Да бягат болестите надалече от октомврийското човече! - Тема 20

  • 72 878
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 269
Е вашите пак много се забавляват сами. Моята беболина за всичко ме дърпа да участвам.
Днес бяхме на бебешка опера " Вълшебната флейта". Бе то си беше музикален театър сред бебетата и родителите. Активните малчовци танцуваха с актьорите или се търкаляха сред тях, а моето се лепна за мене и едвам отвръщаше на закачките на малките кавалери около нас.
Иначе беше много шумно и забавно.

# 76
  • Мнения: 2 615
Ехооо , де сте всички Simple Smile.?
Ние пак будувахме цяла вечер, нервите ми не издържат вече....събужда се и три часа се мятаме и ревем Sad.

Alja98, много искам да заведа и малкия на такова бебешко мероприятие, но при нас няма.Радвам се че сте си изкарали хубаво.

Последна редакция: вт, 23 яну 2018, 21:05 от krassi14

# 77
  • Мнения: X
взела съм за тази събота билети за тия концерти за бебоци в Операта. Дано е здрава, че да идем.
Има сополки, но нищо повече, те и сополите не са нещо кой знае какво, но ги има.
И нашата вечер не спи, напоследък. От зъби ли е, не знам. Между 1 и 3 иска да си играе. Това е.
Сутрин сили нямам, а трябва да се ходи на работа.
Disappointed Relieved

# 78
  • Мнения: 2 615
Пош, аз не ходя на работа и едвам издържам, а ти си супер мама Simple Smile. Аз пък се притеснявам, че той не се наспива , ма..та му на моя сън 😆

# 79
  • Мнения: 1 744
Пош сподели после как е било, защото и аз мисля да взема ...
Днес бяхме в Музейко, само ние - голям кеф, разбиха се да играят децата.
Сополите колагола ги пресече, сега е добре, но и тя нещо реве по нощите ...като, че ли сънува някакви неща

# 80
  • Мнения: 1 426
Чуби, и ние мислехме вчера да отидем до Музейко, но малкият заспа по никое време и отложихме. Как е? Хареса ли им на малките? Долу горе колко време се занимават там?

Да попитам ако давате още мляко ( независимо през деня или нощта ) долу горе колко мл се събират общо на ден?

И нещо извън темата с децата - някой поръчвал ли е от ебаг? Доволни ли сте?

# 81
  • Мнения: 1 117
Lid  аз съм поръчвала първи път ми дойде поръчката на време,втория ми се забави с 5 Мин ,но като цяло съм доволна.

# 82
  • Мнения: X
Аз поръчвам не от ебаг, а от супермаг и съм доволна.
Мляко пие преди лягане, вече правим по 100 мл, но и него не винаги го изпива. Хапва си добре на вечеря и постепенно сигурно ще отпадне и млякото.

# 83
  • Мнения: 1 426
А само основни пакетирани храни и таолетни принадлежности ли пазарувате или и месо и млечни храни?

Пош, сега ще погледна и този сайт.

Малкият хапва много, но си иска и млякото... общо пие около 500 мл мляко на ден, но пък вода/сок/чай отказва изобщо. Снощи вечеря основно в 18:30, след това хапна с нас още пиле с ориз и в 20:00 изпи 200 мл мляко. Хванах се за главата.😂

# 84
  • Мнения: X
Всичко си пазарувам и месо и зеленчуци. Супербаг доставят от Метро. Ебаг - от Фантастико.

# 85
  • Мнения: 2 615
Лид, ние пием мляко през ноща 210мл + 7л., но това е от 10 дни.Иначе вечеря около 19-20ч. и веднага след това изпива около 150мл айрян.Вода пие малко в момента, можеби около 200мл дневно.
Ани, ходи ли на лекар за сърбежа?

# 86
  • Мнения: 2 288
Не съм пазарувала от тези сайтове, а и не ми се свиква, че нали у наше село няма доставки по домовете, та, няма да се разглезвам Stuck Out Tongue Winking Eye

Патето пие по 180мл АМ, сутрин, преди беше в 6, сега в 7:30, но така сладко си го чака и цока, че ми е жално да я хвърля на попара още в 8:00, така ще го караме поне до 1г6м.
Лид, според мен така си замества водата,  но щом не я пие, мисля че е по-добре АМ, отколкото никакви течности. Питай педиатъра, може да ти даде идея.

# 87
  • Мнения: 1 117
Краси благодаря,че си се сетила за мен не съм ходила 3 дни ми беше и премина .Явно е било от нерви или от нитрати хапвам много плодове и зеленчуци. Мойта изпива по 180 мл дори и да е изяла всичко.

# 88
  • Мнения: 1 269
Моята сладурка пиеше по 3 шишета нощем до 9.00 сутрин плюс кърма от мен, че вече ми намаля.
Обаче от 1 седмица с тия сополи плаче и бута шишето и само на гърда. Колко изпива, идея си нямам. Интересно като премине дали ще иска пак шишето.
Дано , че така мислех да намаля кърменето и да отбивам. Сега се прецаках!  Абе да е здраво детето, пък мене кучета ме яли!  Sunglasses

# 89
  • Мнения: 61
Здравейте момичета Blush Аз отдавна не съм се включвала, но ви чета редовно. Мойта вечеря в 18:00 часа и след това в 20:30 изпива 240 мл. АМ. Това и е за деня. Иначе беше болна с температура 39.6 , едвам я смъкнахме, впоследствие получи и обрив. Освен това и никнат 2 зъба в момента - кътник долу и кучешки горе. Шоуто е пълно. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт