Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 129 024
  • 751
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • София
  • Мнения: 253
Препоръчвам Спа хотел Марково, до Пловдив, в подножието на Родопите -  топли басейни, чисто, светло, с много шезлонги, страхотна почивка, хубава храна, детски кът с аниматори цял ден, имахме прекрасна коледна ваканция!

# 137
  • Мнения: 1 069
Препоръчвам Спа хотел Марково, до Пловдив, в подножието на Родопите -  топли басейни, чисто, светло, с много шезлонги, страхотна почивка, хубава храна, детски кът с аниматори цял ден, имахме прекрасна коледна ваканция!
Захабена база, студени басейни, храна под средното ниво.
Това е моето мнение, не бих отишъл повече там. Бях на семинар на Микроинвест. За месец да са променили всичко това ? Едва ли.

# 138
  • София
  • Мнения: 253
Ами ние бяхме сега на Коледа - 3 дни, беше повече от прекрасно, хотела беше пълен, предимно семейства с малки деца, както казах много топло, прекрасни басейни, чисти и много топли, особено хидромасажния, и най-вече светло и просторно, за разлика от много други така наречени спа хотели, с малки, закопани в подземията тъмни басейни, където не може да стоиш повече от 15-20 минути, защото те подтиска. Спокойно мога да кажа, че беше повече от прекрасно, съжалявам, че сте с такива впечатления.
А за храната да се каже, че е посредствена е престъпление. Само ще кажа, че сутрин на закуска към мюслито или овесените ядки можех да добавя годжи бери, сурови ядки - бадеми, лешници, сушени плодове няколко вида, имаше фреш и всичко останало което може да се пожелае откъм колбаси, яйца няколко вида и т.н. На вечеря имаше прекрасно бавно готвени меса, няколко вида, риба, свежи салати, изобщо нямам забележки. Пътуваме много и правим почивки в страната и в чужбина и имам доста впечатления от хотели и обслужване.

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 13:10 от Chloe^

# 139
  • Мнения: 1 069
Значи Микроинвест не са им платили достатъчно Simple Smile

# 140
  • Сф
  • Мнения: 10 681
По- скоро за Коледа са се подготвили от хотела. Wink
Не бих го посетила щом не поддържа стандарт целогодишно.

# 141
  • Мнения: 1 398
По- скоро за Коледа са се подготвили от хотела. Wink
Не бих го посетила щом не поддържа стандарт целогодишно.

Едва ли захабените стаи могат да се оправят само заради празниците. Simple Smile
Бъркам ли или този хотел е открит през 2018г,а за 2019г е взел приз за най-добър луксозен хотел или нещо от сорта?
Всеки има различно виждане за нещата. Както се казва - разни хора,разни идеали. Не бих си правила кардинални заключения само от един коментар.

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 14:53 от Anelia20

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 2 494
Спа комплекс Каталина, Цигов Чарк препоръчвам.
Забележка: хотелът има 2* и 4* част, аз визирам 4*. Уют на много високо ниво, обслужване.
Има и инфрачервена сауна, освен обикновена. Солна стая.
Басейна не го пробвах, понеже от пипане водата ми се видя хладка, но джакузито е супер.

# 143
  • София
  • Мнения: 2 876
По- скоро за Коледа са се подготвили от хотела. Wink
Не бих го посетила щом не поддържа стандарт целогодишно.

Едва ли захабените стаи могат да се оправят само заради празниците. Simple Smile
Бъркам ли или този хотел е открит през 2018г,а за 2019г е взел приз за най-добър луксозен хотел или нещо от сорта?
Всеки има различно виждане за нещата. Както се казва - разни хора,разни идеали. Не бих си правила кардинални заключения само от един коментар.
Не мисля, че е открит 2018. До 2012 живяхме в Пловдив, може би малко след това да са го открили. Не съм го посещавала, но отзивите за него са си били все така негативни.

# 144
  • София
  • Мнения: 253
Не желая да влизам в безмислени спорове, само ще кажа, че преди да направя резервация за където и да е чета мнения на хора посетили мястото, така направих и сега, просто прочетох мненията на реални клиенти в Букинг, в случая хотела е оценен с оценка 9 - превъзходен, оценка базирана на 1130 отзива:
https://www.booking.com/hotel/bg/park-spa-exotic.bg.html#tab-main

# 145
  • софия
  • Мнения: 25 560
В Букинг има някаква врътка с отзивите и изобщо им нямам доверие за българските места.

# 146
  • Мнения: 2 133
Марково и захабена база...баSи вица.
И ние бяхме предната Коледа в единия чистак нов апартамент, вторият до нас още го правеха.
Бяхме и сега за Никулден, ами нямаше разлика!Топло, чисто, страхотен персонал, а храната мисля да не коментирам и аз- Клое е писала как е точно!
За трети март пак сме там Wink Наздраве и прекрасна вечер!

# 147
  • Мнения: 1 429
На снимките изглежда уникално!

# 148
  • Мнения: 568
Малко офтопик:
В Букинг има някаква врътка с отзивите и изобщо им нямам доверие за българските места.
Подкрепям мнението. Точно така се натресох лятото в едно ужасно място...,щото бях чела отзивите в Букинг, в които мястото беше описано като добро. Та...горчив опит.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 14:37 от Mrs. Tiggi-M.

# 149
  • софия
  • Мнения: 25 560
И при мен е лош опит, че и бестселър беше мястото. След публикуването на негативен отзив той беше потрупан за отрицателно време от множество пълни 10-ки.

Общи условия

Активация на акаунт