Как се отблагодаряват мъжете?

  • 6 770
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 894
Благодарността я виждаме в очите и в ежедневните и малки дела на хората. Не би ми се искало да чакам на подаръци за благодарност. За мен подаръкът е нещо, което искаме друг да получи просто ей така и да му е приятно, един вид за повдигане на настроението. И за ужас на  подаряващите третирам подаръците именно така.

# 46
  • Мнения: 539
Благодарен мъж няма Laughing

# 47
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Благодарен мъж няма Laughing
глупости.

# 48
  • Враца
  • Мнения: 2 251
аз на моя мъж му нося мед  Laughing

# 49
  • Мнения: 539
А и не падат по гръб Wink

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Кажете, били ли сте с мъже, които са ви се отблагодарили материално за нещо, което сте свършили, защото са останали доволни.

Да, когато още следвах и не работех, едно лято се заех на приятеля ми да му преведа от немски цял учебник и няколко статии от списания, за да му спестя пари от преводачи. След това той ми купи палтенце като благодарност.

# 51
  • Мнения: 135
Благодарен мъж няма Laughing
Има... имаа.... стига да е получил подходящият подарък и на гръб ще те носи!!!! Laughing

Цитат
А и не падат по гръб
По гръб не може да пълзиме!!! Laughing

# 52
  • Мнения: 666
Получавала съм подаръци няколко пъти- мобилни телефони/които върнах...е поне единия Blush/ и разходка с яхта.Но всичко бледнее от това да видя благодарността в очите на мъжа ми,когато са прибере и го посрещна с винце и пържолки,на фона на изчистена къща и заспало дете  Mr. Green Аз редовно правя изненади ..били те материални или сексуални,но не за благодарност,ами за кеф Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 660
Не съм толкова евтина,че да ми подаряват,купувам си ги сама,когато поискам.
Иначе всичките мъже почти с които съм била досега са искали да го правят.
Но не мисля,че това трябва да буди някаква гордост и възхищение,че видиш ли някой ти се отблагодарил със скъпи подаръци,жалко е просто някак си....

Последна редакция: пт, 19 ное 2010, 14:13 от анаморф

# 54
  • Мнения: 371
Не съм толкова евтина,че да ми подаряват,купувам си ги сама,когато поискам.
Иначе всичките мъже почти с които съм била досега са искали да го правя.
Но не мисля,че това трябва да буди някаква гордост и възхищение,че видиш ли някой ти се отблагодарил със скъпи подаръци,жалко е просто някак си....

Чак пък евтина да се чустваш , когато ти подаряват подаръци Joy Joy Joy Извинявай , ама ми стана смешно. Подаръците и по-специално скъпите карат жената да се чуства специална. Явно ти си някаква странна птица и ще се чустваш по-добре, ако сама си купиш диамантен пръстен, вместо да ти го подари любимия човек.

# 55
  • Мнения: 660
Jolly,определено съм странна птица и точно заради това съм една глава над всички останали убавици,ако се сещаш какво искам да ти кажа...
Само в България,Русия и сие се смята,че когато един мъж се отблагодари на една жена със скъп подарък,то е станало голямо събитие.
Има по-ценни емоции и неща от това да ти се отблагодарят с един диамант,палто от норки и черен джиБ,но малко от Вас биха го осмислили и разбрали.
И жалко за жената,която се чувства специална,когато са и подарили нещо от изброените скъпи неща,изглежда по друг начин няма как да захрани самочувствието си на спешъл уомън Wink

# 56
  • Мнения: 1 894
съм една глава над всички останали убавици,ако се сещаш какво искам да ти кажа...
wow! Praynig

# 57
  • Мнения: X
Благодарен мъж няма Laughing
Има,има...!    Peace

Когато за нещо се скараме с моя мъж,ВИНАГИ той прави първата крачка за сдобряване.но повечето пъти съм виновна аз...  в 99 %    Twisted Evil
 Mr. Green   така че и това не е вярно...    Laughing

# 58
  • Мнения: 2 161
В знак на благодарност съм получавала много.Но аз не съм се отблагодарявала с подаръци.Нито ми е в стила,нито е било подходящо за мъжа насреща.Обаче съм правила луди неща ,които не са ми присъщи и така съм размеквала мъж.

# 59
  • Мнения: 371
съм една глава над всички останали убавици,ако се сещаш какво искам да ти кажа...
wow! Praynig


От изказаното ти мнение личи , че освен голямо самочуствие ( надявам се с покритие) имаш и добра финансова възможност, можеш сама да си купиш джип, палто от норка и т.н., за което ти правя Евала. Харесвам такива жени, но съвсем не мога да се съглася, че възможностите ти изключват това да се радваш на жест от любим човек. Напротив, щом самата ти имаш възможност да си купуш всичко за което говориш, то би следвало скъпите подаръци " да не блестят " така силно в твоите очи.
Постът ти ми напомня на една позната особа ( с възможности, ама на баща и ). Така тя не приемаше скъпи подаръци , просто защото нямаше как гаджето да и купи по-скъп джип от този , който татко и е купил и нямаше как да и подари пръстен, който да е по лъскав от този, който носи на ръката си.

Общи условия

Активация на акаунт