Нека се представим и още нещо

  • 343 213
  • 997
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 016
Софи, много съжалявам за кошмара през който си преминала. Каква е тази безотговорност по тези болници .Забравили ли са клетвата която са полагали ?По повод нагълтването с околоплодна течност - веднага след като извадят бебето трябва да го аспирират доколкото знам . В Бургас обаче това не се практикува  .За да ти станат кални водите си представям колко са те поглеждали .Всички са станали  алчни и бездушни същества .И моето бебе си отиде през нощта .Беше 2 .00 часа И аз като теб си събрах багажа и се обадих на съпруга си,но не му казах какво е станало.Когато дойде му казах и аз не помня как . Боже всичко ми е пред очите все още .Сигурно никога няма да ми излезе от главата .Бъди много щастлива с твоята малка принцеса !

# 136
  • Мнения: 177
  Здравейте и от мен,
  От много време чета форумите и все отлагам и аз да се включа! До скоро ми беше лесно, защото четях всички други форуми, но не и този! А и радостта много по-лесно се споделя с родители и приятели, отколкото нещастието. Особено хора, които не са го изпитали не могат да го разберат и го приемат просто като един неуспешен опит и казват:"Е, нищо, следващия път ще стане"! Тук намерих много сродни души и най-вече хора, които ще ме разберат!
 Ето и моята история - До скоро бях една щастливо бременна жена,изпълнена с планове, надежди и радостни очаквания,  но всичко свърши в 25 г.с. Седмица преди това (беше събота) ме приеха в болницата за задържане. Но бебчо се задържа само една седмица и на следващата събота получих силни болки, кървене и като ме прегледа доктора, вече имах 7 см разкритие. Доктора каза, че ще трябва да родя и че за бебето няма никакъв шанс да оцелее.
 Беше най-ужасния ден в живота ми, по-силни болки не бях изпитвала никога преди,а и всичко изведнъж рухна - планове, надежди, очаквания. И моето бебче си отиде още преди да съумее да вдиша първата си глътка въздух!!! А до последно си го усещах да мърда  Sad!!!
 Това е моята история, все още е минало много малко време от случилото се и ми е много трудно да се съвзема. Умирам от страх това да не се повтори пак. Радвам се, че има хора които са успяли да се вдигнат на крака и да имат живи и здрави деца!!! И това ми дава сили. Благодаря на всички, които пишат и които помагат на такива като мен. Възхищавам се на тяхната сила и упоритост!!! 
 

# 137
  • Мнения: 3 016
pipi82,верно е това което казваш  .На който не му е дошло до главата не знае за какво става въпрос . Съжалявам много за  кошмара през който си преминала. Следващият път ще стане  или щи си имате друго - мразя да ми говорят така .Те дори не подозират ,че сигурно няма да имаме минутка спокойствие следващият път ,дай Боже да има такъв .Дано следващият път Бог ни пощади . Желая ти късмет и едно здраво бебе!

# 138
пипи бъди с нас  пиши и ще ти олекне поне като съдя по себе си мисля че се  чуствам по уверена че съм преживяла това което трябвало  да се случи и се  надявам да не се повтаря  аз все още си поплаквам въпреки че мина месец и половина и немога да разбира как бях бременна и изведнъж за  4-5 часа вече не бях много ми е гадно Sad но трябва да мислим положително за да ни се случват и положителни неща като това например  EFP пишете newsm51

# 139
  • Варна
  • Мнения: 1 003
pipi82 съжалявам за твоята загуба  Sad. Истина е, че хора, които не са преминали през това не могат да ти съчувстват, не могат да те разберат и често не знаят как адекватно да реагират на чуждата болка. Тук определено ще срещнеш разбиране и подкрепа. Трябва да бъдем силни за да можем да сбъднем мечтите си, въпреки че нещо вътре в нас завинаги се е пречупило. Пожелавам ти да намериш пътя към твоите мечти и те да се сбъднат  Hug

# 140
  • Мнения: 3 166
Пипи, съжалявам мило майче. Познавам този кошмар. Знам и как звучи: "Млади сте, ще си имате друго. Следващият път ще се получи." Не разбират, че ние сме си искали точно тези бебета, че за нас не е въпрос на бройка... И да не им дава Господ да разберат. Praynig
С риск да човъркам раната - но, мила, мисля, че не е лошо да се опиташ да намериш причината това да се случи. При мен нещата се случиха по сходен начин и се оказа ,че  съм имала сериозне проблем, който не е бил видян навреме, но който се лекува лесно. Много е важно да намериш причината. Не знам кога се е случило това и може би още е много прасяна раната и не ти е до това да търсиш причината. Когато му дойде времето. Прегръщам те!

# 141
  • Мнения: 177
  Благодаря още веднъж на всички ви за подкрепата, найстина много ми помагате!
  Светлана, моля те да ми пишеш по-подробно за твоя проблем. Как го откриха и какви изследвания си направи. На мен ми правиха хистологичен анализ на плацентата и ми изследваха нивото на някакъв хормон hHG, и уж всичко се оказа добре. И  ми казаха, че няма медицинско обяснение на случилото се. Ако искаш може и на e-maila ми да пишеш - rossy_82@abv.bg

# 142
Zdraveite!Mnogo dalgo vreme ne iskah da 4eta tazi tema,no dnes dosta si poplakah.I az sam maika na edno prekrasno angel4e,koeto se rodi jivo i zdravo,no zaradi lekarskata nemarlivost i nebrejnost mom4enzeto mi po4ina  2 dni predi da navar6i edin mesez.Mnogo mi e trudno vse o6te da go proumeia kak taka stana pri polojenie 4e mi obiasniavaha kolko dobre e toi.E,za na6e nai-goliamo sajalenie ne mojahme da se poradvame na parvorodnia ni sin.Bolkata e goliama.Dnes savsem slu4aino razbrah 4e druga maika koiato e rodila v sastata bolniza zdravo mom4enze 4.250kg. e po4inalo 3dni sled tova.Ne znam lekarite v biv6ata "Tina Kirkova" kak spiat spokoino..... Cry Cry

# 143
  • Мнения: 384
Чета и плача с вас мили мами на ангелчета!  smile3518
И аз загубих моето бебе поради лекарска немарливост! Болката е несравнима! Никого и нищо не съм обичала повече от моето прекрасно момиченце! Никога няма да го забравя, ще бъде винаги в сърцето и мислите ми! Знам, че живота е пред нас и се надявам един ден да имам здраво и щастливо дете, което ще даря с най-голямата любов на света!

Прегръщам всички мами и ви моля не се предавайте! Hug

# 144
  • Мнения: 7 111
pipi_82,  Hug
moreski69,  Hug
sladurana_83,  Hug
 
 Cry Cry Cry

# 145
  • Мнения: 3 016
Съчувствам Ви най искренно мили майчета ,но трябва да бъдем много силни и да продължим напред  .А нашите ангелчета - те знаят колко много ни боли за тях . Завинаги ще останат в нашите сърца.  Кураж .

# 146
  • Мнения: 3 166
sladurana_83, moreski69,  Sad Мъчно ми е, че още две майчици и техните близки са станали жертва на нечия немърливост и безхаберие. Искрено вярвам, че Господ изпраща щастие на всички ни в един момент. И че то ще стигне и до вас. Както и че изпитанията ни не са безсмислени, просто понякога е твърде трудно да намерим смисъла... Прегръщам ви, момичета. Hug
 Flowers Rose Flowers Rose - за мъничките ви ангелчета

# 147
  • Мнения: 384
Трудно ми е да вярвам, че има Бог и той е толкова несправедлив към всички родители загубили децата си. Не знам с какво сме го заслужили, нито ние с моя мъж, нито всички останали. Не сме направили нищо лошо на никого, а на нас ни се случват такива неща. Нали на добрите хора се случвали само хубави неща!? Вече не вярвам в това!

Свекърва ми каза, че Бог е прибрал бебка при себе си защото е имал нужда от ангелчета!!! Иска ми се да вярвам в това, но сърцето ми се къса и искам да крещя с всички сили! Защо Бог, кадето и да е той, ни причинява това?!  Cry Cry Cry Cry Cry

Почивай в мир, мое прекрасно детенце и знай, че мама и татко те обичат с цялото си сърце! Two Hearts Two Hearts

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 148
  • Мнения: 3 016
 Сладуранка, знаеш ли какво  чух по телевизията когато и аз   недоумявах защо на мен се случи . А мъжа ми се чудеше и казваше как на всеки е помогнал с каквото може и на никого не е навредил . Даваха една жена която е болна от рак . Та тя каза така :  Аз съм попска внучка .Дядо и навремето и е казал  нещо  .И то е: Не  съдете  Бога  той праща изпитания само на най верните си чеда!

# 149
  • Мнения: 384
Рени, надявам се това да е едно изпитание за мен и всички, които са на моето място! Искам да мога да простя, но все още не мога! Болката е огромна! Не само за нас, но и за всички наши близки и приятели!
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт