Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 26 тема

  • 95 571
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 340
Честно казано, караният резултат (когато е сполучлив) от липофилинга не е нищо по различно от добър резултат с филъри, който е по предсказуем според мен и филъра по бързо се резорбира (което е и добре и зле. В дългосрочен план филтрите излизат по скъпо

# 616
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
Момичета, колко единици ботокс са нужни за съвсем леко повдигане на веждите ? Извинявам се ако въпроса ми е глупав но найстина нямам никаква идея Simple Smile

# 617
  • Мнения: 8 773
Всичко зависи от лекаря, неговата точна ръка и преценка.
Отиди на консултации при няколко и чуй мнението им.
Ти може да мислиш , че е само за веждите необходимо,но той да види и другаде или изобщо е не сметне за необходимо от поставяне все още като цяло.


От седмица ми попада във фийда , face slimming Botox , и сега се интересувам силно .

# 618
  • Мнения: 59
Здравейте , понеже напоследък забелязвам все повече следите на времето върху лицето си бих искала да ви попитам за личен опит в поставянето на ботокс или филъри . Коя зона правихте , при кой лекар и доволни ли сте ?

# 619
  • Мнения: X
Момичета, не ми е баш за тук въпроса, но може някой да знае- тряба ми хирург, който да премахне 4-5 бенки от гърба на мой близък.
На две от тях мисля че и биопсия е добре да се направи, не ми изглеждат добре на външен вид.
Ако има добър специалист в Пловдив, би било прекрасно. И на частно сме съгласни, само да го приемат скоро. И с направление става, избощо всичко, стига да е наистина добър лекар и да не пропуснем нещо.
Моля ако някой се е сблъсквал с такъв проблем или има информация да помага.

Аз съм ходила при д-р Ваня Балева и съм доволна. Онкодерматолог е, работи и на частно и с направление. Координати не пазя, трябва да ги има в интернет, а кабинета й беше зад ректората на ПУ.

# 620
  • Sofia
  • Мнения: 15 583
Защо пишете, че Venus Legacy не е подходящ за стягане контура на лицето, при положение че го рекламират именно с това предназначение? Simple Smile

# 621
  • Мнения: 2 742
Защо пишете, че Venus Legacy не е подходящ за стягане контура на лицето, при положение че го рекламират именно с това предназначение? Simple Smile
Ами защото моя контур не се промени.

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 15 583
Мерси, просто ми беше любопитно откъде идва това несъответствие – понеже няколко дами написаха, че VL няма отношение към стягането на контура, ми стана странно защо тогава го рекламират като уред с такова предназначение. newsm78

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 877
Аз бих се доверила на Ванеска.
Благодаря! Simple Smile

# 624
  • Бургас
  • Мнения: 877
DolliGi аз имах “свличане”,отпускане на лицето,вследствие ЕГН Simple Smile,на 42г съм,полагам много грижи за лицето си от 20 годишна,но годините си казват думата.Нямам нищо слагано по лицето си.Доктора при консултация ме погледна,като поясних че искам възможно най естественото нещо,искам това което с времето е изчезнало.Взе ми мастна тъкан от бедрата в горната част.Преди самата процедура ме нарисува,къде ще слага.Скули/повдига контура оттам/,назобиални,около устата/контур/Възстановяването е повече защото във времето тази тъкан се намества и всеки ден си с оток на различно място,няма синини.30% остава завинаги от това,което е вкарано.От разговори и инфо в нета би трябвало поне 3-4г да е ок,сега вече 1г и 3 месеца е много добре.
Благодаря!:)

# 625
  • Мнения: 8 773
Бях ви питала преди време дали блефаропластика или ботулинов токсин е подходящ за леко спаднал клепач :
Ето нагледно кое не ми харесва и искам да повдигна :
Скрит текст:

Едната част стои много по-нагоре и не ми е Ок така .
Кое мислите че е подходящо в случая ?
П.с очите ми са изморени след цял ден работа и допълнително ме дразни самото изражение .

# 626
  • Мнения: 2 933
Бях ви питала преди време дали блефаропластика или ботулинов токсин е подходящ за леко спаднал клепач :
Ето нагледно кое не ми харесва и искам да повдигна :
Скрит текст:

Едната част стои много по-нагоре и не ми е Ок така .
Кое мислите че е подходящо в случая ?
П.с очите ми са изморени след цял ден работа и допълнително ме дразни самото изражение .
Аз имах същия проблем и го обравих с ботокс.
Блефаропластиката е за 50+ Сериозна процедура. Ти нямаш нужда.

# 627
  • Мнения: 2 742
DolliGi аз имах “свличане”,отпускане на лицето,вследствие ЕГН Simple Smile,на 42г съм,полагам много грижи за лицето си от 20 годишна,но годините си казват думата.Нямам нищо слагано по лицето си.Доктора при консултация ме погледна,като поясних че искам възможно най естественото нещо,искам това което с времето е изчезнало.Взе ми мастна тъкан от бедрата в горната част.Преди самата процедура ме нарисува,къде ще слага.Скули/повдига контура оттам/,назобиални,около устата/контур/Възстановяването е повече защото във времето тази тъкан се намества и всеки ден си с оток на различно място,няма синини.30% остава завинаги от това,което е вкарано.От разговори и инфо в нета би трябвало поне 3-4г да е ок,сега вече 1г и 3 месеца е много добре.
Благодаря!:)
Извинявай, че нещо съм пропуснала, че коя е тази процедура?

# 628
  • Мнения: 19 706
И къде я прави Blush

# 629
  • Бургас
  • Мнения: 877
DolliGi аз имах “свличане”,отпускане на лицето,вследствие ЕГН Simple Smile,на 42г съм,полагам много грижи за лицето си от 20 годишна,но годините си казват думата.Нямам нищо слагано по лицето си.Доктора при консултация ме погледна,като поясних че искам възможно най естественото нещо,искам това което с времето е изчезнало.Взе ми мастна тъкан от бедрата в горната част.Преди самата процедура ме нарисува,къде ще слага.Скули/повдига контура оттам/,назобиални,около устата/контур/Възстановяването е повече защото във времето тази тъкан се намества и всеки ден си с оток на различно място,няма синини.30% остава завинаги от това,което е вкарано.От разговори и инфо в нета би трябвало поне 3-4г да е ок,сега вече 1г и 3 месеца е много добре.
Благодаря!:)
Извинявай, че нещо съм пропуснала, че коя е тази процедура?
За липофилинг става въпрос. Дамата е споделила, че при Георгиев я е правила.
 А някой слагал ли си е конци при др. Валянова, и ако има някой с впечатления от нея бихте ли споделили моля?
А също, ако някой си е слагал филъри при др. Етугов?

Последна редакция: вт, 26 фев 2019, 11:53 от DolliGi

Общи условия

Активация на акаунт