Да бягат болестите надалече от октомврийското човече! - Тема 20

  • 72 683
  • 741
  •   1
Отговори

Анкета

Предложения за име на следващата тема:

Опции:

# 735
  • Мнения: 2 706
Моят е с такава херния. Чакаме да стане на 2 год, и в Пирогов на преглед, може да се наложи оперативно да я отстранят.
И ние сме пропуснали периода с лепенките или поне никой не ни каза.

# 736
  • Мнения: 1 117
По темата нищо не знам .Аз давам адаптирано мляко преди сън 210-250 мляко изпива ако е яла малко.
Мойта вчера изяде една супа и за вечеря пак не иска да яде незнам.На голям кеф я бях хванала.Носих си случайно кръв и урина и ми намериха леко завишено TSh с една 1 над нормата и в урината инфекция май имам цистит.

# 737
  • Мнения: 2 615
Ние пием още АМ 210мл +7л и то по нощите Sad. Питайте ме как спа....
Лид, Помбер дано се прибере хернията.

# 738
  • Мнения: 2 706
Никакво АМ от месеци не иска, но пък иска всичко, което ние ядем:sunglasses:
Тръшна се за суши, например....
Утре агнешко с ориз, като за него, без силни подправки.
За хернията, приготвила съм се за най— лошото, операция с пълна упойка, да видим.

# 739
  • София
  • Мнения: 3 233
Топчо е с пъпна херния. Тя не е от херниите, които се заклещват, така че какво ви притеснява? Simple Smile Знам, че се получава при ниско отрязване на пъпната връв при раждането, или слаба съединителна тъкан. Препоръчаха ни да я махнем около 10 годишна възраст, защото при малки деца оставал белег, който растял и с времето ставал по-голям и естетически по-зле. А и тогава се виждало какво точно е положението Simple Smile
Аз самата съм с пъпна херния. Не ми е пречила и за двете бременности, не съм се пазила по по-особен начин никога. Единствено като девойче при специфични упражнения по физическо се обаждаше една неприятна болка. Не е беда Simple Smile

# 740
  • Мнения: 2 706
Аз ще слушам хирурга, колкото по— рано я махнем, по—добре.

# 741
  • София
  • Мнения: 1 309
Край на темата с болесите! Време е за белите Joy

Хайде в новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт