Спам тема (излейте си...душичката) от 8.10 до когато

  • 16 361
  • 831
  •   1
Отговори
# 15
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Б@си, как ментите и се правите на аристократи всичките Joy

аз лично пцувам кат каруцар ... еле па ако сорскода не компилира Simple Smile

# 16
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
"I'll fuck your numbers" превеждате ли си го?! Grinning

# 17
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
От рано сте започнали с псувните.Joy
На мен ми се искаше да псувам само, когато карах шофьорски курсове, което беше отдавна.

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 6 308
Мноу аристократи бееееее...... Simple Smile
И кво, кат ви стегне шапката, как го изразявате? Ще се възползвам полово от майка ти? Joy

"I'll fuck your numbers" превеждате ли си го?! Grinning
Аре са......де ма търсиш.
Щи ева номерата. Laughing

# 20
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
"I'll fuck your numbers" превеждате ли си го?! Grinning
Аре са......де ма търсиш.
Щи ева номерата. Laughing
Ти си същият идиот като мен Joy Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 6 308
Че то некои от тез аз съм ги измислил беееееее..... Joy

Накратко:
United company, mountain lifts
Go horse in the river
Every frog knows her pool
Hungry bear do not dancing chain dance
Together Petko with the mans

Laughing 

# 22
  • Мнения: 9 571
Хайче, тази вечер от 23:00 по Фокс е премиерата на Одещите Laughing Аз май няма да го гледам, че сега въртим един вампирски, тъкмо да се съберат няколко серии наведнъж. Ще видим де, ако много ме зачовърка любопитството може и да ги пусна Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 505
"I'll fuck your numbers" превеждате ли си го?! Grinning

Скрит текст:
Тва си е българзка псувня, преведена ПО Инглийски звучи смешно, но точно в това е забавата.... ш'ти е@а номерата... Laughing

Уффффффф, Онз ме е изпреварил...

# 24
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ех, па и на чужд език псувате, беее... Ма сте учени `начи. Пък аз съм си проста, ма нищо - таман ще ви се възхищавам на компетенциите Stuck Out Tongue.
Па за такива неуки кат мен, хората са дали пояснения:
http://div.bg/%D0%9C%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81% … l.a_i.204575.html

# 25
  • Мнения: 9 571
Как си личи, че Янчето е учителка. Веднага изнесе открит урок Laughing

# 26
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Осмичке... нали знаеш приказката "Учи, ..., учи, ..."  Ма цяял живот уча, надграждам и се квалифицирам Wink

И нещо встрани от анкетата. Питам, за да реша дали аз не бъркам нещо. Ако с някой съфорумец сте си близки, т.е. общувате и извън форума, тук как бихте се обръщали към него - с ника му или с името му?

# 27
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
С ника, защото той/тя може да не иска да се знае името му/й.

# 28
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
И нещо встрани от анкетата. Питам, за да реша дали аз не бъркам нещо. Ако с някой съфорумец сте си близки, т.е. общувате и извън форума, тук как бихте се обръщали към него - с ника му или с името му?
Във форума - с ника му. То е ясно. Извън него е по-логично по име. Но, ако има риск да се изтървеш без да искаш във форума по лично име - по-добре карай на прякор.

Няколко мои познати ме наричат по ник, защото се познаваме от един форум. Никът ми там беше друг. Други ме наричат с ФБ личното име, което е различно от истинското. Майка ми и баба ми ме наричат с едно галено, което сама съм си измислила като дете, докато научата собственото си. А, бе...лудница.  Laughing Накрая може и да забравя как се казвам Laughing Но явно е заразно, защото и животните ми имат по няколко имена и постоянно им ги сменям. Laughing

# 29
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Тук - само с ника. Ама аз никовете обичам да си ги пренасям и в реалността и така си наричам 2-3 познати от нета.

Аз мухам сушеница, зелева салата и синьо сирене.

Общи условия

Активация на акаунт