвид, защото не е само следенето и раждането, а все пак има едно ново човече, което заслужава адекватни грижи.

# 422
  • Мнения: 16 874
Аз назад писах за неонатологията и моят опит, и техните грижи за нас. Можеш на погледнеш.

# 423
  • София
  • Мнения: 7 645
И аз съм избрала Токуда,
- на терапия съм с клексан
- развих гестационен диабет
- с някаква скрита инфекция съм (високо ЦРП и неуточнена инфекция, без влияние от първия антибиотик, който пих), може да се наложи да лежа
- бременността е след инвитро

Следя се при Колева, обръща внимание на всичко това, както и на другите неща, които аз искам. Не смята следенето на витамини и 100 показателя всеки месец за излишни. Е, може би има различна представа за колко трябва да е стойността на витамина, но до сега не ми е казвала че излишно пия нещо или да почна да вземам нещо друго, напротив, изписва правилните добавки ако има нужда.

Ходя и при още една лекарка, само за ехограф като много изтрещя Simple Smile Според нея и без да следя витамините ще родя, преди 5г когато никой не е следял са се родили пак хубави деца и тнт.... За нея е пълна глупост и прекалено вторачване това.
Точно от това аз бягам - от лекар, който умаловажава моите виждания. Не мога да знам аз че вит. Б12 е важен за бебето ми и да не го следя нарочно ... тъпо е.
Та в този случай Колева ми изпълнява желанията, а не ми се подиграва, че прекалено много го мисля, тя дори е по-притеснена от мен.

# 424
  • Мнения: 45
Аз съм от началото 😊, но в началото на месеца беше в отпуска и тогава ме гледаше др.Вева ( те са в един екип) и останах при нея защото чакаме вече всеки момент
Че кой не попитам все само от 36 та ходят да  раждат и нито един човек не казва да е бил от самото начало при нея и ми стана странно Simple Smile Благодаря

# 425
  • София
  • Мнения: 543
То едно време са вадили зъб, като се нажабурят с ракия, ама вече не се практикува този метод. Хич не обичам такива аргументи с "едно време". Благодаря на всички за информацията. Само след разговора с Богданова дали може да ме вземе, се успокоих.

# 426
  • София
  • Мнения: 2 666
Да, едно време и ехограф не е имало. 12 часа преди да се родя са правили на майка ми рентгенови снимки, за да ориентират за размерите ми и позицията. Родена съм с краката напред.

# 427
  • София
  • Мнения: 11 494
Хей, Brayda, помня те от години, откакто бях бременна или тъкмо родила. Радвам се да те "видя" отново и ти пожелавам всичко да е супер.
И аз съм може би пристрастна за Токуда. 2013 родих, останах много доволна от самото раждане, престоя, а за неонатолозите - думи нямам да опиша колко добри бяха. Пак бих родила там.

# 428
  • Мнения: 16 874
Брайда, много се радвам, да те видя бременна! Успешен финал.

# 429
  • София
  • Мнения: 7 645
Дано се сбъднат вашите пожелания въпреки трудностите Simple Smile

# 430
  • Мнения: 9 663
Малко ще изместя АГ темата.

Бихте ли ме ориентирали къде мога да видя ценоразписа на Токуда? Намерих само цените на стаите.
Интересуваме избор на екип колко струва (става въпрос за отделението по гръдна хирургия) и какво точно означава "избор на екип" - избирам си само основния лекар и той си работи с негови хора или трябва да избера анестезиолог и т.н.
(не съм наясно, защото при раждане в друга болница, си имаше отделен ценоразпис на лекар, акушерка, анестезиолог и право на избор дали всички или само един)

Също така ме интересува:
Има ли някакви допълнителни такси, които са ви взимали без да сте подготвени - битови условия, храна и т.н.?
Въпреки, че са частна болница, имат ли практика да искат пари "под масата"?

Благодаря предварително!

# 431
  • Мнения: 16 874
Айс, избираш лекар, той си работи с екип.
Пари под масата никога не са ми искали, а имам раждане, операция на яйчници и доста ходения по други поводи там.

# 432
  • Мнения: 9 663
Благодаря много!
Искам да съм максимално подготвена.

# 433
  • Мнения: 16 874
Спокойно. Аз бях искала ценоразписа на регистратурата.
Казвала съм, че аз останах 2 нощи след пътеката, а детето 1 и не ми поискаха доп.пари. което доста ме учуди.

# 434
  • София
  • Мнения: 11 494
Някой има ли впечатления от доктор Веселин Маринов - ендохирург. А може и да не е само ендо.
Ще правя при него операция на щитовидна жлеза.

Общи условия

Активация на акаунт