Топчовците на Kaufland

  • 70 139
  • 700
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 34
Някой да има нужда от Бразилия?

# 76
  • Мнения: 23
Здравейте,
Търся: Уругвай, Япония, Бразилия, Саудитска Арабия, Швеция, Португалия, Англия, Дания, Египет, Русия, Иран, Панама.
Предлагам: Австралия, Сърбия, Нигерия, Мексико, Колумбия, Испания, Тунис, Перу, Синегал, Полша, Коста Рика, Германия, Франция, Хърватия.
От София.

# 77
  • Мнения: 14
Здравейте,
Търся: Уругвай, Япония, Бразилия, Саудитска Арабия, Швеция, Португалия, Англия, Дания, Египет, Русия, Иран, Панама.
Предлагам: Австралия, Сърбия, Нигерия, Мексико, Колумбия, Испания, Тунис, Перу, Синегал, Полша, Коста Рика, Германия, Франция, Хърватия.
От София.


Здравейте можем да ви дадем Уругвай, Египет, Швеция, Русия и Англия на нас ни трябват Сърбия, Нигерия, Франция, Перу и Коста Рика. също сме от София.

# 78
  • Мнения: 15
Здравейте, остават ни много малко. Търсим:  Полша, Сърбия, Иран                                                      Повтарящи се: Аржентина, Панама, Португалия, Бразилия, Англия и Корея      гр. Варна

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 22:26 от dari_an

# 79
  • Мнения: 14
Здравейте,
Търся: Уругвай, Япония, Бразилия, Саудитска Арабия, Швеция, Португалия, Англия, Дания, Египет, Русия, Иран, Панама.
Предлагам: Австралия, Сърбия, Нигерия, Мексико, Колумбия, Испания, Тунис, Перу, Синегал, Полша, Коста Рика, Германия, Франция, Хърватия.
От София.

Не мога да пиша на лично. Ние сме от Младост. Дайте телефон на лично да се чуем и разберем. Мерси

# 80
  • Мнения: 34
FBID10206884094973121 писали сте ми, но сте забранили получаване на лични съобщения

# 81
  • Мнения: 7
Здравейте, предлагам Коста Рика и Тунис.
Размяна в София.
Здравейте повтарят ни се: Уругвай, Колумбия, Тунис, Южна Корея, Египет, Швейцария, Панама, Швеция, Русия, Мексико, Англия и Германия
търсим: Хърватия, Сърбия, Нигерия, Франция, Исландия, Белгия, Мароко и Перу
от София сме ама може и да изпращаме по Еконт или по пощата
имаме Исландия за Южна Корея

# 82
  • София
  • Мнения: 305
Здравейте.
Търсим:
Колумбия
Тунис
Уругвай
Южна Корея
Германия
Хърватия
Испания
Швейцария
Сърбия
Япония
Швеция
Франция
Исландия
Англия

Повторки:
Русия
Иран
Мароко
Австралия
Коста Рика
Нигерия

От София съм, лична размяна или куриер Simple Smile 

# 83
  • Мнения: 9
Здравейте,
Търся: Уругвай, Япония, Бразилия, Саудитска Арабия, Швеция, Португалия, Англия, Дания, Египет, Русия, Иран, Панама.
Предлагам: Австралия, Сърбия, Нигерия, Мексико, Колумбия, Испания, Тунис, Перу, Синегал, Полша, Коста Рика, Германия, Франция, Хърватия.
От София.

Не мога да пиша на лично. Ние сме от Младост. Дайте телефон на лично да се чуем и разберем. Мерси
Заменяме Уругвай за Перу. Ако сте съгласни за размяна по пощата пишете да си разменим адресите.

# 84
  • Мнения: 84
Моля ,търся само Швеция.......може и 2бр.....имам доста повторки като за още две колекции....

# 85
  • Мнения: 9
Здравейте.
Търсим:
Колумбия
Тунис
Уругвай
Южна Корея
Германия
Хърватия
Испания
Швейцария
Сърбия
Япония
Швеция
Франция
Исландия
Англия

Повторки:
Русия
Иран
Мароко
Австралия
Коста Рика
Нигерия

От София съм, лична размяна или куриер Simple Smile 

Заменяме Тунис за Иран. Ако сте съгласни за размяна по пощата пишете да си разменим адресите.

# 86
  • Мнения: 10 874
Моля ,търся само Швеция.......може и 2бр.....имам доста повторки като за още две колекции....
Имам 2 броя Швеция, но не мога да ти пиша, защото си си забранила личните съобщения. На мен ми трябва само Иран. От Плевен съм, не знам дали сме съгражданки. Ако не сме, което е по-вероятното, разменям по пощата или по Еконт.

# 87
  • Мнения: 34


FBID10206884094973121Днес в 22:41(Без заглавие)

До: miki80

Здравей, търсим - Бразилия, вие търсите ли някое и кое?

Моля да си напишете телефона, забранили сте лични съобщения

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 22:56 от miki80

# 88
  • Мнения: 4
Имам за размяна  топчото на Германия за топчото на Испания. тел 0886882488. От София съм- по точно Люлин.

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 09:41 от dor_i

# 89
  • Мнения: 180
Здравейте! И ние събираме топчовци или според сина ми "гол гол". 😂 Повтарят ни се Тунис, Испания, Сърбия и Перу. Търсим доста, така че нямам конкретни желания стига да го нямаме. Simple Smile В София разменяме, ако някой се интересува да пише.

Общи условия

Активация на акаунт