Спам тема (всичко ще си (по)кажете) от 16.09 до 23.09

  • 30 104
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 704
Що така Джу, да не се налага да казваш на наследниците " Ти се благодари мами, че не лаеш, че какъвто купон беше тогава..." Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Тц, размина ми се чушкопека тая седмица ама мама ме е цанила за доматен сок другия уикенд, нали са пак три дни.

# 17
  • Мнения: 11 505
Пфу! Жу, не съм вЕрвала, че точно ти ще си такъв параноик.... аз съм ЗА сбирка... само казвате и съм там!

# 18
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Ааааа, виж как се правелоо...🤔
Аз говоря за преяждането и препиването. Ти за кво си помисли

Що така Джу, да не се налага да казваш на наследниците " Ти се благодари мами, че не лаеш, че какъвто купон беше тогава..." Mr. Green
Нищо няма да ми се налага да казвам на наследниците, щото мъжете ще се подплашите и няма да дойдете на срещата и ще си къркочкаме само най-сериозните жени Sunglasses

Пфу! Жу, не съм вЕрвала, че точно ти ще си такъв параноик.... аз съм ЗА сбирка... само казвате и съм там!
Аз съм потайна...хахха. Демек като знаеш колко съм разказвала в тази тема...значи има още х100, което не съм казала. Joy

# 19
  • Мнения: 10 704
Потайна била ... ако Д-то на Джу можеше да приказва .... "Мемоарите на Фани Хил" щяха да са като детски приказки за невинни девици пред неговите разкази Grinning 

# 20
  • Мнения: 5 248
Влизам в темата само да попитам какво е това чудо на първа страница? Торта ли е?  Изглежда уникално вкусно!

# 21
  • Мнения: 15 619
Опааа. Имало още трима като мене.

# 22
  • Мнения: 11 505
Как така само заради тортата? Нас не ни ли харесваш, бе Зло???Grin
Влизам в темата само да попитам какво е това чудо на първа страница? Торта ли е?  Изглежда уникално вкусно!

# 23
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Хм, сбирка... Вий сте лесни, колко му е една България, все ще се сберете. Wink

Няма ли някой навит за бартер - аз ще боядисам къщата му, той да подреди моята Simple Smile.

# 24
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Потайна била ... ако Д-то на Джу можеше да приказва .... "Мемоарите на Фани Хил" щяха да са като детски приказки за невинни девици пред неговите разкази Grinning 

Ще ходиш ли при някоя съседка да те почерпи една вечеря?

# 25
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Потайна била ... ако Д-то на Джу можеше да приказва .... "Мемоарите на Фани Хил" щяха да са като детски приказки за невинни девици пред неговите разкази Grinning 
Д-то ми няма какво да разказва. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 26
  • Мнения: 5 248
Не че нещо, просто в момента мислА само за това и не мога да асимилирам къде съм .... Какво е ? Дайте рецепта щото ще изкукам. От първи юли съм на режим на хранене. И вече не издържам искам да изям всичко. А и май ще ми идва.

# 27
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Опааа. Имало още трима като мене.

Ако трябва да се спрем?! Grinning

# 28
  • Мнения: 1 297
Влизам в темата само да попитам какво е това чудо на първа страница? Торта ли е?  Изглежда уникално вкусно!
Темата сама по себе си е уникална. Доста уникални неща можеш да научиш, и намериш тук. Може и да поостанеш. Приятелите на нашите приятели, са и наши приятели.

Създадена беше от един преател, който от толкова банани, има запек вече. Аривала не ви ли липсва ве банда.

# 29
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Създадена беше от един преател, който от толкова банани, има запек вече. Аривала не ви ли липсва ве банда.
Ми той си е някъде из форума, скрит зад различни никове.

Общи условия

Активация на акаунт