Как да си хвана приятелка?

  • 5 304
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 338
Започват да се замислят? Ама ти серизно ли? Те самите определят пик-ъпа като lifestyle. JoyJoyJoy
На лафче да. Тогава всеки е курназ.

# 91
  • Мнения: 25 677
Много ми е интересно как си попаднала точно на такива, които са от "светлата страна на Силата"...

С четене.   Grinning

# 92
  • Мнения: X
Phoenix Wright, имаш някво супер повърхностно мнение за пикапа. Първо, колко точно хора познаваш от там, бил ли си на техни обучения, чел ли си форума. Тези които водят обученията, наблягат на много важни неща в комуникацията, а заговарянето на улицата е само начин (най-малкото защото няма друг начин за тестване - не можеш да отидеш с учителя си и да заговаряте колежките и той да се скрие в офиса и да ти помага). Основното, което учат и помагат ( а на обучения често ходят точно хора, които наистина са затънали и по цял ден джиткат на компа и са мега зле в социалната динамика) да разбереш базови неща и много важни за свалките (които между другото много мъже на възраст 16-25, а понякога и по-възрастни не разбират). Така че като толкоз разбираш как човека да си намери приятелка, давай обучи го - ама като гледам типичния съвет - абе те нещата са химия, съдбата ще ти я изпрати, ще се срещнете случайно, ще намериш любовта като тя те потърси (типични женски съвети/не се обиждайте жени) - та ако следва този съвет на чакане на съдбата - може и девствен да си остане. Не един и двама случаи мъже остават девстени, фрустрират се и после взимат няква пушка и избиват 20 човека невинни на улицата или се самоубиват и т.н.

# 93
  • Мнения: X
Не един и двама случаи мъже остават девстени, фрустрират се и после взимат няква пушка и избиват 20 човека невинни на улицата или се самоубиват и т.н.

Satisfied
Добре, че има елементарни жени, които да ви се вързват на цирковете, мъжки Кобилкини Simple Smile

# 94
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Phoenix Wright, имаш някво супер повърхностно мнение за пикапа. Първо, колко точно хора познаваш от там, бил ли си на техни обучения, чел ли си форума. Тези които водят обученията, наблягат на много важни неща в комуникацията, а заговарянето на улицата е само начин (най-малкото защото няма друг начин за тестване - не можеш да отидеш с учителя си и да заговаряте колежките и той да се скрие в офиса и да ти помага). Основното, което учат и помагат ( а на обучения често ходят точно хора, които наистина са затънали и по цял ден джиткат на компа и са мега зле в социалната динамика) да разбереш базови неща и много важни за свалките (които между другото много мъже на възраст 16-25, а понякога и по-възрастни не разбират). Така че като толкоз разбираш как човека да си намери приятелка, давай обучи го - ама като гледам типичния съвет - абе те нещата са химия, съдбата ще ти я изпрати, ще се срещнете случайно, ще намериш любовта като тя те потърси (типични женски съвети/не се обиждайте жени) - та ако следва този съвет на чакане на съдбата - може и девствен да си остане. Не един и двама случаи мъже остават девстени, фрустрират се и после взимат няква пушка и избиват 20 човека невинни на улицата или се самоубиват и т.н.
Честно казано, не знам кой движи форума (пикъп проекта), но НЕ познавам никой от тях. Познавам единствено няколко местни техни последователи, които съм ги виждал в действие и честно казано, съм се смял доста. Не знам, възможно е и да съм попаднал на "черните овце" на групата, знам ли...
Колко е "повърхностно" мнението, това е тема на друг разговор. На 100% съм съгласен с това, което пишат, че в крайна сметка никой никого не кара да прави нещо против волята си, но от друга страна, това не си ти, поне не е естественото състояние на твоето "аз".

Както писах преди, информацията, която прочетох там, звучи много разумно, но момчето има друг, много по-сериозен проблем: той трябва най-напред да успокои коня малко, да попрочете това-онова, да си разшири познанията, съответно мозъчния капацитет да се размърда и чак тогава да ходи да ги чете, ако има естествено желание, защото това е информация, която не само трябва да се чете, но и да се осмисля. Ако отиде в момента да чете ей така, както е надъхан, че не издържал без жена, просто ще сложи каруцата пред коня.

Има едно сравнение, което много обичам да давам в такива случаи: ако живота е кола, жената е премиум пакета за тази кола, но премиум пакета не ти е необходим за това колата да те закара от т. А до т. Б. Този начин на мислене обаче не става за една вечер. Този начин на мислене обаче е там, откъдето трябва да тръгне най-напред, преди всичко останало.

Относно червеното - не, нямам такива мераци, не се смятам за "светило" в тази област.
Със синьото съм напълно съгласен, само с идеологии, идващи основно от жени (или по-пасивната от двете страни в едни такива отношения) не става, трябва действие, но това няма да стане като се гръмне директно при тях в това състояние на мисълта, в което се намира в момента.

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 13:01 от Phoenix Wright

# 95
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Обучение за свалки и ухажване. Има ли курсове и за отличен, полов атлет и идеални отношения? Теории, матрици и модели не са еквивалент за всяка жена. Ако тя не желае да  бъде свалена или е влюбена, подобни еквилибристики ще са трагични. Отделно правете разлика между бг жена и западния модел. Не живеем в декора на "Сексът и града". А запознанство може да се получи и с мълчание и загадъчна усмивка. Момчето трябва да разпознава различните типажи жени, някои от тях умишлено да игнорира. Практиците - мъже са наясно.  

# 96
  • Мнения: X
Обучение за свалки и ухажване. Има ли курсове и за отличен, полов атлет и идеални отношения? Теории, матрици и модели не са еквивалент за всяка жена. Ако тя не желае да  бъде свалена или е влюбена, подобни еквилибристики ще са трагични. Отделно правете разлика между бг жена и западния модел. Не живеем в декора на "Сексът и града". А запознанство може да се получи и с мълчание и загадъчна усмивка. Момчето трябва да разпознава различните типажи жени, някои от тях умишлено да игнорира. Практиците - мъже са наясно.  

То е ясно, че това не се перфектни клопки и трикове дето ще подействат във всеки случай. Пикапът не цели да свалиш точно конкретна жена, а като цяло да си вдигнеш способностите. Това не ти гарантира успеваемост точно с Пенка, но ако пробваш на 200 различни Пенки, ти гарантира един добър процент успеваемост. А пича в случая иска да има някво гадже, а не точно конкретно.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Всеки нормален мъж трябва да има определени желания и вкус. Трябва ли да се разочарова от десетки Пенки, за да осъзнае, че няма как да бъдат, търсената от него жена? Проба на всяка цена, с всяка, ще го натовари още повече.

# 98
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Това пропуснах да го пиша: за разлика от "пикапите", повечето персонални тренери по relation$hit въпроси не спират да повтарят "quality over quantity". Трябва да има някакви предпочитания или "стандарт", ако искате го наричайте, или МИНИМУМ ако не знае какво търси (което е по-трудното), да знае какво НЕ търси (което е по-лесното).
Ако тръгне да скача на всяка срещната, положението вече тръгва към трагедия от Шекспир.

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 18:02 от Phoenix Wright

# 99
  • Мнения: 18 327
Не ги знам какво казват тия треньори и Кобилкини от мъжки пол, но може ли да изтъкна, че имаше един лаф - за да свалиш една жена, трябва да я разсмееш.  Е, така е, шегаджиите винаги по се харесват на жените. Wink

Общи условия

Активация на акаунт