Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 907
  • 686
  •   1
Отговори
# 270
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Цитат
Ритуал за поръчка към Вселената
според мен е развитие на вреден навик да се опитват хората да постигат това което искат, с..ритуали.
Извинявам се, ако не звуча приповдигнато оптимистично особено след новолуние, но според мен е хубаво да се замисли човек какво е дал на Вселената и другите преди да иска от нея! Flutter Кажете ми поне една причина Вселената да е длъжна да изпълни желанието ви? Това нещо концерт по желание ли е. Или щото знаем ритуали трябва да стане? Това че някой иска да спечели пари и блага с ритуали още не значи че ги е заслужил, и ако не ги е заслужил, а взема после лихвите с натрупване..мм?
По-добре да се дава, отколкото да се получава. Аз казах и е така! Hug
Мога да кажа десетки причини Вселената да ни изпълни желанията - най-малкото, всички сме създадени да сме подобни на Бога, т.е. да сме творци. Това, което създава АБСОЛЮТНО ВСЕКИ от нас - е живота си, като сбъдва мечтите си. Само така изпълняваме най-дълбокото си предназначение.

Вокс, разбирам желанието ти на чисто човешко ниво, но моля те, нека не замърсяваме темата. В тази тема имаме негласно споразумение да не се съдим едни други, а да си помагаме. Всеки има своя път, а всички пътища в края на краищата водят до едно и също място.

Ритуалите са само един начин да настроим вибрациите си на подходящата честота - и вече вдъхновени и повярвали в себе си, да напипаме интуитивно най-подходящите действия, които да ни донесат това, което сме си пожелали. Ще ти бъда безкрайно задължена, ако не ми отговаряш на този постинг и не започнем дискусия.

Момичета, приказна, вълшебна нощ и седмица ви желая!

# 271
  • Мнения: 65
"Внимавайте какво си пожелавате, щото може да ви се сбъдне" bowuu  chef  bouquet

# 272
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал за привличане на пари

Вземаме хартия със зелен цвят с размер 5 на 5 см и пишем от едната страна китайски йероглиф за богатство, а от другата страна мантрата за привличане на пари

АУМ НАМО ДХАНАДАЙЕ СВАХА

Поставя се магнит върху хартията, а отгоре се засипва с монети.
Поставете го на перваза на прозореца и започва чудодейното действие на растяща луна.


Йероглиф – богатство



Йероглиф – богатство



произнася се като "фу"

http://www.magicwish.ru/forum/17-560-8       Сообщение # 112




# 273
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат
Ритуал за поръчка към Вселената
според мен е развитие на вреден навик да се опитват хората да постигат това което искат, с..ритуали.
Извинявам се, ако не звуча приповдигнато оптимистично особено след новолуние, но според мен е хубаво да се замисли човек какво е дал на Вселената и другите преди да иска от нея! Flutter Кажете ми поне една причина Вселената да е длъжна да изпълни желанието ви? Това нещо концерт по желание ли е. Или щото знаем ритуали трябва да стане? Това че някой иска да спечели пари и блага с ритуали още не значи че ги е заслужил, и ако не ги е заслужил, а взема после лихвите с натрупване..мм?
По-добре да се дава, отколкото да се получава. Аз казах и е така! Hug
Така е  Peace
колкото повече получавам , толкова повече давам  Hug и става с лекота , естествено .... Flutter

Да , концерт по желание е  Wink аз съм диригента в моя си живот   Grinning

# 274
  • Мнения: 65

Така е  Peace
колкото повече получавам , толкова повече давам  Hug и става с лекота , естествено .... Flutter

Да , концерт по желание е  Wink аз съм диригента в моя си живот   Grinning

моята идея е че първо трябва да се дава, по-правилно е, за да не си на кредит Naughty

а за диригента, хайде да не си мерим..диригентските палки  Joy

# 275
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Искам да споделя с вас нещо от италианската тема: http://www.youtube.com/watch?v=XrpluPFjtns

Сбъдване на желанията на всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 730
http://www.vbox7.com/play:e3b75f94

Прекрасен ден и честит празник на всички именници!   bouquet

# 277
  • Мнения: 863
Здравейте!  bouquetОт около седмица ви чета, но не съм писала, защото все още се опитвам да навляза в материята.Прочетох все още малка част от информацията, дадена на 1-ва страница.Направих и някои ритуалчета за привличане на пари, а снощи написах дълъг списък от желания...
Искам да споделя нещо с вас, дано някой може да ми го обясни.Често ми се случва да сънувам сънища, свързани с определен човек, с когото в момента имаме проблеми.Другия тип сънища са от тези, изпълнени със символи, които се налага да тълкувам.От няколко дена, тоест нощи, сънувам все по-силни и ярки сънища, всяка нощ, тази нощ 4 различни съня...Понякога сутрин ставам изморена от емоциите.За сравнение, по принцип не сънувам така по-често от 2-3 пъти годишно.Какво направих?Някакви "канали"ли отключих покрай тези ритуали?

# 278
  • Мнения: 65
Какво направих?Някакви "канали"ли отключих покрай тези ритуали?
Възможно е. Не ми се мисли какви сили може да бъдат привлечени с някои от "ритуалите" и не смятам че това е начина, по който човек трябва да почне да се занимава  в тази област - и то без подготовка, пречистване и вътрешна сила. Ако човек не може да контролира определени сили, може да пострада от тях или да почнат да му влияят не съвсем благоприятно и в случая дори "постигането на желанията" може да не е най-важното. Въпроса е на каква цена, не винаги целта оправдава средствата.
Според мен трябва да направите съзнателни процедури за защита и пречистване с подходящи методи, мога да предложа и изследване на хороскопа за предразположения към неблагоприятни въздействия.

# 279
  • Мнения: 863
Не мисля, че с включване на зарядното към портфейла, оставянето му на прозореца по новолуние и писане на желания е възможно да привлека отрицателни енергии и сили.По-скоро по някакъв начин съм засилила леките си способности да "усещам" хора и събития насън.Това искам да разбера-възможно ли е?

# 280
  • Мнения: 13
Честит празник на всички, здраве, любов и усмихнати дни пълни с доброта ви желая!!!  Kissing Heart
Vox, за ритуалите разбрах мнението ти, а как смяташ и с фън шуй ли отключваме не добри енергии? Просто ми е любопитно как мислиш.

# 281
  • Мнения: 847
Не мисля, че с включване на зарядното към портфейла, оставянето му на прозореца по новолуние и писане на желания е възможно да привлека отрицателни енергии и сили.По-скоро по някакъв начин съм засилила леките си способности да "усещам" хора и събития насън.Това искам да разбера-възможно ли е?
Да Възможно е  Peace...аз постоянно имам такива сънища с хора ,и даже понякога сънищата ми стават реалност .
Не мисля ,че си отключила някакви отрицателни сили ,по скоро интуиция ,шесто чувство или нещо си там...Аз  пук се притеснявам ,когато не сънувам такива сънища .

# 282
  • Мнения: 65
Не мисля, че с включване на зарядното към портфейла, оставянето му на прозореца по новолуние и писане на желания е възможно да привлека отрицателни енергии и сили.По-скоро по някакъв начин съм засилила леките си способности да "усещам" хора и събития насън.Това искам да разбера-възможно ли е?
желанията може да повлияят много сериозно на пътя на човека!

 "Ти си такъв, каквото е твоето силно вътрешно желание.
Каквото е твоето силно вътрешно желание, такава е и волята ти.
Каквато е волята ти, такива са делата ти.
Каквито са делата ти, такава е съдбата ти."
Брихадараняка Упанишад, ІV,4.5.

самото намерение и концентриране може да е отключило други способности. Но щом има предразположение, мисля че е подходящо да се работи съзнателно с подходящи методи за енергийно балансиране, хармонизиране и пречистване, за да бъде балансирано развитието.

за фен шуй - не съм специалист, но усещането ми е че има значение разбира се как са разпределени мебелите в стаята, както и самото разположение на помещенията. Вече другите неща като парички и ритуали са си друго нещо. Не ми е идеята да нямате благополучие или успех, имам предвид нещата да са съзнателни и с разбиране на процесите, доколкото е възможно, осъществяването на желанията на всяка цена може да е ...клопка, още повече ако,  "оператора" е "готов на всичко".

# 283
  • София
  • Мнения: 0
Радвам се, че открих преди няколко месеца тази тема. Искам отново да благодаря на нейните създатели.От цялото изобилие на информация съм успяла да адаптирам това, което ми е необходимо и усещам със своята интуиция.Ритуалите са много важни за мен, защото те ми дават увереност на този етап и така заявявам своята готовност за НОВОТО  в своя живот.
Не ми е приятно"НЯКОИ " да се опитва да ми отнеме крехката надежда  за изпълнение на желанията ми и този " някой" непрекъснато да натрапва своето мнение  и да си предлага професиналните услуги и да е в този форум именно за това. Всеки  решава лично какво да чете и какво да прави, ТОВА Е ЛИЧЕН ИЗБОР.
МНОГО МОЛЯ ДА НЕ МИ СЕ ДИКТУВА КОЕ Е ВРЕДНО И КОЕ НЕ.
Всички тук са достатъчно информирани  и не е необходимо да ни се казва какво да правим.
Този "някой" има необходимост от публика и себеутвърждение.Така, че момичета не му отговаряйте и той ще си отиде !
Успешен ден на всички и честит празник на именниците
! newsm51

# 284
  • Мнения: 10 687
В случая съм напълно съгласна с nvesela.
Вокс, изказванията ти почти винаги са изключително негативни, неприятни и неконструктивни! Все нещо не ти е тамън на теб. Или Крион, или посещенията на Ангелите...
Замисли се малко върху това.
Не ми отговаряй. Нямам нито желание, нито време да влизам в дискусия с теб!

И за финал:

"Говори за вяра!
На света му е къде по-леко без твоето невежество и съмнение.
Ако вярваш в Бога, или в човека, или в себе си, кажи го.
Ако не вярваш, скрий в мълчание своите мисли, докато дойде вярата."

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 15:56 от mijjjka

Общи условия

Активация на акаунт