Женско име

  • 2 046
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
С таткото не можем да се спрем на нито едно, а термина наближава. Държим да има галени имена и самото име да звучи елегантно и сериозно.

# 1
  • Мнения: 8 892
Гласувах за Валерия и Габриела като най-елегантно звучащи, нали ви е критерий. Галените Валя и Габи също са хубави. Теодора и Симона също стават. Откровено не харесвам Михаела, а Диана намирам за по-остаряло.

# 2
  • Мнения: 12 016
Гласувах за Диана - най-много ми допада от изброените. След него не мога да отдам предпочитание за втори глас между Валерия, Габриела и Симона. Най-малко ми допадат Теодора и Михаела, въпреки, че и те са хубави.

# 3
  • Мнения: 4
Също така забавих да добавя, че е важно и името да носи хубава съдба на детенцето.

# 4
  • София
  • Мнения: 22 948
Едва ли от името може да се разбере каква ще е съдбата на детето. Аз гласувах за Симона, харесва  ми най-много. Валерия и Габриела също не са лоши, но умалителното Валя изобщо не ми допада.

Последна редакция: ср, 19 юли 2023, 11:38 от sea.sea

# 5
  • Мнения: 4
Не знам, аз съм на мнението, че и името е от значение и то голямо. Относно характера на детето и това какво ще бъде за напред

# 6
  • Мнения: 6 150
Като човек, на който Р-то изпреварва Л-то и Валерия е винаги Варелия ... та, колкото и да е хубаво и звучно гласувах за Симона и Михаела.
А това за значенията, особено че определя характера и съдбата и тинтири-минтири, са ми пълни глупости.

# 7
  • Мнения: 3 121
Михаела 💖 и Валерия

# 8
  • София
  • Мнения: 2 428
Гласувах за Диана, прекраснониме. Има силно излъчване, но и нежно.
След това бих сложила Михаела и Теодора.
Дригтое три по различни причини не бих ползвала.

# 9
  • Мнения: 785
Гласувах за Валерия, най-много ми допада като звучене. Галеното Валя изобщо не ми харесва, но Вал/Вале като обръщение са сладки.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 382
Гласувах за Диана и Симона. Следващото, което ми харесва е Габриела, останалите не ми допадат.
Всичко това с уговорката, че не споделям цитираното.
Не знам, аз съм на мнението, че и името е от значение и то голямо. Относно характера на детето и това какво ще бъде за напред

# 11
  • Мнения: 4
И аз гласувам за Валерия и Габриела ☺️ На мен любими имена са ми Валентина ( Лени ), Сара, Елиза и с по-западно звучене Оливиа, Амалия, Палома 🕊🤭☺️

# 12
  • Мнения: 6 249
Доста се зачудих кое да избера, но в крайна сметка гласувах за Валерия. И умалителните на Валерия са сладки. Иначе всички ми харесват, но:
- Теодора е хубаво име, но Теди не ми харесва. Същата работа с Михаела и Мише.
- Диана е хубаво име, Дидо също е ок, но вечно ще питат ДиАна ли е, Дияна ли е.
- Симона много ми харесва, но Мони не особено. Мони може да е галено и на Моника, което е по-готино име според мен. Също може да предизвика чудене - Мони за Симона ли е, за Моника ли е.
- Габриела ми е на второ място след Валерия.

# 13
  • Мнения: 783
Гласувам за Диана. Моята голяма дъщеря се казва така и обожавам името й. Едновременно е, както бе споменато, сериозно, но и нежно. Не знам защо почти не е разпространено сред малките момиченца в последните години.
  Иначе Валерия  беше име , което също коментирахме преди време и също много ми харесва.
Останалите имена, без Теодора , също ми харесват:))

# 14
  • Мнения: 2 757
Валерия Heart

Общи условия

Активация на акаунт