Спам тема (с аромат на джинджифил и ракия) от 14.11. до когато

  • 16 276
  • 812
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 619
Аз го практикувам от сто години студения душ. Още мърдам.   Joy

# 46
  • Мнения: 2 990
Ама през лятото Grinning
С температура, ако си ..... не знам

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 12:06 от Everythhing

# 47
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Лесна е вашта ... при нас плажът и децата на морето са мое задължение и с моите хали не остава време за каки и книги Simple Smile

# 48
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
О, ти в 9:30 си ранна даже, аз преди 10 не успявам да се класирам, мажа се преди да тръгна за плаж, щото нали така пише, че трябва Laughing и най-хубавото време за плаж е след 17 часа.... слънцето меко, навлеците вече са си тръгнали... идилия Sunglasses
Аз ако трябва да стана от самосебе си...отиде 12ч Laughing Иначе се става рано, за да се изпъне времето на макс. Отделно плажовете ми са все на поне 20-30 мин с кола Grinning И няма много навлеци Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 15 619
През лятото е лесно приложимо. През зимата който го направи като завършек на къпаниЕто, ще установи, че загрява. Като си болен, не знам как би било. Не съм вдигала температура от двеста години/ да разнообразя диапазона/.
Нещо днес огладнявам рано, рано... Броя минутките до стартовата отсечка към масата.

# 50
  • Мнения: 11 505
Е, Жу, верно, че ти обикаляш много. Аз не обичам да пътувам за плаж и за тва съм на първа линия... спъваш се на входната врата и падаш на плажа Joy

Така е, Пънч, който има малки деца да се опраа Laughing

Поръчала съм обяд, с трепет чакам доставка!

# 51
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
спъваш се на входната врата и падаш на плажа Joy

И аз искам така, ама да няма много хора Laughing

# 52
  • Мнения: 11 505
Тва с нямането на много хора е трудно постижимо в нашите български условия. При нас си стана отделен курорт вече и на плажа е фраш, но аз се изключвам и не ми дреме. Имам си резерве на чадъра и няма кой да ми го завземе, че да ходя рано... абе построила съм комунизЪма

# 53
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
не говорихме ли вчера за лечители ...
"Лекар-хомеопат вместо да постави инжекция на пациента, само го ощипа по дупето..."

# 54
  • Мнения: 2 990
Какво си поръча, Кика ?

# 55
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Понеже сме по-близо до зимата, отколкото до лятото Joy
Скрит текст:

# 56
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Последното море беше епично - или вардех малена (която не се казва така всъщност, Луне, но беше проекто име) да не изяде `сичкия пясък на плажа, или вардех малена да не изяде всички малки, гадни, завиращи се навсякъде акациеви листенца, които падаха на верандата на караваната. И бира на бързи обороти.

Джу, това да не би да си ти на снимката?

# 57
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Малена е много хубаво име. Аз съм имала прабаба МаРена.

Джу, това да не би да си ти на снимката?
Неее. Снимката е от нета. Аз не бих дала пари за такава глупост, а директно ще се завия на пашкул с някое меко одеалце hahaha

# 58
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
И аз бих използвала пашкулиране, да.

Малена много ми харесва, но по-силната ми половинка не го предпочете. Разбрахме се цивилизовано, де, да не решите, че се е наложил със сила Laughing

# 59
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Имаше един филм Малена ... това е фантазия - плаж, коктейл и Моника Белучи се опитва да те глези. А аз седя в офиса на един неудобен стол имайки чувство че приличам на фараон със запек Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт