Спам тема (излейте си...душичката) от 8.10 до когато

  • 16 361
  • 831
  •   1
Отговори
# 30
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Преди малко се залях с портокалов сок. Развълнувах се при мисълта за писмата, които си пишем с един съфорумец. Grinning

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ееее, ти пък! Много постно, много! Бързо тука хронология и всичко!

Абе, Бубанка се загуби някъде тия дни...

# 32
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Смятам да го запазя в тайна, но ако ви харесва, може да се опитате да познаете кой е.

# 33
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Смятам да го запазя в тайна, но ако ви харесва, може да се опитате да познаете кой е.
А ти винаги можеш да отречеш, че е той Laughing

# 34
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Точно това смятам да направя, ако някой случайно познае, което е малко вероятно. Joy

# 35
  • Мнения: 11 505
Янче, хора разни.... аз бих попитала лицето Х как предпочита да се обръщат към него. Мен ако някой ме пита не бих имала против да ползва истинското ми име и в онлайн пространството, други хора биха предпочели да запазят това в тайна.

# 36
  • Мнения: 10 704
Лицето Х обича да се обръщат към него, като му поднасят салата, студена ракийца и телешко джоланче на фурна Wink

# 37
  • Мнения: 11 505
И ребърца, Лане, и ребърца Grin

# 38
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Аз за себе си винаги правя разграничение. Ако с Мара тук сме се запознали и тя е Муцката, винаги щом пишем в общи теми, ще се обръщам към нея с ника й. Нищо, че през останалото време си говорим или чатим - там е Мара. Макар и в началото трудно да ми се пречупва езикът, докато й кажа "Марче" - възприела съм я като Муцката. С една дама от форум за книги ми трябваха две години, за да почна да се обръщам към нея с истинското й име. А отдавна вече бяхме спрели да пишем в книжния форум.
Просто ми е било чудно  какво се демонстрира/изразява с това смесване на никове и лично име. Един вид "колко сме си гъсти" ли, или коолко е информиран пишещия... Това се отнася за случаите, когато даден човек не е споменавал публично името си, а си пише с ник. И се чудех да не би аз грешно да мисля. По същия начин се отнасям и към това, което съм видяла или прочела примерно във фейсбук. Не мисля, че е редно тук да оповестя, че Х е бил/а еди-къде си на почивка или да питам "Ааа, тая снимка от... ли е, видях във фейса/инстаграм/туитър..."
Но явно съм прекалено консервативна.

# 39
  • Мнения: 11 505
Ами, не... права си. Интернет пространството предполага анонимност и освен ако даденият потребител изрично е пожелал/съгласил се е да ползваш името му не виждам смисъл да се фамилиарничи. Редно е да се обръщаме към потребителите с ника им. (Предложих да питаш лицето Х в предния си пост, защото така беше формулирала въпроса си.)

# 40
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Осем, аз мисля да изчакам целия сезон да излезе. Нямам нерви да гледам на час по лъжичка. И без това сега ми е лудница на работа. Като излезе всичко ще си направя един двудневен маратон, с всички екстри - кафе, шоколад, пакетче семки и спокойствие. Жална му майка на който реши да ме прекъсне тогава.

# 41
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Аз се колебая дали да не изчакам да се посъберат няколко серии от новия сезон на "Друговремец", или да си ги гледам още щом ги пуснат.

Иии... дали някой ще си признае -  чувства ли се така Wink  :

# 42
# 43
  • Мнения: 10 704
Вий още ли сте на тръстиката ? Спрете се - и утре е ден, плантацията няма да избяга !

# 44
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Вий още ли сте на тръстиката ? Спрете се - и утре е ден, плантацията няма да избяга !
Лане, ти ли си? Ти и почивка? Да не си забравил бича днес, не го размахваш да ни подкараш към плантацията, за почивка пишеш... Wink

Общи условия

Активация на акаунт