По-бърз растеж на косата - Тема 10

  • 108 802
  • 1 017
  •   3
Отговори
# 990
  • Мнения: 18 562
Базови се комбинират с етерични.
Синапеното го слагам самостоятелно,понякога с други масла,рициново или зехтин.
Понеже е точно горчица се притеснявах да не пари на скалпа, но нищо такова.
Стоя си с него повече от половин час,мажа в корените,втривам хубаво,масажирам и разнасям по краищата.
Всички масла ги ползвам така.

# 991
  • Мнения: 21 282
Тийнката близо 2 години се маже поне 1 път седмично с масла в корените.
Мога смело да твърдя,че влияе страхотно на косата и.

# 992
  • Мнения: 2 582
Аз мажа и по дължините, но друга смес от масла. По дължините слагам бадемово, кокосово, масло от жасмин и арган. Не смея да слагам етерични масла по дължините, дори и разтворени в базови.

# 993
  • София
  • Мнения: 3 857
Няма и смисъл. Етеричните масла са за стимулиране на живата част от косъма, тоест в корена, скалпа. Дължините са мъртви и те имат нужда само от "китосване" с базови масла за блясък и хидратация.

# 994
  • Някъде там
  • Мнения: 4 842
Имам въпрос, след маслото на Mielle„ като си измиете косата, нанасяте ли друг серум за стимулиране или против косопад?

# 995
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да.
Преди и след.
Преди  нанасям на скалпа и изчаквам поне час преди да нанеса Миеле
https://tuchampu.com/novex-pra-bombar-solucion-potenciadora-100ml/
или
https://www.brasilybelleza.com/es/catalog/producto/tonico-novex- … OZwRoCNrQQAvD_BwE
След измиване, отново слагам продукт в момента е

https://www.miravia.es/p/i1356351827307958-s2069613694361014.htm … 73b21hjn04pbh3u9v::
Както и съответните продукти за дължини  и  връхчета.

Последна редакция: вт, 09 яну 2024, 15:21 от sl

# 996
  • Мнения: 2 448
Sl, и как разбираш кое действа?
И аз съм в същата чуденка.Взела съм и един стимулатор за фоликули и седи запечатан още,не смея да го отворя.Искам да видя как ще работи маслото на Мийле

# 997
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Плескам здраво.
Понеже бях понакупила доста прпдукти,  а в началото(първите 6 месеца) след "имцидента)  наблягах на  алтернативни (приготвени) неща  , сега гледам да  свърша купешките..
Има си  и недостатък ,  трябва да боядисвам корени всяка седмица, защото расте бързо.

# 998
  • Мнения: 2 000
Момичета вчера си купих куркума на прах . Предложете някоя маска с нея . Гледах горчица в Кауфланд , но КАКВА ТРЯБВА ДА ВЗЕМА ? И само с нея ли да се мажа .

# 999
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
При мен маската от горчица не шроработи(горчица на зърна, които правех на брашно в блендера).
Куркумата е по скоро за кожата на лицето(изсветляване и бръчки) или с кокосово масло за избелване на зъбите.
Не съм я срещала в  употреба за  грижа за косата , но може и да има такаеа.

# 1 000
  • Мнения: 18 562
Куркума за коса никога не съм чувала.
А знам не една и две маски за коса и от години се интересувам от темата и съм забърквала какво ли не у дома.
Не си я слагай на главата,защото оцветява брутално.
Намери й приложение в кухнята.
Полезна е много за имунитет,при режими на хранене,в някои рецепти.
За избелване на зъби също става.
В някои маски за лице се среща.
За коса никъде,нищо не съм чела.

# 1 001
  • Мнения: 7 084
Има ли шампоан за бърз растеж на по-малки момиченца

# 1 002
  • Мнения: 2 000
Има ли шампоан за бърз растеж на по-малки момиченца

Преди дни гледах видео на една тиктокърка , която къпе малката си дъщеричка със шампоан КРЯ-КРЯ . Даже и тя си измила косата и и станала много хубава. Шишенцето беше бяло някакъв нов мисля.

Ми аз май се обърках да ви кажа . Въобще не помислих просто я видях и я взех . Пък не искам да си представям моята червена коса и тая жълтата куркума . Laughing Mask

# 1 003
  • Мнения: 18 562
Момичета,откъде купувате масажор за скалп?

# 1 004
  • Мнения: 5 430
Мими, моята дъщеря е с руса и тънка косичка. Расте й много бавно. Мия я с Ревлон и шампоан за въшки ( препоръчаха ми го за сгъстяване на косата и растеж). Може да порбваш, сякаш има ефект. Веднъж в седмицата с този за въшки (Виприн), а следващия път с Ревлон.
Моя масаьор за скалп е от Шийн за няма 2 лв. Иначе в златна рибка има за 15..

Общи условия

Активация на акаунт