Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 994
  • 686
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал на 20 декември – 16 лунен ден (в 20:12 вълшебна минута)



Този йероглиф се произнася „щян му”

Вземаме жълта хартия.
Отгоре пишем йероглифа.
След това пишем своята молба, желание.

После изгаряме хартията, а пепелта разпиляваме до нашата Небесна канцелария


http://www.magicwish.ru/forum/17-560-20

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 01:23 от nvesela

# 256
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Abies Хиляди БЛАГОДАРНОСТИ  Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet И от снимките,които си посочила мога да си взема   Wink
nvesela Още веднъж БЛАГОДАРЯ  Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

Искам да ВИ покажа едни Приказни къщички... Heart Eyes

http://maistorica.blog.bg/hobi/2010/09/30/prikazni-kyshti-v-karmel.613389

# 257
  • София
  • Мнения: 0

Видео семинар на Наталия Правдина.

Във своето видео разказва за това, как значително е подобрила своето благосъстояние и финансово положение, използвайки техниките на позитивното мислене и техниките на Фън Шуй.


http://www.magicwish.ru/publ/3-1-0-35

# 258
  • Мнения: 440
Къщичките са невероятни.Започнах да си предстравям,че живея в този рай Peace

# 259
  • Мнения: 1 037
Хубав и усмихнат ден на всички момичета! Hug
eftelya,благодаря че сподели тези невероятни къщички с нас! Аууу като излезли от приказките! Simple Smile
nvesela, много интересни ритуали  bouquet Пускай още, трябва да си избера кой да направя Simple Smile Hug

# 260
  • Мнения: 90
Ей новолуние, започвам и аз да правя карта на желания, че имам няколко наредени. А като гледам тези карти помагат на доста хора, та се вдъхнових.

Vox Populi, иска ми се да те запитам пак нещо за астрологията. Няколко страници по-назад в темата, даваш съвет да се направи хороскоп за болест дали е предопределена. Интересно ми е по-какъв начин това би могло да помогне на практика?

eftelya, наистина са приказни къщичките. Първоначално не бях убедена дали са истински къщи, но на такива изглеждат. Между другото на същия сайт има доста снимки на красиви градини пълни с цветя.   bouquet

nvesela, благодаря за видео семинара.  Peace

# 261
  • София
  • Мнения: 424
Здравейте  момичета , сега седнах да си припомня първата страничка и по- точно нещата свързани със желанията и картата. В един от линковете прочетох , че трябва да проверя дали часовете след новолуние са "луна без курс4 .Влязох в дадения сайт , но не можах да се ориентирам там. Бихте ли ми помогнали, дали часовете тази вечер са в луна без курс или да си пиша желанията спокойно.
Благодаря ви.

# 262
  • Мнения: 65
Ей новолуние, започвам и аз да правя карта на желания, че имам няколко наредени. А като гледам тези карти помагат на доста хора, та се вдъхнових.

Vox Populi, иска ми се да те запитам пак нещо за астрологията. Няколко страници по-назад в темата, даваш съвет да се направи хороскоп за болест дали е предопределена. Интересно ми е по-какъв начин това би могло да помогне на практика?


За медицинската, както и за прогностичната астрология мисля че астролога трябва да е на доста високо ниво. За започване - именно с съставянето на наталната карта - трябва да се знае датата, часа и мястото на раждане. За психични, психологични и сексуални проблеми индикациите може да са по-явни за откриване, а само по хороскопа да се определи кой от какво изобщо ще се разболее мисля че е по-сложно(може да има комбинирани фактори, отделно и наследственост, начин на живот и др.)

# 263
  • Мнения: 90
Ей новолуние, започвам и аз да правя карта на желания, че имам няколко наредени. А като гледам тези карти помагат на доста хора, та се вдъхнових.

Vox Populi, иска ми се да те запитам пак нещо за астрологията. Няколко страници по-назад в темата, даваш съвет да се направи хороскоп за болест дали е предопределена. Интересно ми е по-какъв начин това би могло да помогне на практика?


За медицинската, както и за прогностичната астрология мисля че астролога трябва да е на доста високо ниво. За започване - именно с съставянето на наталната карта - трябва да се знае датата, часа и мястото на раждане. За психични, психологични и сексуални проблеми индикациите може да са по-явни за откриване, а само по хороскопа да се определи кой от какво изобщо ще се разболее мисля че е по-сложно(може да има комбинирани фактори, отделно и наследственост, начин на живот и др.)

И все пак какъв е смисъла да се прави на практика? (Питам понеже беше препоръчал да се направи и се зачудих с какво може да помогне това)

# 264
  • Мнения: 65


И все пак какъв е смисъла да се прави на практика? (Питам понеже беше препоръчал да се направи и се зачудих с какво може да помогне това)
Ако се знае по коя планета е проблема или по кои, щото може да е комбинирано, съответно може да се търси по-подходящ начин за коригиране. Ако Нептун или Плутон имат квадрат към Луната, проблема може да е на подсъзнателно ниво, ако е към Меркурий - начина на мислене, към Венера - емоции и сексуалност, Марс - гняв, реакции, постъпки.
Оттам, имайки представа за източника на конфликт, да се ориентираме и към лечението. Има духовни методи за цялостно лечение, но може да е ценно и по-целенасочени процедури.

# 265
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
jet, днес няма - без курс

http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

Хайде - на картите, дано са успешни за всички. Надеждата крепи човек. Без надежда - за къде сме.

# 266
  • София
  • Мнения: 1 724
Момичета, първа страница не ми се отваря докрай,  не знам зако вероятно нета ми е бавен, а съм се приготвила да правя отново Карта на желанието. Ако някоя чете, може ли да пуснете линк?

# 267
  • Мнения: 65
Цитат
Ритуал за поръчка към Вселената
според мен е развитие на вреден навик да се опитват хората да постигат това което искат, с..ритуали.
Извинявам се, ако не звуча приповдигнато оптимистично особено след новолуние, но според мен е хубаво да се замисли човек какво е дал на Вселената и другите преди да иска от нея! Flutter Кажете ми поне една причина Вселената да е длъжна да изпълни желанието ви? Това нещо концерт по желание ли е. Или щото знаем ритуали трябва да стане? Това че някой иска да спечели пари и блага с ритуали още не значи че ги е заслужил, и ако не ги е заслужил, а взема после лихвите с натрупване..мм?
По-добре да се дава, отколкото да се получава. Аз казах и е така! Hug

# 268
# 269
  • София
  • Мнения: 1 724
nvesela Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт