От кой матрак сте доволни? - Тема 8

  • 74 951
  • 755
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 415
Всъщнот това легло е за детето както се вижда на снимката, персон и половина е. Да вярно, че матракът е важен, взехме на I sleep между мек и среден. Размер 120/190 за 400лв. Според мен не е нищо особено, усещане не дунапрен. Направо не ми се мисли като тръгнем да избираме за нас какво ще е. Съвета трябва да се пробва на място не върши работа. Защото  в магазина много ми хареса, а в къщи имах чувстват, че е друг матрак. Дано за детето да е добре. Но за нас няма да е такъв.

# 331
  • Мнения: 68 654
Аз за това ме беше страх да взема на айслийп...хареса ми в магазина. Но ако вкъщи нещо беше различно....нямаше как да го върна.
За детето не се притеснявай ...те не са придирчиви..☺
Аз му смених матрака тайно...така и не разбра.
Според мен сте направили добър избор...за мек матрак.

# 332
  • Мнения: 1 415
Аз за това ме беше страх да взема на айслийп...хареса ми в магазина. Но ако вкъщи нещо беше различно....нямаше как да го върна.
За детето не се притеснявай ...те не са придирчиви..☺
Аз му смених матрака тайно...така и не разбра.
Според мен сте направили добър избор...за мек матрак.
Да добре че взехме по-мек, че на I sleep са по принцип по-твърди. Колега си купи среден и каза че му е много твърд. А ние сме с ММ с болки в кръста и гърба и не знам какво ще избираме. На Нани матраците са много меки, много странни, за Тед в магазина казаха че са се наработили с тях, явно имат много рекламации. За Латекс  каза че са остарели и затова не работят с тях. Остават Дон Алмахедон и Магнифлекс от познатите ми марки.
Абе по хотелите какви матраци използват, много са им удобни, не съм поглеждала.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Някакви препоръка за топ матрак? Или ако има отделна тема?
Искам да е възможно най-дебел (май 7 см. е макса).

# 334
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 813
Freyda, заинтригувана от поста ти реших да вляза в сайта на Нани.
Наистина от двулицевите матраци само един е среден към твърд.
Тъй като нашият е еднолицев и също е среден към твърд, реших да разгледам и него, тъй като сме го купували през далечната 2012 г. Изненадах се, че вече не се предлага със сваляем калъф. Мисля да попитам производителя каква е причината.

# 335
  • Мнения: 68 654
Нани също си развалиха качествoто. Сменят дамаски и не знам какво още. Нашата Тирена от преди 10г е с твърда, дебела и стегната дамаска.
Сега е една никаква - бие яко на изкуственяк, хлъзгава, лигава...нищо общо.

Тед и на мен ми ги оплюха на две три места.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 15:44 от teta75

# 336
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 813
Отдавна не съм ходила да гледам матраци и по-конкретно този, който винаги съм препоръчвала във форума. Вярно, че препоръката я давам с уточнението, че производителят може да е променил качеството на продукта през годините (ние вече 8-ма година го ползваме).

За Тед мои приятели също не дават добри отзиви.

Написах аз писмо на Нани, пък да видим дали ще ми отговорят. Simple Smile

Не знам какво е качеството на матраците, които са на разпродажба в този сайт, но все пак някой може да се възползва:
Скрит текст:
   https://mondomebeli.com/i-bazar/  

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 16:03 от didka ®

# 337
  • Мнения: 1 078
От магазина ни обясниха, че Нани са се отказали от сваляемия калъф за еднолицевия Каспия полифлекс, защото след пране се свивал и имало недоволни клиенти.  Иначе като качество смятам, че нашият матрак е добре - дамаската ми харесва, стегнат е и почнах да му свиквам вече, въпреки, че продължавам да си мисля и за топ матрак Simple Smile
В хотелите ( поне в тези, в които се сетих да погледна) матраците са пружинни и на мен също са ми много удобни, но не посмях да си купя такъв заради скърцането, което неминуемо в един момент ще се появи предполагам.

# 338
  • Мнения: 116
Ще купувам матрак и колкото повече чета,толкова повече се замислям.
Отидох в айко и лягах ставах и накрая се обърках.Спрях се на този-МАТРАК GALAXY – ISLEEP
Някой има ли мнение за този матрак?

# 339
  • Мнения: 68 654
Ооо..този е хубав. Много ми го хвали дамата в магазина. Издържа и моят тест - да поседна върху него със засилка....отскача и пружинира. 😆Скъп ми беше обаче на мен.

# 340
  • Мнения: 116
Ами един път го купувам.Само да е удобен.

# 341
  • Мнения: 68 654
Пак поразпитай. Дано се включи някой който го има..че моето е странично мнение.
Виж там за тест период...връщане евентуално..

# 342
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 562
А някой случайно да е купувал подматрачна рамка от Юск. (тяхна марка https://jysk.bg/spalnya/osnovi-za-legla/podmatrachna-ramka-140x200-basic-a30), би ли споделил мнение?
Не виждам разлика с подобната на Нани https://matracinani.bg/frames/comfort#/37-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0% … 5%D1%80-140_x_200, освен в цената.

# 343
  • Мнения: 40 927
E, едната е намалена и затова не е коректно да ги сравняваш. Без намалението са с близки цени което, като се вземе предвид,  че едната е с 12, а другата с 14 ламели, си е съвсем таман. А при намаление вземай, гювече е.

# 344
  • Мнения: 37
Аз за това ме беше страх да взема на айслийп...хареса ми в магазина. Но ако вкъщи нещо беше различно....нямаше как да го върна.
За детето не се притеснявай ...те не са придирчиви..☺
Аз му смених матрака тайно...така и не разбра.
Според мен сте направили добър избор...за мек матрак.
Да добре че взехме по-мек, че на I sleep са по принцип по-твърди. Колега си купи среден и каза че му е много твърд. А ние сме с ММ с болки в кръста и гърба и не знам какво ще избираме. На Нани матраците са много меки, много странни, за Тед в магазина казаха че са се наработили с тях, явно имат много рекламации. За Латекс  каза че са остарели и затова не работят с тях. Остават Дон Алмахедон и Магнифлекс от познатите ми марки.
Абе по хотелите какви матраци използват, много са им удобни, не съм поглеждала.
По хотелите от обикновенните пружини до Магнифлекс и Happydreams висок клас сме попадали. Та зависи от хотела.

Общи условия

Активация на акаунт