Спам тема (с аромат на джинджифил и ракия) от 14.11. до когато

  • 16 277
  • 812
  •   1
Отговори
# 30
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Ахххх, този Швейк. Опитвах веднъж да го подкарам, ама нещо не ми се получи. Все пак, още е в списъка „трябва да се прочете преди да умра” - дълъг и расте, ама напоследък няма време. Бях захванала някаква книга преди 5-6 месеца, но не се получи с челядта наоколо и се отказах. Ще чакам. Rolling Eyes

# 31
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Скоро ще има панаир на книгата ... аз обаче ще пропусна, че няма да съм тук Sad

# 32
  • Мнения: 11 505
О! Швейк е култов! Аз от време на време си я препрочитам Mr. Green

# 33
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Когато ще мога да чета, тогава ще мина и през панаира. За сега само ме хваща яд.

Последно четох преди 4 г. при първата бременност. Тогава пък котакът обичаше най-нагло да застава между мен и книгата и да ми мига нежно...

# 34
  • Мнения: 11 505
Аз се опитвам да чета вечер и задължително заспивам Laughing, та, моят вариант за яко четене е га съм на морето... изчитам къде квото фана. Mr. Green

# 35
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Единственото, което чета на морето, са менютата по ресторантите Laughing

# 36
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Току-що казах на един простак, че е простак. И още такива му наредих, че само се опитваше да каже нещо насреща, оная курветина до него също и накрая се отказа и отпраши с мръсна газ. Ай сиктир от дебели дебили!

# 37
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Да, бее. На едно море си взех книга от улична сергия, изчетох 70 страници и там някъде историята загуби смисъла си. После, като се загледах, установих, че липсват кОли от книгата и до там...

# 38
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Аз се опитвам да чета вечер и задължително заспивам Laughing, та, моят вариант за яко четене е га съм на морето... изчитам къде квото фана. Mr. Green

Язе на морето не моем се концентрирам ... я каки по бански, я тънки питиета и мезета Simple Smile

# 39
  • Мнения: 11 505
Аматьорки! Laughing

На море се отива с предварително набелязани и подготвени книги за прочитане. Ставаш сутрин, лежерно цокаш кайве, после още по-лежерно (дори флегматично) се понасяш към плажЪ кат ена вездесъща фея, лягаш под чадъра и четеш до откат Laughing (Това е игра за напреднали флегматици, без тренинг няма да ви се получи) Joy

Хайче, аз много рядко се изнервям на тъпаци, имало е и такива случаи, но гледам да си пазя нервичките.

Ми, Пънч, аз кат не си падам по яки каки, а яките батковци са много малък процент в сравнение с яките каки, чета Laughing

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Като си закарам дупето на плажа...то вече станало 9:30. Докато се намажа - стане 10:00. Докато се завъртя на грила няколко пъти и се топна в морето - дошли време за обяд. Докато се нагрухам - станало 13:30ч. Пак малко грил и къпане. Дрямка. Пак грил и къпане и станало 17ч - време да си ходя Laughing Кога да чета книга? hahaha

# 41
  • Мнения: 11 505
О, ти в 9:30 си ранна даже, аз преди 10 не успявам да се класирам, мажа се преди да тръгна за плаж, щото нали така пише, че трябва Laughing и най-хубавото време за плаж е след 17 часа.... слънцето меко, навлеците вече са си тръгнали... идилия Sunglasses

# 42
  • Мнения: 15 619
Аз до сега все олинт пръскам и е имало ефект...... Знам ли

Ако сте чели Швейк, там всичко лекуваха с клизма и студен душ Simple Smile

Студения душ май не е много препоръчителен

Аз до сега все олинт пръскам и е имало ефект...... Знам ли
Зимата като втасах - Олинта свърши работа само 2-3 дни и после нищо.  Тогава минах на Муконазал+. Сухият въздух също допринася доста за запушването на носа. За това проветрявай често. Ако има как - и цял ден да е отворен прозореца. Peace


Отварям, да. Понеже гледам да не излизам много много
След студен душ цялото тяло загрява.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Абе, вие знаете ли, че студените душове едно време са ги използвали в концлагерите? А, и в лудниците също. Май са си баш на място в темата...

# 44
  • Мнения: 11 505
След студен душ цялото тяло загрява.

Само кат си помислих за студен душ и се стоплих! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт