Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 30

  • 55 446
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
Така като гледам май доста неясни неща има. На мен вчера също ми звъннаха да ми отменят прегледа който беше за този петък 20.03 а в момента съм в 34 Г.С. Болничен трябваше да взема, казаха да звънна след 30.03. Това значи че другият месец ще разполагам и с по малко пари за капак на всичко.  Много съм притеснена какво ще става, предвид, че поради медицински причини трябва да съм секцио. Да не говорим, че кризата с този вирус тепърва започва....Найстина е несериозно така да спират прегледите за всички, би трябвало тези който са в 9 месец и с рискова бременност поне да се взимат Sad

# 751
  • Мнения: 16 871
Защо реши, че ще вземеш по-малко пари?

# 752
  • Мнения: 7
Ами като не е пуснат болничният ще се забавят плащанията.

# 753
  • Мнения: 16 871
Това, че ще се забавят не означава, че ще вземеш по-малко.

# 754
  • Мнения: 185
И на мен днес ми звъннаха да ми отменят прегледа на 23.03 при др Атанасова. Аз съм с отлепяне и лежа и за мен беше ужасна новина. Казаха, че примат само след 36-та г. с. Да се обадим пак след 14-ти април. Което значи час към средата на май

# 755
  • Мнения: X
Това е доста неприятно момичета наистина . Бъдете обаче спокойни , В крайна сметка ако има нещо спешно няма да ви върнат със сигурност . А и винаги може да идете само в АГ болница ако нещо имате рискова бременност .

# 756
  • София
  • Мнения: 39 768
Моля пуснете нова тема.

# 757
  • Sofia
  • Мнения: 277
Незнам вече къде и кой да сигнализирам. Останалите болници работят и се правят прегледи, болнични се иЗдават, тонове. Просто има завишен контрол и се допускат само бременните, придружители не. Как само Токуда не успяват да се организират. Толкова пари наливаме там и не е редно да сме без тонове, особено в 9 месец, без прегледи....

# 758
  • Мнения: 425
Много неприятно. Не се примирявайте, Сменете болницата

# 759

Общи условия

Активация на акаунт