Топчовците на Kaufland

  • 70 069
  • 700
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
Здравейте!От Варна сме.Искаме да разменяме топчовци.Имаме на повторка Испания,Панама,Саудитска Арабия,Швейцария.Търсим Коста Рика,Колумбия,Египет,Австралия,Аржентина,Дания,Полша,Япония,Нигерия,Швеция,Франция,Иран,Исландия,Португалия,Сенегал,Мексико и Мароко.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Здравейте,

Ако има мами от Пловдив, може да се видим и да разменим топчовци. Имаме много повторки (падат ни се едни и същи Sad ).

Привет!
И на нас така, на всеки три топчета по едно повтарящо.
Бяха писали, че в определен ден пред магазините на Кауфланд ще се разменят топчета... следя във Фейсбук страницата им но... няма нищо за сега. Аз предпочитам да свърши кампанията и тогава да разменям и купувам топчета, но ако се организира някаква среща в Пловдив - ще гледам да дойда.

# 62
  • Мнения: 53
Здравейте,

За София

Търсим: Уругвай, Турция, Хърватска, Тунис, Швейцария, Австралия, Аржентина (2 бр.), Дания, Япония, Франция, Иран (2 бр.), Исландия, Португалия, Мароко (2 бр.), Перу.

Предлагаме: Сенегал, Мексико (2 бр.), Панама (3 бр.), Испания, Колумбия, Сърбия, Англия, Коста Рика, Полша, Саудитска Арабия, Южна Корея

# 63
  • Мнения: 12
Здравейте,

За София

Търсим: Уругвай, Турция, Хърватска, Тунис, Швейцария, Австралия, Аржентина (2 бр.), Дания, Япония, Франция, Иран (2 бр.), Исландия, Португалия, Мароко (2 бр.), Перу.

Предлагаме: Сенегал, Мексико (2 бр.), Панама (3 бр.), Испания, Колумбия, Сърбия, Англия, Коста Рика, Полша, Саудитска Арабия, Южна Корея
Здравей,
Мога да предложа Исландия в замяна на Сенегал Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 182
Здравейте,

За София

Търсим: Уругвай, Турция, Хърватска, Тунис, Швейцария, Австралия, Аржентина (2 бр.), Дания, Япония, Франция, Иран (2 бр.), Исландия, Португалия, Мароко (2 бр.), Перу.

Предлагаме: Сенегал, Мексико (2 бр.), Панама (3 бр.), Испания, Колумбия, Сърбия, Англия, Коста Рика, Полша, Саудитска Арабия, Южна Корея

Здравейте,
Мога да предложа Уругвай,  Швейцария,  Португалия

# 65
  • Мнения: 2 022
На нас ни липсват доста Топчовци. Sad
Търсим:  Уругвай, Коста Рика, Колумбия, Тунис, Южна Корея, Хърватска, Австралия, Бразилия, Швейцария, Аржентина, Дания, Сърбия, Саудитска Арабия, Швеция, Франция, Белгия, Португалия и Англия.

Повтарят ни се само Исландия, Иран и Полша.

Много искам да ги разменя или пък да си купя някои от липсващите топчета.
В София съм, района на Руски паметник, но при уговорка, може да се срещнем и в други части на града.
Ще се радвам, ако някой се отзове.

# 66
  • Мнения: 10 874
Търся: Иран

Предлагам: Швеция и Саудитска Арабия

От Плевен съм, разменям лично или по пощата (с препоръчано писмо).

# 67
  • София
  • Мнения: 193
Имам Англия, Исландия, Уругвай, Австралия, Колумбия, Хърватия, повтарящи. Търся Белгия, Германия, Испания, Полша, Португалия, Сърбия, Саудитска Арабия, Египет, Тунис, Бразилия, Перу. За София.

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 22:46 от waterlilia

# 68
  • Мнения: 5
Здравейте! От Русе сме и търсим топчовци! Ето кои:

Бразилия
Южна Корея
Уругвай
Коста Рика
Швейцария
Панама
Перу
 
Предлагаме замяна за ето тези:


Русия
Мексико
Колумбия
Тунис
Мароко
Япония
Испания
Хърватия
Белгия
Австралия
Сенегал

# 69
  • Мнения: 1
Франция за Уругвай. От София съм

# 70
  • Мнения: 27
Здравейте! От Русе сме и търсим топчовци! Ето кои:

Бразилия
Южна Корея
Уругвай
Коста Рика
Швейцария
Панама
Перу
 
Предлагаме замяна за ето тези:


Русия
Мексико
Колумбия
Тунис
Мароко
Япония
Испания
Хърватия
Белгия
Австралия
Сенегал

Здравейте,
Можем да ви предложим Коста Рика, Перу и Панама срещу Тунис, Хърватска и Русия. Ние сме в София и мога да ви ги изпратя по куриер. Ако имате интерес може на лични

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Здравейте,

Ако има мами от Пловдив, може да се видим и да разменим топчовци. Имаме много повторки (падат ни се едни и същи Sad ).
Здравейте!Аз съм от Пловдив.Имаме за размяна Южна Корея,Исландия,Белгия,Саудитска Арабия,Австралия.Търсим Коста Рика,Хърватия,Панама,Иран,Германия,Перу,Нигерия,Мексико,Колумбия.

# 72
  • Мнения: 53
Здравейте,

За София

Търсим: Уругвай, Турция, Хърватска, Тунис, Швейцария, Австралия, Аржентина (2 бр.), Дания, Япония, Франция, Иран (2 бр.), Исландия, Португалия, Мароко (2 бр.), Перу.

Предлагаме: Сенегал, Мексико (2 бр.), Панама (3 бр.), Испания, Колумбия, Сърбия, Англия, Коста Рика, Полша, Саудитска Арабия, Южна Корея
Здравей,
Мога да предложа Исландия  и Перу в замяна на Сенегал и  Колумбия


Писах Ви съобщение на лични.

# 73
  • Мнения: 38
Здравейте, заменям за гр.Русе:
Предлагам: Португалия/ 2/, Белгия,  Сърбия,  Панама,  Перу,  Германия,  Египет,  Бразилия.
Търся: Уругвай,  Коста. Рика,  Колумбия,  Хърватия,  Испания,  Полша,  Нигерия,  Швеция,  Франция,  Иран,  Русия.

# 74
  • Мнения: 14
Здравейте повтарят ни се: Уругвай, Колумбия, Тунис, Южна Корея, Египет, Швейцария, Панама, Швеция, Русия, Мексико, Англия и Германия
търсим: Хърватия, Сърбия, Нигерия, Франция, Исландия, Белгия, Мароко и Перу
от София сме ама може и да изпращаме по Еконт или по пощата

Общи условия

Активация на акаунт