Нека се представим и още нещо

  • 343 509
  • 997
  •   1
Отговори
# 150
бъдете силни момичета Hug

# 151
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мили момичета, индийците също вярват, че когато Господ иска да въздигне някого до себе си, му праща тежоки изпитания...
а както казваше Стивън Кинг в една своя книга - не е важно дали ние вярваме в Бог, а че той вярва в нас и затова ни праща изпитанията....

# 152
  • Мнения: 825
Кураж, мили момичета. Знам, че е много трудно, аз също не знам дали ще мога да преодолея болката от загубеното. Днес моето момиченче щеше да стане на 50 дни. Но светът се срина около нас и живота ни се преобърна на 180 градуса на 08.03.2008. А щеше да бъде подарък на таткото за празника. Така ни каза доктора, а какво стана..................Болката е жестока и изобщо не намаля, не виждам начин за съвземане. Прегръдки на всички ви.

# 153
  • Мнения: 3 016
MARMORANA - дръж се !  Hug

# 154
  • Мнения: 210
Марморана, кураж миличка, болката няма да отмине просто се притъпява до някъде, докато отново не ни връхлети с нова сила и така си следват едно след друго. Животът ни никога няма да бъде какъвто е бил преди, но да запазим вярата ,че  някой ден ще стане по-хубав.  Hug

# 155
# 156
  • Мнения: 82
Здравейте мили май4ета.Става ми много мъ4но като 4ета тази тема и нхикога не сам си представяла 4е и аз ще пиша тук.На3 април сутринта и аз станах майка на ангел4е.Милото ми мом4енце се появи на бял свят на 2 април ве4ерта в20 4аса ве4ерта след една нормално протекла бременност тежеше 3,500кг и бехе 51см.Беше толкова сладък милия но за наше нещастие това беше първият и последен път в които го видях.Отиде си 4 4аса след като се роди оказа се 4е е имал срастване на бялото дроб4е.Мъката ми е голяма за болката няма да говоря тя е несравнима незная как ще се справя но трябва да гледам напред заради другото ми мом4енце което е на 3 г.Прегръщам ви вси4ки Hug и колкото и да е трудно да гледаме само напред ншите ангел4ета ще бъдат винаги с нас.Бъдете щастливи там горе мили4ки Flowers Rose

# 157
  • Мнения: 3 016
pinit, Hug и съжалявам за случилото се .Трудно е много но трябва да продължим както казваш напред . А малките ни ангелчета  ,те ще бъдат завинаги в сърцата ни .За пореден път се убеждавам,  че компетентните лекари са броени  .Та нали затова ходим на прегледи по време на бременността  .

# 158
  • Мнения: 82
За какво ли и ходим след като вси4ко е наред а във един момент се оказва 4е вси4ко губи смисъл.

# 159
  • Мнения: 825
Pinit, моите съболезнования , кураж от мен, и те  Hug
Трябва да бъдем много силни и да гледаме напред.
 Flowers Rose за нашите малки ангелчета.

# 160
  • Мнения: 3 166
pinit Sad
Всеки път като във форума дойде нова майчица ми става тежко. Съжалявам, миличка. Знам колко  страшно е.... Но си права, трябва да намериш сили да продължиш, защото има хора, които имат нужда от теб - момченцето ти и близките ти. А дай Боже един ден да се похвалиш с положитене тест, а след време и с бебе. Praynig
 Flowers Rose Flowers Rose за мъничката душичка....

# 161
  • Мнения: 3 621
pinit  Hug Hug Hug няма думи с които да облекча мъката ти , съжалявам че и аз и ти и всички други сме част от този подфорум ...   Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 13:29 от Nefertity

# 162
  • Мнения: 82
Благодаря ви от все сърце за милите думи

# 163
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
pinit  Hug Да нашите ангелчета винаги ще са с нас и в нас, в сърцата ни .Съжалявам ,че и ти си една от нас с тази лоша участ- да са ни празни ръцете
 Hug

# 164
  • Мнения: 384
 smile3518
Съжелявам мамчета! Бъдете силни! Нашите ангелчета са на по-добро място и са щастливи там!

Общи условия

Активация на акаунт