Феталната морфология - защо, кога, къде?

  • 44 622
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 100
Включвам се с препоръки за др Ивелина Димитрова от Марковс.
Невероятна жена! Личи си, че си обича работата и си разбира в детайли нещата.
Запазих случайно за нея първата фетална морфология и останах очарована.
Говори, обяснява през цялото време каквото вижда, дори с медицински термини, които може би ние не разбираме, но на мен това ми носеше успкоение, че не спира да говори и да ми показва, разказва и обяснява.
Втората фетална не знам защо реших при друга госпожа да я правя, няма да повторя тази грешка. Така ме наплаши и изкара из акъл, че веднага си дотичах в Марковс обляна в сълзи и чакаща по спешност час при др Димитрова, която ме успокои, огледа всичко повече от внимателно, отдели ми над час. Извика ме на контрола след 3 седмици и отново беше повече от подробна. Изключително точна е с часовете - дори да има закъснение се извинява, но за това качество - бих си почакала, не е проблем.
Третата фетална мисля, живот и здраве, да си я правя пак при нея.

# 61
  • Мнения: 13
С две ръце препоръчвам д-р Павлова от МЦ Марковс - невероятна е - отношение, внимание, професионализъм. Purple Heart

# 62
  • София
  • Мнения: 5 617
Аз също, писала съм коментар. И трите фатални морфологии ми бяха при нея. Единствено ме излъга, че бебето ще има много коса, ама уви, вече е на 1г и има пет косъма на главата 😆

# 63
  • Мнения: 175
Включвам се с препоръки за др Ивелина Димитрова от Марковс.
Невероятна жена! Личи си, че си обича работата и си разбира в детайли нещата.
Запазих случайно за нея първата фетална морфология и останах очарована.
Говори, обяснява през цялото време каквото вижда, дори с медицински термини, които може би ние не разбираме, но на мен това ми носеше успкоение, че не спира да говори и да ми показва, разказва и обяснява.
Втората фетална не знам защо реших при друга госпожа да я правя, няма да повторя тази грешка. Така ме наплаши и изкара из акъл, че веднага си дотичах в Марковс обляна в сълзи и чакаща по спешност час при др Димитрова, която ме успокои, огледа всичко повече от внимателно, отдели ми над час. Извика ме на контрола след 3 седмици и отново беше повече от подробна. Изключително точна е с часовете - дори да има закъснение се извинява, но за това качество - бих си почакала, не е проблем.
Третата фетална мисля, живот и здраве, да си я правя пак при нея.

И аз се записах по случайност при нея за първата фетална и потвърждавам думите ви. Изключително мила, обесняваща и внимателна. Сега съм записала и 2та при нея и нямам търпение ❤

# 64
  • Мнения: 5 334
Здравейте!
Бих искала да ми препоръчате лекар за фетална морфология, тъй като предишната ми бременност беше отдавна.
Благодаря!

# 65
  • София
  • Мнения: 5 617
Не сте уточнили за кой град питате. За София препоръчвам д-р Елена Павлова, МЦ Марковс

# 66
  • Мнения: 5 334
Ох да, съжалявам, за София.
Ако мога да съчетая и взимането на кръв за БХС, заедно с първата, би било прекрасно.

# 67
  • Мнения: 175
Вижте и предните коментари в темата, аз бях при др Димитрова, МЦ Марковс - много съм доволна, страхотен специалист

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Каква е цената на феталната в този МЦ Марковс

# 69
  • Мнения: 1 172
Каква е цената на феталната в този МЦ Марковс
Втората фетална ми беше 200 лв. при др. Павлова.

Общи условия

Активация на акаунт