Да бягат болестите надалече от октомврийското човече! - Тема 20

  • 72 807
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 426
Краси, Ели, вчера го водих при педиатъра му каза ми, че нищо му няма. Но снощи пак ми вдигна темепратура и го водих днес на друг лекар - с ангина е.

Ани, благодаря.

# 691
  • Мнения: 2 615
Ех Лид....бързо да минава Heart

# 692
  • Мнения: 596
Роузи Heart Heart Heart Всичко да  е ок
Лид, бързо оздравяване Heart

# 693
  • София
  • Мнения: 1 309
Ох, страхотни сте! Пожелавам на всички следващия бебешок! (Който иска и два Wink )

В интерес на истината и аз не се чувствам особено готова. Прецака ме овулацията Hug Свиквам още с идеята. Най-хубавото е, че поне тази съм в движение. При предната прокървих и лежах 2 месеца в началото.

Днес бях и на преглед - регистрирахме бременността. Другата седмица съм на БХС. Лети времето сега. Хич не я усещам.

Баткото изкара 3 дни на ясла. Голям рев е бил първия ден. Днес не е и толкова уморен. Малко е хленчил, но не е като първия ден. Определено е по-добре. Не ми е толкова сърдит, като първия ден. Но сутринта беше егати драмата. Тъкмо го облякох и докато се оправя, памперса пропусна... Наложи се да го преобличам пак, закъсняхме, драматично ревна, в яслата се нацупиха заради закъснението и рева. Добре, че завърши по-добре деня.

lid Откъде тази ангина по това време Confused Дано бързо до мине!

# 694
  • Мнения: 2 288
Ох, тея мушмуроци мали, вече ще стават каки и батковци, направо не е за вярване.

На мен корема ми е огромен, бях на преглед и господинчото е 3500 с никакви намерения да излиза. Пуфтя, като парен локомотив, много ми е тегаво вече. Започват да се прокрадват неприлични мисли за раждане в главата ми. Не мога да се обслужвам себе си, както трябва, да не говорим за Патето.

Пате, ходи на детски център по 3-4 часа сутрин, много й харесва, много се забавлява, казват само хубави неща за държанието й, както и че е голяма актриса. Откъде й идват едни стойки, пърхане с мигли, жестове, небрежни погледи през рамо. Когато й се доспи ляга, затваря си очите, едното е полузатворено, за да наблюдава, започва да имитира прозяване с ръка на устата, като ръката я полага с такива чупки в китката, направо е голяма картинка.

Честито на новодомците, много прекрасни емоции и красиви моменти да отпечатвате там. Нашият ремонт върви към края си, но ще утрепа майстора, баща ми, много ме изнервя вече, все иска неговото да става и си прави своеволия, мотае се с не толкова важни неща, боядисва в цветове, в които не искам иииии ме ...... стискам зъби и вдигам ръце, че да има къде да се нанесем, като се роди бебока, че тук откачих, пък ММ ще прерправя, сръчен е.

Лид, каква ангина е направило детето, гнойна или вирусна? Оф, много е гадно, овладяхте ли положението? Бързо да се възстановява човечето. Тоя педиатър къде е гледал?

# 695
  • Мнения: 2 050
Мисис честито и от мен Kissing Heart Другата седмица значи може и пол да видите, а? Дано се падне който модел сте си пожелали Blush

Лид да се оправяте!

# 696
  • София
  • Мнения: 1 309
Хей, хайде да я изписваме тази тема. Съвсем малко остана и край на болестите!

Pure Чакаме вече да се похвалиш с младежа! Стискам палци всичко да мине леко!

lid Как е ангината? А какво стана със запека? Има ли напредък?

Фиффи Определено времето лети. И аз това си мислех, че може да видим модела Grinning ММ само момичета сънува, с тъмна коса, приличали на мен. Аз - нищо. Нито усещане, нито предчувствие, нито предпочитания.

Изкарахме цели 4 дни в яслата. И от днес сме в нас. Ларингит. Снощи в 1 се събуди и няма глас... Прегракнал, каза само Ох... Изпи едно шише вода, а на мен ми беше ясно, че следва домашен престой. Минахме сутринта през педиатъра. Тя се посмя и ме посрещна с въпроса колко изкарахте... Нали писа бележка скоро за яслата, не ме е забравила.

Имам вече инхалатор и се почнахме. Първата инхалация беше лоша история - рев, сълзи, разлято лекарство, пееща нервно майка за някакви зайчета и проклинаща вирусите... Ще видим вечерната какво ще бъде.

На всичкото отгоре съм без кола. Много кофти история, а и не е ясно кога ще имам кола. Може и ден - два, може и 2 седмици. Вкарана е в box-a за ремонт и е болезнено... Дотогава само се джафкаме с ММ и се чудим как да се нагласим, барем всеки да си свърши задачите.

Отиваме да вечеряме. Grinning

# 697
  • Мнения: 2 050
Роузи 4-4, дано не прихванеш нещо и ти. Усещания - даа, гадеше ми се повече Blush и ми беше лошо нон-стоп Simple Smile

Ние някак успяхме да се разминем тоя път с болестите, от група 15 деца 13 се оказаха с повръщане и/или разстройство. Четвъртък и петък си бяхме вкъщи за всеки случай, тази седмица още са в намален състав. Понеже имахме преглед профилактичен така или иначе, се видяхме с лекарката и според нея е трябвало да ги затворят, логично ми звучи. Ама явно не са дали информация. А и предупреждение за въшки имаше, представих си как прихващам на стари години Scream

# 698
  • Мнения: 1 426
При нас върви много зле... повръща антибиотика (нарочно) и сме пред влизане в болница, за да може да му го слагат венозно.

Мисис, 😢 бързо да се оправя... ужасно е като са болни...

# 699
  • Мнения: 2 288
При нас върви много зле... повръща антибиотика (нарочно) и сме пред влизане в болница, за да може да му го слагат венозно.

Мисис, 😢 бързо да се оправя... ужасно е като са болни...
Ох, милото, прегръщам ви

# 700
  • Мнения: 506
Еййй да се оправят бързо слънчовците!  Sad Purple Heart

И ние сме в кюпа, но засега е само с тонове сополи и температура, надявам се да минем само с това. Плюс тонове лиги, чакам 6тия зъб да изплува най-накрая.... Grinning


# 701
  • Мнения: 1 117
Lid бързо оздравяване .На сила не става ли да го сипваш гърлото бавно. Аз нямам време че мойта отказа супи и манджи .Яде краставици баница сандвич плод но не дава да и давам с лъжица или вилица.Помагайте момичета много съм притеснена вече не мога да измисля нищо Sad

# 702
  • Мнения: 2 724
При малкия пък, розеола, шестата болест.
Няма такъв ретрограден Меркурий, пууу!
Всички да оздравяват!

# 703
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Привет...
На всякъде е лудница май...
Ларингит и Гого изкара и беше ужас
Шестата шарка (болест) Дария като беше бебе на около година и нещо я изкара за 4 дни е цялата работа после и помен няма
За антибиотик знам колко е трудно Дари го повръща даже се беше задавила и тръгна да си гърла езика да се задушава добре че не съм паника и бързо реагирах веднага я обърнах на обратно и тя си пое въздух и от тогава казах на лекарската че повече аб няма да и дам няма да си уморя детето заради едното чудо и аз си ги лекувам само се консултирам с нея пу пу да чукна на дърво здрави са вече доста време Дари два месеца вече ходи на градина надявам се август Гоги да тръгне при нея на ясла
Всички бързи да се оправят
Имам и още да Ви пиша но утре ще водя Гоги на ортопед и след това ще драсна
Лека  Hug

# 704
  • Мнения: 2 050
Лид сигурно вече всякакви неща сте пробвали, но ми идва на ума да разтвориш в сок? Или ако АБ е с вкус ягода например, да го сложиш в плодово мляко ягода да замаскира.. Дано да се справите някак, че в болница не звучи приятно.

Ах тия шарки, тук май отмина моментът, аз все съм на тръни, че не съм карала нищо. Сега беше сополив, но другия уикенд ще идем да сложим подсилващите дози за 4те.

Да се оправят мъниците!

Общи условия

Активация на акаунт