Хотелите във Велинград - 11

  • 42 680
  • 784
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 361
По време на нашия престой в Арте "уцелихме" Андреа и Пулев. Вечеряха в конферетната зала, в която може да се влиза от ресторанта. Не се натрапваха. А и ние не им обръщахме внимание Simple Smile Мога да дам само добри отзиви за Арте. По време на закуска, която беше нормално прилична Simple Smile,  имаше само фреш портокал, а не няколко вида, което пак е ок. Вечерята не беше кой знае какво, но гладен няма да останеш. След това детето си игра в детския кът, а ние седнахме в лоби. Дойдоха и ни пуснаха ТВ, за да може да наблюдаваме дъщеря си. Нарочно бяхме през седмицата и беше спокойно в целия хотел и спа-то. Останахме доволни.

# 61
  • Мнения: 3 386
Ха ха, стига де, те не са редовно присъствие в Арте Simple Smile
Хубав е хотелът, бих го посетила отново, т.е. препоръчвам Simple Smile

# 62
  • Мнения: 19 485
Не съм била в Арте, може и да е хубав хотелът, ама за цена между 300 и 400 лв на вечер ми се струва малко странно вечерята да е "гладен няма да останеш". То може и аз да съм малко изостанала с цените, гледам че масово 200 лв за нощувка за нищо го нямат в града. И това е от последното лято - наблюдавам масово увеличение на цените на хотелите, сякаш са се наговорили.

# 63
  • Мнения: 1 397
Не съм била в Арте, може и да е хубав хотелът, ама за цена между 300 и 400 лв на вечер ми се струва малко странно вечерята да е "гладен няма да останеш". То може и аз да съм малко изостанала с цените, гледам че масово 200 лв за нощувка за нищо го нямат в града. И това е от последното лято - наблюдавам масово увеличение на цените на хотелите, сякаш са се наговорили.

В момента цената и на мен ми идва висока. Когато ходихме платих 170лв за 2 възрастни и дете на 7 години.

# 64
  • Мнения: 119
Хотел "Роял спа"- независимо от пожара, който до голяма степен развали удоволствието от почивката, не мога да не изразя благодарност от това, че своевременно парите бяха възстановени. Така се показва уважение към клиента и се запази желанието ни да го посетим отново.

# 65
  • Мнения: 697
за мен цените във Велинград в сравнение с Долна баня и региона са си ок, както и спато им е на много по-високо ниво.
Има и много оферти за града и излиза по 70-80 лева нощувка със закуска и вечеря - на човек.

# 66
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Хотел "Роял спа" и ние сме го посещавали с дете на 5 год.доста пъти.Много сме доволни,всичко беше чисто,храната хубава,пък и СПА то е доста хубаво и за всички има място,басейните чисти.
Даже бяхме за някакъв празник, мисля Гергьовден,богата трапеза,гост изпълнители голям купов беше,за децата занимания имаше.Доволни сме.

# 67
  • Мнения: 1 497
За ''Бор'' скорошни отзиви ?

# 68
  • Мнения: X
Някои от хотелите във Велинград са пуснали вече (!) офертите си за Коледа и Нова година (не е ли малко рано Flushed?). Цените, естествено, са впечатляващи. Някой от вас празнувал ли е НГ във Велинград? Отзиви?

# 69
  • Мнения: 19 485
Да, аз. Ми добре си беше, но е скъпо удоволствие. Плюс това, че хотелът е фул и трудно се отпускаш в спа-то например. Много по-изгодно е да се пребивава между празничните дати, тогава цените са съвсем други.

# 70
  • Мнения: 1 361
Някои от хотелите във Велинград са пуснали вече (!) офертите си за Коледа и Нова година (не е ли малко рано Flushed?). Цените, естествено, са впечатляващи. Някой от вас празнувал ли е НГ във Велинград? Отзиви?

Не, но сме почивали от 2-ри януари. Нормални цени и празен хотел, всичко на наше разположение. Simple Smile
НГ ми е абсолютно все едно дали ще празнувам или не. Всеки ден може да ми е НГ, ако имам настроение.

# 71
  • Мнения: 1 397
Някои от хотелите във Велинград са пуснали вече (!) офертите си за Коледа и Нова година (не е ли малко рано Flushed?). Цените, естествено, са впечатляващи. Някой от вас празнувал ли е НГ във Велинград? Отзиви?

Не, но сме почивали от 2-ри януари. Нормални цени и празен хотел, всичко на наше разположение. Simple Smile
НГ ми е абсолютно все едно дали ще празнувам или не. Всеки ден може да ми е НГ, ако имам настроение.

Подкрепям!
Като видя цени от сорта на 2000лв и нагоре за няколко дни и лошо ми става! А седмица преди това и седмица след това,цените са десетократно надолу.
Разбирам,че в България е "ден - година храни",но това са абсурдни надценки. Макар че,щом хотелите са пълни,значи има кой да ги дава!

# 72
  • Мнения: 8 249
Ако всичко бъде наред, ще мога да дам отзив за Арте другата седмица.
Акватоник не сме посещавали отдавна поради липса на време за почивка въобще, но когато бяхме преди близо 4 г. останахме много доволни-нови и хубави стаи , отзивчив персонал, чудесна кухня, акватоничният басейн беше страхотен, както и любимата ми инфра ред сауна, като изключим, че джакузито беше мръсно в деня на пристигането ни(на следващият ден го почистиха) нямам никакви оплаквания. Тогава беше нисък сезон и въпреки това през уикенда басейнът и спато отесняваха. Сега вече имат още едно ниво с нов басейн, но не сме ходили след ремонта и не мога да дам мнение. Освен това няма външен басейн( има малък излаз от вътрешния към една "локва" отвън и мисля, че няма детска площадка. Има подобие на вътрешен детски център, който ми се видя толкова празен, мрачен и неприветлив, че аз лично не бих си пуснала детето. Акватоник е хубав хотел, но не е подходящ за семейства с деца.
В Рич миналата седмица е имало доста цигани, не мога да си обясня как си позволяват такива скъпи петзвездни почивки, каквито доста средностатистически българи не могат или поне не за толкова дълъг престой.
За Акватоник това категорично не е вярно. Може би просто инфото ви е остаряло. Посещаваме често хотела, любим ни е за уикенд когато нямаме време да отодем другаде. Цените са му много по-прилични от тези на Арте. В арте ще бъдем следващата седмица.
Акватоник ми харесва защото басейните са 2 и не става струпавне на хора. Даже и да е пълен хотела нямаш усещане за много хора. Солната стая,  солната парна баня както и стаята за релакс са ми любими. За децата има детски кът с гледчака. Както и вечер имат организрани занимания. Рисуване на фигурки, игри и други.
Категорично външният басейн е малък но ние го ползваме на минус 10. Ta така или иначе никой не плува в него.

# 73
  • Мнения: 2 027
Аз много ясно съм написала още в началото на поста си, че впечатленията ми са от преди да бъде извършен ремонта и подобренията в хотела. И тогава нещата стояха точно както съм ги описала. Доколкото знам " външният" басейн си е останал същият обаче и аз не виждам освен малко дете кой друг би могъл дори и да иска да плува там.

# 74
  • Мнения: 2 132
Да, на Акватоника детския кът не е удобен, но има и момичетата са много приятни по мои наблюдения.
Никога спато не е отеснявало.И именно, че не е толкова подходящ хотела за семейства с деца, нас това ни радва!Все пак е балнеокомплекс, а ние отиваме там заради процедурите, че Павел баня става само за лятото Wink

Общи условия

Активация на акаунт