Домакини 68/ За да живееш по-дълго, по-често умирай от смях!

  • 41 121
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Ladybird_ ще се радвам да видя снимки на катеричите къщички
Сядам с кафето, на мен ми е трето днес.Първото  преди 12 часа пих, и тази вечер се очертава да не спя.Уф само да мине този изпит и остава още един, ама за  този ми е най- притеснено.

Ще успееш с изпита. Пращам ти мноооого положителна енергия и стискам палци.

# 661
  • Мнения: 11 664
Добро утро!
Джейми ще го вземеш момиче! Стискам палци! Кога е изпита?
Ето ги къщичките
Скрит текст:

Тук са били палатките около лагерния огън, но като отидохме да го вземем си бяха събрали и изчистили вече всичко
Скрит текст:
Прибрахме го мръсен, недоспал, но мнооого щастлив LaughingLaughingLaughing

# 662
  • Мнения: 39 607
Да не е с нова любов, Лейди?
Добър ви ден!
Джейми, ще вземеш изпита, споко. Важното е предварително да го полееш.
Ма ко, още ли почивате?

# 663
  • Мнения: 6 090
Благодаря ви момичета ! Взех го, остава още един за който от аорил чакам отговор.Утре почвам пак да досаждам.

# 664
  • Мнения: 11 664
Добър ден!
Джейми Flowers Hibiscus И другият ще вземеш! Остават само притесненията....
Мария харесал си е там едно момиче LaughingLaughingLaughing Обаче тя е от дожо на 60км от нас LaughingLaughingLaughing Бяха на лагер от всички дожо към английската асоциация в Йоркша. От неговия клуб е имало само 1 момче на неговата възраст - всички са по-големи....
Утре е на училище - ще видим там какви страсти ще се вихрят LaughingLaughingLaughing

# 665
  • Мнения: 3 852
Няма да казвам какво правя, защото лесно ще се досетите! Аха, пак багаж. Разтоварих два големи куфара, един малък, две раници. Поизпрах малко, тоест пералнята изпра, сушилнята поизсуши и животът започна да си влиза в нормалните коловози. Снощи дори готвих лозови сарми (имах буркан листа, иначе хладилникът беше празен). Имам доста задачи покрай едни апартаменти в БГ, кой за ремонт, кой за обзавеждане, та ще се наложи пак да идвам до Бг. Даже май следващата година ще идвам през месец, два.

Честито, Джейми, за взетия изпит! И за другия ще стискаме палци!

Калинка, как си? Възстановяването върви отлично, нали? Любимец ми е Кратун, любимец! А как ми се ходи в английската провинция на обиколка. Нещо последно време не ми се вре из туристическите тълпи.

Тук си е горещо и климатикът работи, вследствие на което вратът ми е схванат и глава се опитва да ме боли. Ама не се оплаквам, защото като знам какво ни чака само след месец, месец и малко, лошо ми става.

# 666
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Привет!
Току що се прибрахме. Голямо пътуване беше. Но си починахме супер, изобщо не искам да свършва лятото.
Сега ще видя колко дни ще се оправям и аз с багажа, една пералня вече е пусната.
Изчетох ви, радвам се на позитивните постове Hug

# 667
  • Мнения: 11 664
Добро утро!
Изпратих Кратун на училище - стои наконтен и чака да му ливна вода Laughing да видим сега как ще се спогодят пубертет и двете най-важни учебни години......
Смърфи английската провинция си е скука, но е супер за живеене. Както знаеш, те и местните почиват малко по-различно - каравани, колоездене, кану... Има малко разминаване в понятията Laughing тук под "каравана" се разбира това, което ние наричаме бунгало, а пък те наричат "бунгало" едноетажните къщи LaughingLaughingLaughing Ако ти е интересно разгледай това място за почивка - страхотно е, но си е за лятно посещение, че е на север
https://www.lakedistrict.gov.uk/home
Аз съм добре - очаквано дупките не заздравяват правилно, но то си е от кожата ми LaughingLaughingLaughing
Като чета за твоите пътувания все се сещам за филма "Високо в небето" и как Клуни събираше мили за златна карта Heart Eyes
Мако добре завърнали се Kissing Heart Как изкарахте?

# 668
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Добро утро!

Успешна учебна година на Кратун! Има ли решение проблема със заздравяването?
Добре изкарахме, лошото на къмпинга са буболечките, даже и у нас сме си донесли се оказа. Един ден само не сме ходили на плаж, но се разходихме до Царево. Много ми хареса града, само веднъж бях ходила, много отдавна, а и печата от там взехме. Много вятър и вълни през цялото време, ама шефа от начало както не ги харесваше, после се забавляваше.
Пускам сега още една пералня, както и прахосмукачката и трябва да сготвя. Трябва и на шефа есенните дрехи да прегледам, от училище вчера по нощите пуснали съобщение парите за помагалата да се съберат преди учебната година, та ще потичам насам натам. Добре, че с минаването през докторката покрай обрива на шефа, докторката поне здравна карта ни завери, да не се бутам и там с навалицата

# 669
  • Мнения: 3 852
Добро утро!
Ама какво му стана на това време тук?! Вчера 30+, днес се събуждаме на 15 градуса. Бррр, че и някакъв гаден и силен вятър духа, ужас. Уж ще се оправя пак от утре, ама да видим!

Калинка, дано скоро заздравеят дупките!

Според моята приятелка, която също има син в двете най-важни години от образованието, решението е в количеството вино - колкото повече, толкова по-малко проблеми имало! Хахах! Ама сигурно е права. Те също не са в Бг и сега е супер важно за цялото бъдеще, ако сега се провали, край! После няма как да влезе в университет и т.н. Системата им не е като в БГ.

Ма ко, ама аз защо разбрах, че ще ходите у гръцко?! А вие из Южното Черноморие. Черно море е много хубаво до средата на юли най-късно. След това става духливо, излизат водорасли и вълни. Какъв обрив има Шефът? На мен също ми излезе нещо на ръката, към китката. Ама се мажа с флуцинар, това знам от едно време. Не че има кой знае каква файда, ама тук кожните лекари били като в Бг - хич ги нямало..

Сега ме боядисват, че бях заприличала на блатна фея.

# 670
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Смърфи, шефа преди малко повече от месец пипна херпес зостер, от това му беше обрива.
На Ахтопол бяхме с приятели. Миналата година бяха ходили пак на къмпинга и казаха, че било добре. Аз изобщо не съм фен на палатки и каравани като става дума за море, ама мъжа ми много обича къмпинги. А и на шефа много му хареса и той до сега на море на палатка не е бил. Цял ден по бански, само навън да тича, много му беше добре. Не сме готвили, имаше избор къде да се храним, имахме шатра с нормална маса и столове при палатките, дори опакована храна да вземем, в къмпинга имаше заведение в което готвеха и ходехме и до Ахтопол.
Едва събрахме багажа и така, ако трябваше да мъкнем и барбекюто и съдове, изобщо нямаше да тръгна. Бяхме взели преносим душ, който ползвахме за мивка, колкото да си измием ръцете и зъбите и другото беше люлки и хамаци.
Иначе, вече чакам да излязат офертите за Гърция за догодина Joy

# 671
  • Мнения: 39 607
Правя зимнина. Не ме заговаряйте, молим!

# 672
  • Мнения: 3 852
Въх, мариат! Каква зимнина? И аз трябва... поне едни чушки да опека и някаква туршия, ама каква?! И кога!

# 673
  • Мнения: 39 607
О, Смърфи, аз повтарям зимнината от миналата седмица. Домати настъргвам+ малко вода+ малко захар+ сол. Оставям да ври на котлона. Когато почне да се сгъстява слагам цели чушки чорбаджийки и продължавам с варенето още 15 минутки. Проверявам как е на вкус. После затварям в буркани и изварявам. Като отворя брукан зимата му слагам зехтин и пресен магданоз. Много е вкусно.

# 674
  • Мнения: 3 852
Аха, тАквоз нЯщо не съм яла, ама звучи вкусно! Мляс!

Трябва да отида утре до близкия пазар да видя какво има тук. Сезонна държава е и както в Бг, добре е да се прави зимнина.
Сега ще ме сметнете за тотално луда, но от Бг си купих лютеница и си донесох. Нали по два пъти се прибирахме това лято с мм и събрахме към 10-на бурканчета. То и повече не ми трябват. Купих една на Дерони, казва се Велика и няма захар в нея тоест никакви подсладители и с истински продукти уж, поне цената е като за истински... ще я видим!
Ако има някакви лютиви чушлета тук, ще взема да направя малко. Ако има все още и хубави домати, може да направя и малко доматен сос. Леле, домързяваме само като се чета, хаха!

Общи условия

Активация на акаунт