Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 11

  • 16 284
  • 146
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 403
Безплатна доставка до България е над 100€.

# 121
  • Мнения: 87
Точно това ме интересува, ако направя поръчка над 100€ от английската версия доставката безплатна ли ми е защото видях, че в момента има промоция и си харесах чантата която се подарява и искам да направя поръчка но не съм поръчвала никога от чужбина. Моля някой който е поръчвал да сподели

# 122
  • София
  • Мнения: 403
Вие сте в Англия, правилно ли ви разбирам и питате за доставка до Англия? Или сте в България, но искате да поръчате до превозвач в Англия?
Ако сте в България ви препоръчвам да поръчате до адрес, защото от две години Вс доставят до врата (пратката пристига със Спиди) и освен обявените цени на сайта не заплащате нищо друго. Ето ви извадка от сайта:
BULGARIA   Taxes & Duties are included in the product price. They are based on the purchased merchandise’s country of origin/manufacturing and the classification of that merchandise.

# 123
  • Мнения: 87
Аз съм в България и искам да направя поръчка до България. Понеже четох стари теми и там пишеше, че ако поръчката е над 100€ се плаща мито и искам да знам колко ще бъде и дали още се плаща

# 124
  • София
  • Мнения: 403
Смело си поръчвайте до България, просто след като влезете в сайта се уверете, че сте избрали за локация България (намира се най-отдолу на страницата). След като стоките се визуализират в български лев, то значи си правите поръчката.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Няма мито, няма ДДС. Каквото платите в сайта - това е. Идват направо до врата. Над 100 евро доставката е безплатна.

# 126
# 127
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Ами вижте дали не е само за Америка.

# 128
  • София
  • Мнения: 403
Не е, получавам мейли спрямо страната. Няколко пъти съм се възползвала от тези оферти. За всеки случай проверих мейла и пише, че тази оферта не е валидна за USA.

# 129
  • Мнения: 9
Преди две седмици имаше същата оферта, но като стана време, не ми разреши да се логна. Изписваше ми грешно потребителско име или парола. На следващия ден ден - всичко точно 😂
Ще се пробвам и тази вечер

# 130
  • Варна
  • Мнения: 1 103
Здравейте момичета , искам да направя поръчка от сайта и искам да попитам някой който си е поръчвал вече от сайта , каква е цената на доставката и заплаща ли се мито или нещо извън поръчката и ако да на каква цена и как мога да си сметна колко пари ще ми е доставката ?

# 131
  • Варна
  • Мнения: 3 254
От кога до кога е тази оферта за free shipping? Проверявах два пъти, не виждам такова нещо при мен, все си е 100 Евро. Получавам по сто мейла на ден от тях, ама такъв сякаш нямам.

# 132
  • София
  • Мнения: 403
Само за вчера вечерта между 22 и 24 българско време.

# 133
  • Мнения: 3
Здравейте, бих искала да попитам как мога да върна пратка от VS. Поръчвала съм доста пъти и досега не ми се е налагало да връщам нищо. Винаги получавам със Спиди, но това което получих от сайта не им излиза в системата. От сайта разбрах че няма значение кой куриер ще използвам, но кода не излиза никъде.
Качвам снимка на товарителницата която имам от VS

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 4 719
Това е етикет, не товарителница и кодът си е за тях, вие ползвате, който куриер прецените, като залепите този етикет на пакета.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт