Крем за около очи - тема 9

  • 82 707
  • 756
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 5 832
Сега я закъсах! Откакто се помня спя по корем, че и буквално по лице, никога по гръб. По тази логика би трябвало да приличам на извадена от центрофуга. Според мен това със спането са пълни дивотии. Всичко е ген предимно. Ако ви покажа майка ми, никога няма да ѝ дадете реалната възраст. А тази жена е стъпвала при козметик точно веднъж, защото я завлякох да ѝ боядисат веждите. Козметиката ѝ цял живот е била един крем Нивея и до там. Вода пие по половин чаша на ден, не се съобразява какво яде. Е, не казвам, че прилича на топ модел, но за възрастта лицето ѝ е повече от добре. Аз съм на 35 и срам, не срам, ще си призная, че за първи път изразходих крем за лице тази година. Досега грижата ми се е състояла в това да си измия лицето и да го мина с мицеларна вода. Кожата ми не е хубава, но и с торба мазила няма да е, защото просто си е такава - неравна и склонна към милиуми и това си беше така още като бях на 14.

# 601
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Интересни разсъждения прочетох.
Моето мнение е , че на 20 , човек има кожата, която е генетично заложена.Над 40 вече жъне  това, което  е положил като грижи.
Вероятно има и изключения, но ако чакаме да станем на 40+ за да разберем дали сме сред тях, вече сме изпуснали влака.
Адекватните грижи  само могат да забавят процеса на стареене.Когато този процес вече е факт , единствения начин да променим нещо  са неоперативните терапии и скалпела.

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 10:36 от sl

# 602
# 603
  • SF
  • Мнения: 20 771
Вдъхновена от клипчетата, които показахте вчера, реших тази нощ да спя по гръб. Спала съм по гръб цели 5 минути!!
Все е нещо. Тази нощ може да станат и 7. Утре 10 и така лека-полека... Simple Smile

# 604
  • Мнения: 10 251
Не мога по гръб да спя аз, ако ще на ветрило да се събудя сутринта. По корем и през глава съм, в комбинация обръщане на всеки 5 мин. Ще ви следя за уред за гладене ако е изнамерила някоя + крема за очи.

# 605
  • Мнения: 27 276
В какво си поставяте кремовете и серумите когато ги държите в хладилника? Някаква кутийка или..? Моите са на единствено удобно място за целта- на вратата, но широко идва мястото и малко се "лашкат" при отваряне и затваряне на хладилника...някакви органайзери за кремове продават ли?

# 606
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
В какво си поставяте кремовете и серумите когато ги държите в хладилника? Някаква кутийка или..? Моите са на единствено удобно място за целта- на вратата, но широко идва мястото и малко се "лашкат" при отваряне и затваряне на хладилника...някакви органайзери за кремове продават ли?
Пробвай в отделението за яйца, щом са толкова много. Аз имам 1 за лице и 1 за под очите и купувам нов като го свърша.

# 607
  • Мнения: 27 276
Зорът ми е с кремовете в тънички, серума....с кремовете за лице се справям, те поне не падат при всяко отваряне/затваряне.

# 608
  • Мнения: 2 754
Е, Sl, не живеем за едното гладко лице все пак. Пък, сбръчканите бабички също могат да са симпатични Wink
Аз вече си имам лека напречна гънка от възглавницата на дясната буза. Преди се оправяше малко след ставане, сега вече не се изпълва напълно, ама това да ми е проблема Grinning

# 609
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Разбира се, че не живеем заради "едното гладко лице"Рано или късно, годините ни "изпращат сметката" .На никого не му се е разминало.
Но не виждам и  къде е проблема ,  полагането на  грижи за лицето да започне навреме и да се прави по адекватен начин.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 10:36 от sl

# 610
  • Мнения: 2 819
Да попитам пак за мнение за този крем, ако някой го е ползвал, разбира се?
 

# 611
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Аз си купих поредния очен крем. Тези Януарски разпродажби ще ме докарат до просешка тояга Simple Smile
И сега се чудя как да сравня консистенцията му с тази на едно суперхидратиращо Шисейдо, което наскоро мярнах във форума...
Кремът е ето този и е много, много интересен! Освен че има текстура на пластелин опъва кожата буквално веднага Grinning


Aз си признавам, че съм от лагера на SL  - мажа поне 2 дневно, поне 3-4-5 различни крема и хич не се втелясвам да проучвам кое точно работи, докато получавам (полу)приемлив резултат!

PS Хммм, май, че това Шисейдо ще е нещо от европейския пазар, никога не съм го виждала тук. Ето за тоzи говоря, чудесни думи по негов адрес казаха в една тема, запазвам си го:

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 17:46 от Agent Provocateur

# 612
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
И аз клепам по много, защото околоочния ми контур е сух, а и ми е "болно място" - най-много бръчки там имам.
Агентче, ползвала съм го този крем на Мурад, наистина е интересен, с кеф си го измазах, но и аз не мога да кажа дали има ефект, толкова неща ползвам, че не знам вече кое действа и кое не.

# 613
  • Мнения: 412
На Ейвън са пуснали околоочни срещу бръчки и тъмни кръгове, някой да даде отзиви, че са намалени от 26 на 13 лв?

# 614
  • Мнения: 4 219
Не вярвам да е нещо, което си струва щом е от Ейвън ...

Общи условия

Активация на акаунт