Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 14

  • 34 232
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 99
Точно така... най-хубавото е да си непушач, взех сега алое на кристали, фибри комплекс със зелени суперхрани, почвам и селен по малко да пия, така за щитовидната жлеза, че и от там може да е, макар че последните изследвания са в норми.....

# 691
  • Мнения: 22
3 месеца не съм палила. Сега сме на почивната база на университета на ски и ме е страх да изляза след ските, почти всички пушат. Но е добре, че тук няма от къде да си купя, започнаха едно проблясъци за цигари след, които се изнервям и с приятеля ми се поспречкваме, но и двамата сме решени, че е по-добре и не палим.
Имам само 3 приятелки, две от които решиха и че те ще спират с мен, такава подкрепа са ми. С проблема с тоалетната се реших с чай Стройна линия. Усех на всички ще успеем.
❤️

# 692
  • Мнения: 5 259
А аз и кафето спрях и ми е трудно заради него, но мисля че ако си направя кафе ще се изкуша за цигара. Замествам кафето с чай от джинджифил.

# 693
  • Мнения: 353
Има едни глицеринови свещички с аптеката които мнооого помагат. Винаги съм имала този проблем при опитите да спра цигарите, но не и този път. От 3м не пуша, но дори и в началото нямах проблем може би защото започнах да пия чай всеки ден, не знам. А кафето сутрин в началото е мн половинчато без цигара, но сега вече продоби друг вкус. Никога не съм мислила, че ще успея да ги откажа а сега не мога да се сетя да погледна цигара. НО! Да споделя част от моето преживяване - отказването от цигарите ми донесе доста стрес. Имам предвид, че както всеки пушач - цигарата му е едно психическо разтоварване. Пушила съм по няма и половин кутия на ден, но за мен това беше "моето време" изключваш, почиваш. Цигарка с кафе, цигарка като хапнеш... Дори не мига да го опиша, но най простото дори на работа не почивам защото не пуша и това съответно носи със себе си претоварване. Някак си не намирам момента да стана от стола докато един пушач винаги намира време за 1 бърза. Ясно е, че този процес - пушенето, не е жизненоважен, но когато психически сисвикнал с това и го спреш води след себе си други последици. Сега дори на сила не ми се пуши и въпреки казвайки всичко това, но го осъзнавам. Исках просто да споделя преживяването си през което все още минавам. Не целя в никой случай да кажа да не отказвате цигарите, просто да имате правилната настройка. Чувството за чистота което има един бивш пушач е неописуемо. Успех!

# 694
  • Мизия
  • Мнения: 295
Здравейте, съфорумци Simple Smile
Днес ми е 10-ти ден без цигари. Много съм щастлива Simple Smile Аз съм онова момиче с ник: FB652652.... и разни числа Grinning  (Криси)

# 695
  • Мнения: 2 156
10107, Hug Браво за успеха! Внимавай с мислите за хубавото "едно време", те са част от клопката за пушача.
Аз дано да изгазя и март, 4 месеца са за мен вече, другата седмица започвам пети.Това е първата ми зима без бронхитна кашлица от много време насам. Днес в автобуса една жена така горко се дереше, милата. Благодарих се, че не съм аз.
Merilyn_90, палец нагоре от  мен Simple Smile

# 696
  • Мизия
  • Мнения: 295
Сега в Събота съм на Осмомартенско банкетче с приятелки-пушачки. Знам, че няма да пропуша, убедена съм дори. Не знам единствено, дали ще ми е гадно, докато те пушат...  Rolling Eyes
Ако евентуално се издъня, повече няма да ме видите тук, но ако се появя значи съм ГЕРОЙ (в моите си представи поне, де).

# 697
  • софия
  • Мнения: 4 990
Сега в Събота съм на Осмомартенско банкетче с приятелки-пушачки. Знам, че няма да пропуша, убедена съм дори. Не знам единствено, дали ще ми е гадно, докато те пушат...  Rolling Eyes
Ако евентуално се издъня, повече няма да ме видите тук, но ако се появя значи съм ГЕРОЙ (в моите си представи поне, де).
И да ти е гадно докато другите пушат, ще ги изърпиш. Или ше си тръгнеш за да не ти се налага да ги търпиш!
И си истински герой и никъде няма да бягаш, чакаме те пак тук!

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 22:35 от Амели

# 698
  • Мнения: 5 259
И аз не почивам на работа, защото не съм свикнала да не пуша в почивките и ми е странно. Вече отказах няколко събирания за да не се изкуша. Да направя 1 месец и всичко ще се нареди. Табекса ми е към края си. Надявам се да не ми се пуши като свърши.

# 699
  • Мнения: 353
10107, Hug Браво за успеха! Внимавай с мислите за хубавото "едно време", те са част от клопката за пушача.
Аз дано да изгазя и март, 4 месеца са за мен вече, другата седмица започвам пети.Това е първата ми зима без бронхитна кашлица от много време насам. Днес в автобуса една жена така горко се дереше, милата. Благодарих се, че не съм аз.
Merilyn_90, палец нагоре от  мен Simple Smile
Да, внимавам. Мислите ги има все едно ми липсват цигарите а всъщост не е така, не ми се пуши, дори мк е кофти около пушачи. Замое щастие съпругът ми не пуши и повечето хора около мен или не пушат или и те ги отказват.
Мерилин, според мен ще ти стане гадно. Кофти е когато няма съмишленици около теб, но и сам човек може да се справи когато има достатъчно воля и наистина е разбрал, че това не носи аааабббсолютно нищичко. Успех и ще видиш, че можеш да се забавляваш и да пийнеш и без цигари. Аз дори не предполагах преди, че е възможно, но уви Simple Smile

# 700
  • Мнения: 2 156
Някои твърдят, че навикът може да е по-силен и от химията.
Идея нямам как се спират, ако партньора, или друг от домашните пуши.

# 701
  • Мнения: 1 294
Почти година вече не съм пушила, но все още сънувам, че пуша и много ме е яд.

# 702
  • Мнения: 353
Почти година вече не съм пушила, но все още сънувам, че пуша и много ме е яд.
Сигурна съм, че на почти всеки отказал цигарите му се случва. На мен ми се е случвало 2 или 3 пъти. А после като се сетиш какво си сънувала допушва ли ти се?

# 703
  • Мнения: 1 294
Даже съм доволна, че е било само сън.  Но май някъде се спотайва пушачката в мен.

# 704
  • Мнения: 5 259
Аз снощи сънувах, че пуша и сякаш се гледах отстрани и и се ядосвах. Дамгосала ни е тази отрова много сериозно ама трябва да я изкореним.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт