Американски Versus Латино сериали - Тема 10

  • 46 374
  • 749
  •   1
Отговори
# 525
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Сега се сещам за сватбата на Ридж и Тейлър и "Обявявам ви за съпруг и ....кон?!?" и Брук влиза яхнала бяла кобила Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=w4UnyG7XMnw
Добавям: за странна двойка определям Оуен и Джаки Simple Smile

1994

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 17:11 от marquise de kukundrel

# 526
  • Мнения: 6 159
Много ми бяха интересни  старите клипчета . Установих ,че явно има периоди , в които  съм пропускала сериала . Сцените с прострелването на Сали изобщо не ги помня .
На Рон Мос и К.К.Ланг  всички любовни сцени  са им се получили идеално .

# 527
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
то се забравя, колко време е минало от както сме ги гледали. Сега гледам където намеря стари серии. Удоволствие ми е!

# 528
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
сещам се и за друг въпрос: двойка която сте искали да видите заедно в ДиК.
Аз например, гледайки старите серии се сещам, че щеше да е много интересно ако бяха събрали като двойка Стефани и Бил старши. Той и без това си падаше по нея. Имаха химия и страхотни диалози!

# 529
  • Мнения: 1 604
Сега се сещам за сватбата на Ридж и Тейлър и "Обявявам ви за съпруг и ....кон?!?" и Брук влиза яхнала бяла кобила Simple Smile
Само дето кобилата беше кафява, а и жребец. Smile
marquise de kukundrel, мисля си, че ти беше пускала снимки от ергенското парти на Ридж. Без всякакво съмнение го причислявам към любимите. Smiley




Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 17:46 от Elmindra

# 530
  • Мнения: 907
Това ергенско парти беше уникално. Grinning Връщате ме към приятни спомени.

Както казах, любима двойка са ми Торн и Мейси. Бяха същински Ромео и Жулиета със забранената любов... И доста години се задържаха. Жалко, че неговите изневери с Брук, Дарла и т.н. им съсипаха съвсем имиджа. Също както го съсипа решението на Младши на Торн накрая голямата му любов уж да е Дарла и само за нея да страда, а да не помни Мейси.Close
Ридж и Тейлър също в ранните си години, но не след завръщането й от 2005.

Любима сватба- тази от плажа, определено. С Рон бяха много по-убедителни Брук и Ридж. И първата на Ридж с Тейлър беше яка, когато Брук препускаше из улиците, за да я спре и да му съобщи за Бриджит.

Любима сцена... Много са. Grinning Да речем, че много ме впечатли почивката на Ридж и Тейлър на онзи остров. Също запознанството на Торн и Мейси. И почти всички със старата Сали- тази жена просто нямаше как да е скучна, лека й пръст на Дарлийн Конли. Със Стефани същата работа, тези актриси от старото поколение като цяло си имаха друга харизма.

Най-странна двойка или по-скоро най-отвратителна двойка- Ридж и Бриджит.Rolling Eyes Не знам откъде се появи идеята за нещо толкова гнусно, добре че не стигна до никъде. Подобно и за Рик и Тейлър.

# 531
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Да първата сватба на Ридж и Тейлър беше романтична. Почивката на Сент Томас когато се дебнеха и Ридж търсеше Тейлър беше хубаво наистина! О, да Торн (2) и Мейси ми бяха също любима двойка! Без съмнение!

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 18:57 от marquise de kukundrel

# 532
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
а помните ли сватбата на Сали и Кларк?

те бяха нелепа двойка, но пък си останаха приятели до края.

# 533
  • Мнения: 10
Любима двойка – Няколко са: Ерик и Стефани, Торн и Мейси, Дилън и Джесика и др.
Любима сватба – не знам, може би сватбата на Ерик и Шийла
Любима сцена – тук пък хептен не се сещам.
Най-странна двойка – То по-лесно да се изброят нестранните. На ме особено странни ми бяха Ридж и Карълайн (племенницата), Ридж и Бриджет (първо баща и дъщеря, после брат и сестра, след това имаха връзка Grinning)

# 534
  • Мнения: 6 159
Брук и Бил бяха много взривоопасна двойка Heart Eyes
Харесвах Брук и Ник . Жалко че него го извадиха от картинката .

Най-противни ми бяха Тейлър и Рик . Общо взето всички останали връзки на Тейлър бяха с бивши на Брук и фалшиви . Заигравките с Торн също бяха непочтени .

# 535
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
да, Тейлър и Рик не ми допадаха!
Сещам се и за сватбата на Ридж и Каралайн (1) беше романтична.
Сватбата на Ерик и Шийла не беше нещо особено. Първо щяха да се женят, после тя се отказа, после се върнаха двамата в църквата. Да не би да пропускам нещо?

# 536
  • Мнения: 10
Аз май че го казах само колкото да кажа че имам любима сватба Grinning

# 537
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Шийла и Ерик 1993 Simple Smile
млади и хубави

Тейлър и Ридж 1992

и преди това в Сент Томас (на него остров кръсти Тейлър после томас)

тук има и клипче (с лошо качество, но все пак)
https://www.youtube.com/watch?v=gotLqIcfAZo

# 538
  • Мнения: 1 604
ДиК, епизод 8266

Скрит текст:
Стефи: „Видяното беше шок, но трябва да знаеш, че не беше просто целувка.“
Хоуп знае, затова искала Лиам да се изнесе.
Стефи се опитва да каже, че имало причина, Томас говори през нея и се опитва да я спре: „Трябва да мислим за Дъглас.“

Стефи (към Томас): „Хоуп току-що каза, че с Лиам са щели да се разберат.“
Томас: „Престани с това вече!“
Стефи: „Не мога. Тя трябва да знае какво се случи. Тогава станаха много повече неща, отколкото знае. Беше импулсивно и безразсъдно ...“
Хоуп я прекъсва (не се научи да изслушва това момиче): „Няма нужда да се извиняваш. Мога да видя, че се чувстваш виновна.“

Стефи: „Чувствам се виновна. Но не само заради целувката, а и защо се случи ...“
Хоуп: „Няма нужда да ми казваш, че е означавало нещо повече. Знам. Затова реагирах така. Не искам да говоря повече за това.“
Томас: „Виждаш ли, това казвам и аз. Разнищването на нещата не помага.“
Хоуп: „Не те виня теб за всичко. Правила съм го преди и не е правилно. Беше взаимно. И се случи, защото и двамата с Лиам изпитвате нещо. (Томас прави муцунки отзад.) Това е всичко.“

Томас: „Стефи, не трябва да се чувстваш виновна, че си щастлива.“
Стефи: „Не бях напълно честна, Томас.“
Томас: „Но беше с мен. Казваш, че е страхотно, че Лиам е у дома с Кели, Кели може да вижда баща си всеки ден.“
Стефи: „Той е в стаята за гости.“
Хоуп пак се намесва – няма нужда да го говорят. (Но е права, че губи интерес.)
Стефи иска тя да разбере случилото се. Лиам отишъл при нея оная вечер, защото искал да бъде със семейството си. "Което видя на следващия ден, не беше сближаване. Когато с Лиам сме заедно, е заради Кели. Томас е прав. Чудесно е, че Лиам е наоколо. Кели е толкова щастлива. Тя обожава баща си. (Хоуп вмъква, че и с Бет е така.) Той е предан баща. Независимо какво ще се случи, той винаги ще намира време за дъщерите си.“
Томас напомня на Стефи, че е имала специални планове за вечерта с Кели - снимки и видео.
Стефи: „Просто вечеря. Ще направим много снимки и видео. Лиам ще дойде, за да ги редактира. Ще направим дигитален семеен албум.“
Томас си спомня, че семейните снимки означавали много за него: „Когато татко беше наоколо. Чудесно е, като виждам сестра си да създава същите спомени с дъщеря си. (Към Хоуп.) Ти също. Любовта, която споделяте с Дъглас, връзката, която създадохте, невероятно е. Знам, че беше лудо време, изпълнено с предизвикателства за всички нас. Но виж ни сега. Започваме да се разбираме като семейство. Говорим си. Не сочим с пръст и не спорим. Правим това, което трябва. Поставяме децата на първо място. Щом започваме така, докъде ли може да стигнем?“


Картър е учуден, че Томас не е споменал на Зоуи, че трябва да подпише документи за поверителност. Налага се Зоуи да ги разпише заради модното събитие.

Зоуи: „То ще се състои ли изобщо? Чувам слухове, че може да не се проведе.“
Картър: „Томас не ти е казал и за това?“
Зоуи казва, че Томас и Хоуп работят върху колекцията си, много са ентусиазирани.
Картър: „Видях те, облечена в някои от моделите. Красота. И не говоря само за дрехите.“
Зоуи е поласкана: „Ти си забележителен човек, Картър. Ако нямах връзка с Томас ... Никога няма да узнаем.“

Картър: „С Ридж сме приятели, но Томас взе някои съмнителни решения заради Хоуп. Познавам Томас от дълго време. Той е сложен човек. Сигурна ли си, че е честен с теб?“
Зоуи твърди, че това е минало: „Знам всичко за чувствата на Томас към Хоуп. Беше честен с мен. Казва, че е готов да продължи напред. Вярвам му.“


Брук: „Томас все още манипулира всички. Не е спирал.“
Лиам е съгласен, даже става по-зле: „Измисля нови и изобретателни начини, за да хване Хоуп на въдицата. Всеки път, когато го казвам, хората ме гледат, като че ли съм луд и няма причини за тревога. Защото той се среща със Зоуи. Но това е част от плана. Това продължавам да казвам. А сега звуча като параноик.“
Брук: „Не! Трябва да си разтревожен! Томас е заплаха за всичко, на което държим!“

Лиам: „Да! Той е цял разрушителен отряд. Но аз съм виновен за целувката. Томас няма нищо общо. Всички се връзват по представлението ‚Аз съм нов човек‘ на Томас. Но той е обсебен от Хоуп, както винаги е бил.“

Брук: „Да! А след като ти се премести при Стефи, тя е още по-уязвима. Как можа да го направиш, Лиам?! Как можа да целунеш Стефи веднага след предложението към Хоуп? Какво си мислеше?“
Лиам трябва да тръгва, но Брук да знае, че може да разчита на него: „Ще защитавам дъщеря ти от Томас. Независимо дали съм с нея или не.“

Брук: „Няма да има нужда от защита, ако си отвори очите. Още можеш да я защитиш. Трябва да си я върнеш.“
Лиам: „Знам. Искам най-доброто за дъщеря ти. И съм благодарен, че не ме държи настрана от Бет. Това малко момиче ми липсва много. Но имам и това друго семейство с Кели и Стефи. Не мога да се извинявам или да се чувствам виновен, че съм с тях.“


Томас и Хоуп са сами, Томас рисува в скинцика си и я поглежда тайно.

Извръща глава.
Хоуп на свой ред поглежда Томас, той улавя погледа й и пуска мимолетна усмивчица: „Искаш ли да погледнеш?“
Хоуп е впечатлена от невероятните скици: „Как успяваш да го правиш?!“
Томас: „Ти ме вдъхновяваш. Сериозен съм. С моя талант и твоята концепция сме непобедими.“
Хоуп: „Това може да е най-добрата колекция на НЗБ.“

Томас я уверява в предаността си към колекцията и нея. И веднага се извинява, ако е прекалил: „Знам, че преживяваш много труден период. Бих искал да го направя по-лек. Но трябва да съм откровен с теб. Това вероятно не е най-доброто нещо за мен. Може би трябваше по-усилено да опитам да забравя за теб. Майка ти ме мрази, а и цялото ти семейство, това няма да се промени.“
Хоуп: „Какво се опитваш да кажеш?“
Томас: „Дъглас те обича. Изобщо не съжалявам, че ти дадох попечителство. Но не го направих единствено за него. Знаеш, че го направих, за да ти покажа колко много те обичам. Така е, обичам те. Но разбрах, че невинаги можеш да получиш желаното. Независимо колко го искаш. А най-много искам теб.“
Хоуп: „Томас, мислех, че нещата със Зоуи вървят добре. Още ли сте заедно?“
Томас: „Да. Тя е красива, забавна, харесва ни да сме заедно. Не мога да кажа, че няма да стане сериозно. Нужен ми е собствен живот, моя собствена жена. Това звучи собственически, нямах това предвид. Нуждая се от жена, която ме оценява, с която мога да изградя живот. Знаеш, че искам тази жена да си ти.“
Влиза Зоуи.

Томас казва, че преглеждали последните му скици. Целуват се.
Зоуи предполага, че са привършили с работата. Томас мисли така и гледа въпросително Хоуп.

Хоуп: „Планове ли имате?“
Томас: „Да, вечеря.“ Зоуи: „И може да гледаме кабарето в Холивуд.“
Томас пита Хоуп дали ще гледа Дъглас. Може да попита баща си, но знае, че Дъглас иска да я види.
Хоуп винаги се радва да прекарва време с него.
Зоуи и Томас тръгват. Томас поглежда многозначително Хоуп от вратата и излиза.



Лиам и Стефи са заедно с Кели и правят снимки за албума.

После седят около масата и ги разглеждат.

Лиам: „Казвам на майка ти, че трябва да те снима повече, защото растеш толкова бързо! (Малко хахо-хихи с Кели.) Най-добрата част от живота ми е, че съм баща. Такъв късметлия съм!“
Лиам е щастлив с тях двете, Кели е късметлийка с майка като Стефи. Стефи го гледа и му се радва.


После Кели е заспала. Стефи и Лиам си разменят шеги за заслугите на мама и татко.

Стефи пита дали Лиам е щастлив, когато е с тях.
Лиам: „Разбира се.“
Стефи: „Това е магията на Кели. Когато се върна от работа, тя ме освобождава от стреса.“
Лиам: „Да, но бях сериозен, когато говорех и за теб. Момичето е благословено, че те има за майка.“
Стефи знае, че в момента не е приказна ситуация, Лиам има много на главата си. А тя не улеснила нещата, като го целунала.
Лиам напомня, че няма нужда да чувства вина.
Стефи все пак се чувства виновна, но чувства и нещо друго: „Тази целувка ми въздейства като прилив на енергия. Нещо, от което се нуждаех отчаяно. Наистина се фокусирам върху Кели и компанията, но през останалото време не присъствам. До този момент.“
Лиам: „Не бях с вас достатъчно. Но искам да знаеш, че съм ужасно щастлив, че съм тук. С Кели и с теб.“

„В момента съм изправен пред някои предизвикателства. Но съм и безсрамно богат, че съм баща, че съм добре дошъл в този дом. Нашата връзка, независимо от сегашното положение,  е едно от най-големите съкровища в целия ми живот. Мисля го. Искам да го знаеш.“ (Стефи си спомня моменти от миналото им - сцени на плажа, Аспен, първата сватба, раждането на Кели.)
Лиам: „Направи ми услуга. Никога не забравяй колко си важна за мен. Показа ми какво е в твоето сърце. Искам да ти покажа какво е в моето.“ И се навежда към нея, и я целува.


На Тейлър беше първата хубава рокля, другите бяха доста натруфени.Simple Smile
Аз май че го казах само колкото да кажа че имам любима сватба Grinning
LaughingLaughing Hands Thumbsup

# 539
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Хънтър Тайло преди пластичните операции беше като кукла в лице и тяло. Направо тъмнокосо Барби. После...... след 2010 майко....

Общи условия

Активация на акаунт