Спам тема (всичко ще си (по)кажете) от 16.09 до 23.09

  • 30 102
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 30
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
БигСитиНайтс идва ли в темата?

# 31
  • Мнения: 1 297
Създадена беше от един преател, който от толкова банани, има запек вече. Аривала не ви ли липсва ве банда.
Ми той си е някъде из форума, скрит зад различни никове.
От два-три дни, помен няма от него.

# 32
  • Мнения: 10 704
Потайна била ... ако Д-то на Джу можеше да приказва .... "Мемоарите на Фани Хил" щяха да са като детски приказки за невинни девици пред неговите разкази Grinning 
Д-то ми няма какво да разказва. Stuck Out Tongue Winking Eye
Кокетка

# 33
  • Мнения: 11 505
Не че нещо, просто в момента мислА само за това и не мога да асимилирам къде съм .... Какво е ? Дайте рецепта щото ще изкукам. От първи юли съм на режим на хранене. И вече не издържам искам да изям всичко. А и май ще ми идва.

Скрит текст:
За блата:
200 г масло
300 г захар (но аз слагам само 100-120 г)
2 пакетчета ванилена захар
4 яйца
250 г бадемово брашно (смлени бадеми... намират се по магазините за ядки)
1 сл бакпулвер
щипка сол

Блатът се пече докат стане Laughing, след като се извади се полива със сироп.

За сиропа:
Сокът на 2 портокала
100 г захар

За глазурата:
75 г масло
100 г черен шоколад
може и 1 лъжица портокалов ликьор (по желание)

# 34
  • Мнения: 10 704
Хайче, като каза зимнини, да ти кажа, при толкова много гларуси не може да си провесиш чирозите спокойно на трасата. Да не говорим за веяна скумрия и ли паламуд - опитват се да я отнесат гадовете !

# 35
  • Мнения: 5 248
Кикаморо, кати съм завършила с отличен кръжока "пречат ми маме ръцете" дали мога да го направя това бижу за сетивата?
Менто здрастииии.
Сефте виждам тази тема хора, няма да ср натрапвам ПИЙС!

# 36
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Хайче, като каза зимнини, да ти кажа, при толкова много гларуси не може да си провесиш чирозите спокойно на трасата. Да не говорим за веяна скумрия и ли паламуд - опитват се да я отнесат гадовете !

Защо не искаш да ми разкриеш тайните на съседския с**с?

# 37
  • Мнения: 1 297
Кике, и аз записах рецептата. На желязната лейди, ще и изправя косата утре  hahaha. Каква щипка сол, Кике, за простиране ли?

# 38
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Сефте виждам тази тема хора, няма да ср натрапвам ПИЙС!
Не те пускаме да си ходиш Sunglasses


Хайче, като каза зимнини, да ти кажа, при толкова много гларуси не може да си провесиш чирозите спокойно на трасата. Да не говорим за веяна скумрия и ли паламуд - опитват се да я отнесат гадовете !

Защо не искаш да ми разкриеш тайните на съседския с**с?
Щото не си му съседка Grinning

# 39
  • Мнения: 11 505
Лесна е, Зло. За забъркването на блата не е нужен миксер даже. За сиропа... само го бъркаш на котлон за около 3 мин и поливаш горещия още блат. Шоколада с маслото ги разтопи на водна баня и поливаш. Ше се спраиш!!!! А, блата го сипи в тавичка с хартия за печене на дъното и проверяваш дали е готов с клечка за зъби... на около 150-160 градуса го печи.

Мхм, за простиране, Ментоф... Laughing

# 40
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Аз се изхитрих да правя тортите без много врътня - бъркам и чакам да стегне в хладилника Simple Smile.

# 41
  • Мнения: 5 248
Майкоо майкооо къде попаднах🤣
Джулая ти си ми много позната като името, ама нали съм куха и не помня.
Това ще го направя и изям и който не го хареса да не го яде. Чесно, няма да се съобразявам вече с това кой какво яде 😁

# 42
  • Мнения: 11 505
Аз за тва се праа чийз кейк, Янче... и печен обичам, но по-бързо е без печене и оп у хладилника. Секви торти с маскарпоне, също тоже... с маскарпонето няма как да направиш грешка и да не стане вкусно.

# 43
  • Мнения: 15 619
Опааа. Имало още трима като мене.

Ако трябва да се спрем?! Grinning
Веднагически.  Joy

# 44
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Майкоо майкооо къде попаднах🤣
Джулая ти си ми много позната като името, ама нали съм куха и не помня.
Това ще го направя и изям и който не го хареса да не го яде. Чесно, няма да се съобразявам вече с това кой какво яде 😁
Ъъъ... това как да се разбира, м? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт