Крем за около очи - тема 9

  • 83 244
  • 756
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 451
Да попитам пак за мнение за този крем, ако някой го е ползвал, разбира се?
 
Не съм го ползвала,но ползвам крема за ръце на Euserin .Според мен това е възможно най-добрия крем за ръце

# 616
  • София
  • Мнения: 11 489
Аз ползвах сивия:



В началото ми дойде леко гъстичък, но се свиква. Доволна съм много по отношение на фините бръчки.

# 617
  • София
  • Мнения: 4 712
Нищо,, уау "не виждам от околоочния на ЕЛ

# 618
  • Мнения: 451
Аз ползвах сивия:



В началото ми дойде леко гъстичък, но се свиква. Доволна съм много по отношение на фините бръчки.
Аз определено се доверявам на продуктите на  Eucerin,

# 619
  • Мнения: 2 801
poluks, Аз използвам новия крем, който е със зеления гел. Засега съм доволна. Кожата ми е много бледа и при преумора или недоспиване, веднага си проличава в зоната около очите. Текстурата е много приятна.

# 620
  • София
  • Мнения: 11 489
Нищо,, уау "не виждам от околоочния на ЕЛ

Ти пък кога го купи, кога го измаза Rolling Eyes
А и не е казано, че при всеки ще действа еднакво.

# 621
  • Мнения: 5 832
Търся едно нещо, дето и аз не знам какво е, ама го търся де.
Трябват ми някакви многократни пачове, или не знам как да го нарека, които да държа в хладилника и да ги  слагам сутрин на очите, че се събуждам подпухнала често. Представям си ги като някакви силиконови и пълни с течност. Ама как го обясних и аз само. Та съществува ли такова животно? Твърде мързелива съм да се сетя да слагам в хладилника лъжици, пакетчета чай и прочие.

# 622
  • Бургас
  • Мнения: 748
Ако са многократни, действието им ще се основава само на ниската температура. Защо не вземеш от еднократните и да ги държиш в хладилника. Така ще дадеш на кожата и полезни съставки.

# 623
  • Мнения: 5 832
Ако са многократни, действието им ще се основава само на ниската температура. Защо не вземеш от еднократните и да ги държиш в хладилника. Така ще дадеш на кожата и полезни съставки.
Да, само ниска температура ми трябва, нещо като бърза помощ сутрин. Иначе еднократна имам околоочната на Шабенс.

# 624
  • Мнения: 1 349
В джъмбо има такива силиконови. Едните са кръгли, пълни с някакъв гел, а другите са като маска за сън с ластик, но с дупки на очите. Те са пълни с едни малки топченца.

Имам и двете, по доволна съм от маската, защото приляга точно под очите и има лек ефект срещу подпухването. Може да си пиеш и кафето сутрин, докато си с нея.
Кръгчетата падат от очите, трябва да лежиш по гръб, докато си с тях, отделно от това не прилепват плътно и няма никакъв ефект.

# 625
  • София
  • Мнения: 4 712
Нищо,, уау "не виждам от околоочния на ЕЛ

Ти пък кога го купи, кога го измаза Rolling Eyes
А и не е казано, че при всеки ще действа еднакво.
Мостра си взех и се мажа от 1 седмица

# 626
  • София
  • Мнения: 11 489
Чакай, че се обърках. Ти за ЕЛ ли говориш, защото последно се обсъждаше Юсерин?
И аз дадох мнение за Юсерин.

# 627
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Търся едно нещо, дето и аз не знам какво е, ама го търся де.
Трябват ми някакви многократни пачове, или не знам как да го нарека, които да държа в хладилника и да ги  слагам сутрин на очите, че се събуждам подпухнала често. Представям си ги като някакви силиконови и пълни с течност. Ама как го обясних и аз само. Та съществува ли такова животно? Твърде мързелива съм да се сетя да слагам в хладилника лъжици, пакетчета чай и прочие.
Курийка с 60 пача за еднократна употреба.в хладилника.
Пракрикувам го от години.
Сутрин първо измивам лицето, напръслвам с розова вода(от хладулника) изчаквам да попие и   слагам пачове от хладилника, пия си набързо събуждащото кафе.После душ така минават поне едни 20 мин , през които съм с пачове .
Имам и за многократна употреба, но ефект не вуждам.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 18:30 от sl

# 628
  • София
  • Мнения: 4 712
Чакай, че се обърках. Ти за ЕЛ ли говориш, защото последно се обсъждаше Юсерин?
И аз дадох мнение за Юсерин.
За ЕЛ говоря

# 629
  • Мнения: 4 246
От Dioptipoche на Lierac, кога видяхте ефект?

Общи условия

Активация на акаунт