Как се отблагодаряват мъжете?

  • 6 767
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 364
Да се разпиша и аз в любимия "Сексуални отношения"  Laughing

Кажете, били ли сте с мъже, които са ви се отблагодарили материално за нещо, което сте свършили, защото са останали доволни.
Не, нямам предвид само секс. Може и други неща да ги зарадват. Поне такъв слух се носи  Twisted Evil

А вие самите правили ли сте нещо или подарявали ли сте нещо на половинката в знак на благодарност?

# 1
  • Мнения: 2 175

Кажете, били ли сте с мъже, които са ви се отблагодарили материално за нещо, което сте свършили, защото са останали доволни.
Да. Получавала съм премии, комисионни и бонуси..Wink
Но аз работя за него, така че си е в реда на нещата..Wink
Иначе - помага ми материално и то редовно. Но напоследък почти не излиза от нас - и знае, че няма как и него да издържам..)))

Подаръците иначе ги правя аз. Ежедневните де..големите обаче все са от него.
Но.. веднъж и аз успях да го заведа на почивка - изненада за рождения му ден беше. Завлякох го на яхта из Хърватско. Много се изкефи.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 735
Не.Не съм била с такива мъже и не страдам особено от този факт.Радвам се,че ако харесам нещо мъжа ми даже ме подсеща да си го купя и без да има специален повод или пък да съм направила нещо невероятно.Някъде из форума бях чела,че много мъже подарявали примерно бижута на майката за раждането на детето.

# 3
  • София
  • Мнения: 23 093
Като се замисля, точно с мъжете, които са ми сваляли звезди и предлагали материални облаги, не съм била. А май трябваше, за да не се налага да пускам темата "За подаръците и помощта от родителите"  Mr. Green
Аз обаче съм правила подаръци. Моя мъж често си го глезя с подаръци, но не за конкретно свършена работа. Иначе винаги като погледна малката и видя колко прилича на татко си и колко ми е хубава, ми идва веднага да скокна да купувам подаръци на мъжлето  Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
Сещам се за един случай, когато хич не исках да прекараме два часа гледайки футболен мач. Казах му, че ми е скучно така, а той рече, че ще ми даде двайсет лева, ако го оставя да изгледа предаването Laughing Ами взех си ги Mr. Green И пак не го оставих кой знае колко да гледа.... hahaha

# 5
  • Мнения: 3 371
така да се каже - запис за идеи Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 916
Май не. Специално за отблагодаряване - не.

Сещам се за един случай, когато хич не исках да прекараме два часа гледайки футболен мач. Казах му, че ми е скучно така, а той рече, че ще ми даде двайсет лева, ако го оставя да изгледа предаването Laughing Ами взех си ги Mr. Green И пак не го оставих кой знае колко да гледа.... hahaha


Сложи тарифа на всички мачове. примерно вътрешните от типа "Калиакра отнася Черно море" - 2-5 лв., английските - по 20 лв., европейски, световни финали - поне по 100.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
Май не. Специално за отблагодаряване - не.

Сещам се за един случай, когато хич не исках да прекараме два часа гледайки футболен мач. Казах му, че ми е скучно така, а той рече, че ще ми даде двайсет лева, ако го оставя да изгледа предаването Laughing Ами взех си ги Mr. Green И пак не го оставих кой знае колко да гледа.... hahaha


Сложи тарифа на всички мачове. примерно вътрешните от типа "Калиакра отнася Черно море" - 2-5 лв., английските - по 20 лв., европейски, световни финали - поне по 100.

 ooooh! Верно бе, ей, не ме бива в бизнеса и тва е....Идеята е супер - днес ще я представя на комисията. Peace Обаче съм уцелила тарифата за онглийските - играеха Челси и .....някой си newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Да, колега мие давал част от неговата комисионна за помощ.
От мъжа ми подаръците си ги смятам за нещо нормално.

# 9
  • Мнения: 4 916
...  ooooh! Верно бе, ей, не ме бива в бизнеса и тва е....Идеята е супер - днес ще я представя на комисията. Peace Обаче съм уцелила тарифата за онглийските - играеха Челси и .....някой си newsm78

Е, аз давам само примерни насоки. Ако мачът е готин и Бербатов е взел да вкарва много голове, на полувремето удвояваш тарифата.

# 10
  • Мнения: 0
Кажете, били ли сте с мъже, които са ви се отблагодарили материално за нещо, което сте свършили, защото са останали доволни.
Не, нямам предвид само секс. Може и други неща да ги зарадват. Поне такъв слух се носи  Twisted Evil

А вие самите правили ли сте нещо или подарявали ли сте нещо на половинката в знак на благодарност?

не вЕрвай на слухове  Mr. Green

а сега да ви видя  Laughing

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и какво сега, легендата за мечката, меда и кекса на сутринта са само легенди?
или за разните дранкулки и дрешки придобити след бурна вечер ....
хммм

# 12
  • Мнения: 2 457


Кажете, били ли сте с мъже, които са ви се отблагодарили материално за нещо, което сте свършили, защото са останали доволни.
Не, нямам предвид само секс. Може и други неща да ги зарадват. Поне такъв слух се носи  Twisted Evil

Постоянно, през целият ми живот е било така Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 844
Ами като се замисля не са ми подарявали подаръци от благодарност. Laughing Правили са го,защото ме обичат,глезят и искат да ме зарадват. Аз също не съм подарявала подарък на интимен приятел от благодарност.

# 14
  • Мнения: 66
Да, правили са ми, екскурзии,  дрешки, парфюми, лаптопи, телефони...кола още не са ми подарили. Joy

Надявам се и това да ми подарят за Коледа!

Но това са подаръци не от благодарност, а от ЛЮБОВ!!!

Аз, също подарявам...понякога. Joy

Общи условия

Активация на акаунт