Родители в заетост

  • 98 600
  • 793
  •   1
Отговори
# 450
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Бюрата по труда дали ще работят в понеделник? Нашата баба тогава трябва да подаде документи.

# 451
  • Мнения: 2 197
Да, ще работят.

# 452
  • София
  • Мнения: 131
Детегледачката ми се е паникьосала и не иска да излиза от дома си. Възползва се и от факта, че ще съм хоум офис. Тя сега болничен ли трябва да си взима? Няма как да я насилствем да идва, макар, че ще имам нужда от нея. Аз все пак ще работя, макар и да съм си у нас..

# 453
  • Мнения: 2 069
Детегледачката ми се е паникьосала и не иска да излиза от дома си. Възползва се и от факта, че ще съм хоум офис. Тя сега болничен ли трябва да си взима? Няма как да я насилствем да идва, макар, че ще имам нужда от нея. Аз все пак ще работя, макар и да съм си у нас..
аз бих се обадила в бюрото по труда да ги питам. Предполагам може да си пусне отпуска.

# 454
  • Мнения: 7
Здравейте, има ли вероятност изобщо да не бъдем проверени? Включени сме в програмата от вече почти 8 месеца и никой не е идвал на проверка,а бях останала с впечатление,че проверяват всички.

И аз това щях да питам. И всъщност казват ли кога ще дойдат на проверка, все пак ако детегледачката е сама с детето, не искам и разни чужди хора да ми се разхождат вкъщи или може да са навън до кухнята, или на разходка...

# 455
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
За 1 месец 2 пъти я провериха моята гледачка /баба/ в Пловдив. Единият път дойдоха в 17 и 20 часа и даже тя ги доизчака, че били закъсняли. Вторият път беше тръгнала за кухнята и каза че са я върнали на половината път. Проверката е била за 5 минути пред кооперацията. Видели са я с детето, подписала се е и си тръгнали. Назначена е от 1 февруари, като и двете проверки бяха през февруари.

# 456
  • Мнения: 22
Здравейте.
Впредвид обстановката, дали програмата е все още отворена? Благодаря на всеки отзовал се.

# 457
  • Мнения: 370
И аз се интересувам от същото...

# 458
  • лом
  • Мнения: 6
Здравейте , имам следния въпрос.  Искам да кандидатствам по програмата и , ако ме одобрят , свекърва ми да бъде детегледачка . Тя е момента работи и е на трудов договор.  Може ли , ако ме одобрят,  тя да напусне работа,  да се регистрира и тогава да посоча нея или трябва още със самото кандидатстване да посоча регистриран безработен , който ще е детегледачката ?

# 459
  • Мнения: 18
Здравейте,  някой запознат ли е, кога приключва програмата,  ако е кандидатствано за ясла? От БТ не са наясно.

# 460
  • Варна
  • Мнения: 769
Ако правилно разбирам въпроса ти, програмата би приключила от момента, в който детето е записано на ясла, няма логика да е от момента на кандидатстване ,защото това не му гарантира приемане. А в много случаи детето е прието,но се отлага записването, така че би трябвало момента на записване да е от значение.

# 461
  • Мнения: 64
Здравейте, как си предавате отчетите на детегледачите сега в тази ситауция на извънредно положение. Приемат ли ги с куриер или пък по електронна поща? (ние сме в София)

# 462
  • Варна
  • Мнения: 769
Аз съм във Варна и ги подадох по мейл като се уговорихме оригиналите да ги занеса,когато се нормализират нещата.

# 463
  • Мнения: 5 652
Аз съм във Варна и ги подадох по мейл като се уговорихме оригиналите да ги занеса,когато се нормализират нещата.
И аз съм от Варна, може ли да ми кажете как е уговорихте за това ?!

# 464
  • Варна
  • Мнения: 769
След като обявиха извънредното положение се обадих на 052612851, за да питам как ще процедираме с документите и жената ми обясни да ги изпратя по имейл. Ако желаете, ще Ви изпратя имейл адреса на лично.

Общи условия

Активация на акаунт