Как да си хвана приятелка?

  • 5 319
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 478
Хахах, Лоре, ако беше толкова просто...

Лично за мен готвенето, че е важно, е важно, защото едно от фундаменталните неща, знаем, е качествената храна. Някои сме придирчиви и не се храним с всичко и навсякъде, не знаем какво ни слагат и т.н., но далеч не по това си избирам жената.
Апропо, мусака не ям, или много рядко, 3-4 пъти в годината.

Като зрели индивиди, преди да се съберат, се предполага, че:

1/. Всеки може да се издържа.
2/. Всеки може да си готви и има определено меню и начин на хранене.

Аз няма да си променям хранителните навици във връзка, както и обратното.

Да, предпочитам домашното, по начина, по който обичам, но далеч готвенето не е от първите неща, които ме вълнуват.
То си идва естествено с времето.


# 61
  • Мнения: 3
Опитвал съм и с приложение за запознанства това,, Badoo" и пак същото не става нищо. На 18 години съм и все още не мога да си хвана приятелка и това ме побърква. Значи остава само един вариант да заговоря някое момиче на улицата.

# 62
  • Мнения: 25 742
Въпросът не е просто да заговориш някое момиче на улицата, в магазина, в кафенето или където и да е, а да го направиш така, че да предизвикаш интерес у нея и да не те отблъсне като поредната лепка.

# 63
  • Мнения: 18 342
Сийка има хубаво мнение на първа страница. Smiley Впрочем и едно роднинско момче има подобен проблем. Нещо все е във френд-зоната с мацките. Иначе е комуникативен, даже печели добре. Ама ето... Sad

# 64
  • Мнения: 758
А защо ти е жизнено необходимо да имаш приятелка точно днес? Що не си живееш живота кефски и то само ще дойде. Като си се вторачил така, е по-трудно. Спри да го мислиш и току виж някоя се блъсне в теб.

# 65
  • Мнения: 3
ednausmivka защото не издържам вече без момиче до мен. Писна ми да се виждам само с момчета.

Не съм на това мнение. Има хора на по 30 години нямат приятелки и вече са откачили

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 16:29 от Не се сърди, човече

# 66
  • Варна
  • Мнения: 14 550
Комуникирай, без умисъл. Бъди позитивен и ненатрапчив. Връзки започват случайно и нестандартно, навсякъде. Има и откачили от бивши приятелки, които трайно се отдадоха на ергенски живот. Grinning

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 14:51 от Viviana91

# 67
  • Мнения: 15 356
Не съм на това мнение. Има хора на по 30 години нямат приятелки и вече са откачили
Чак пък откачили..
Мъжът ми като се взехме беше на 33,хич не беше изперкал.
Съсредоточи се в хубавите неща в живота,бъди приветлив,не се обсебвай от мисълта за гадже.

# 68
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Уф, сега трябва да ровя в архива...
Петре, имаше подобна тема, ето това отговорих на автора и, ако трябва прочети цялата тема, там също има доста смислени постове по темата. Успех!

# 69
  • Мнения: X
Петре,

разгледай малко форуми за пикап, свалки и т.н.

Свалките са като пазара - търсене - предлагане и така. Първо виж ти какво предлагаш - сложи си една реална оценка - всичко е важно - визия, език на тялото, глас, светоглед, интереси, работа, образование, материално възможности, самочувстие (самочувствието е много важно, но трябва да има и покритие) - всичко е важно в някаква степен. А пък жените съответно се пласират най-вече според външния вид. Значи ако ти на всичките неща имаш средна оценка 4-5 по десетобалната, значи първо трябва да се опитваш постоянно да си вдигаш рейтинга и съответно да таргетираш мацки в тоя калибър - тоест ако най-красивата е десетка, а най-грозната е единица, трябва да таргетираш средното ниво. Другото е, че можеш да си подобриш това ниво чрез спорт, хубава прическа, добър език на тялото, готино облекло, самочувствие, добра стойка, силен и плътен мъжки глас, самоувереност и решителност, цели и амбиции и изпълняването им.

Тоест за да сваляш пички, трябва да си един млад самоуверен мъж, който има амбиции, прави много за живота си, но и за другите хора. Знае какво може да даде, но и изисква от другите.

И като подредиш целия този личен живот, трябва много запознанства с жени - с много жени. Години наред съм се запознавал с доста жени - по няколко на седмица. Да - с доста неуспехи, но така се постига нещо. Ако тръгнеш да чакаш една единствена и пет месеца чакаш да я поканиш на кафе само за да разбереш, че си има гадже (да и това ми се е случвало в университета), няма да стане. Запознанства стават навсякъде - социалния кръг - работа, уни, училище, курсове, спорт, но също става и в сайтове за запознанства (там съм се свалил с най-много жени и жена ми я срещнах в сайт), също става и на улицата и в заведения. Спираш някоя непозната и се запознаваш с нея (този начин обаче да знаеш е доста труден, има доста ниска успеваемост /да речем ако си много добър може да дърпаш по 1-2 жени на 20-30 с които се запознаеш на улицата/, но пък калява много уменията за комуникация и силата на характера и непукизма, което пък е много важно за свалките). Успех.

ПС: Не слушай съвети за свалки от жени. Няма как някой, който винаги е в пасивната роля и чака да бъде заговорен (99% от свалките жените са в пасивната роля в началото) да ти дава съвет как да бъдеш в активната роля.

# 70
  • Мнения: 18 342
И гледай чичо Чарли от "Двама мъже и половина". Smiley

# 71
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Сравнението с чичо Чарли, освен, че е на място, просто кърти. Нарочно изчаках да видя кой ще пусне нещо такова.

Joga Bonito, не знам с какъв акъл пращаш новобранец, който не е наясно със себе си (за протокола: не се цели обида!) при пикапите. Съгласен съм, че те имат някои (повтарям, някои) попадения по темата, но като цяло философията им е, че жените са абсолютно винаги заменяеми, а "учението" им стига до момента, когато жената вече е в леглото на въпросния... и дотам. Ако решах да се възползвам от наивността на някой и да му направя меча услуга, създавайки му погрешна представа за този тип отношения, точно там щях да го пратя.

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 19:57 от Phoenix Wright

# 72
  • Мнения: 18 342
Кхм. А Джоуи от "Приятели"? Simple Smile

# 73
  • Мнения: 25 742
Joga Bonito, не знам с какъв акъл пращаш новобранец, който не е наясно със себе си (за протокола: не се цели обида!) при пикапите. Съгласен съм, че те имат някои (повтарям, някои) попадения по темата, но като цяло философията им е, че жените са абсолютно винаги заменяеми, а "учението" им стига до момента, когато жената вече е в леглото на въпросния... и дотам. Ако решах да се възползвам от наивността на някой и да му направя меча услуга, създавайки му погрешна представа за този тип отношения, точно там щях да го пратя.


Точно там му е мястото. Да се поочупи малко, да научи някой и друг трик и най-важното, да придобие смелост да пробва, вместо да седи вкъщи пред компа и да хленчи, че го боли дясната ръка.

# 74
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Щом казваш.... Аз лично не знам някой от това съсловие да е прокопсал при всички тези "знания".

Общи условия

Активация на акаунт