Как се отблагодаряват мъжете?

  • 6 769
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 401
Кажете, били ли сте с мъже, които са ви се отблагодарили материално за нещо, което сте свършили, защото са останали доволни.

Не съм очаквала от теб да чуя толкова унижаващ женското достойнство въпрос. Не ми се чете по-нататък.

# 61
  • Мнения: 660
Разбира се,че самочувствието ми е без покритие,всъщност аз съм една обикновенна женичка с големи претенции,каквито са и 90% от списващите във форума.
Разбира се,че не съм казала,че мога да си позволя да си купувам такива скъпи придобивки,а и да мога,няма да се хваля по форумите.Друга ми беше тънката мисъл,ама нищо де,кой разбрал,разбрал Wink

# 62
  • Мнения: 364
Не съм очаквала от теб да чуя толкова унижаващ женското достойнство въпрос. Не ми се чете по-нататък.

Хайде, хайде.. Може и да ги върнеш, ако ти е под достойнството.
Аз само за подаряването питам  Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 397
 Избягвам да приемам такива подаръци от непостоянен партньор. Те са по- скоро ангажиращи, отколкото от благодарност/ сещам се за взетите обратно коли от мутресите след края на връзката/.  А пък аз да благодаря на някого, че е правил секс с мен... Joy- не съм толкова зле.

# 64
  • Мнения: 230
С подаръци,помощ,номера..... Whistling

# 65
  • Мнения: 186
Май тънкия въпрос тук е отблагодарявали ли са ви заради секс?

# 66
  • Мнения: 371
Май тънкия въпрос тук е отблагодарявали ли са ви заради секс?

За секс още не са ми се отблагодарявали Joy Joy Joy

В тази връзка конкретизирайте тези, които получавате подаръци и не се чуствате евтини убавици от този факт, за какви точно заслуги сте получавали подаръци? Моят последен подарък за заслуга беше , когато родих дъщеря ни Heart Eyes

# 67
# 68
  • Мнения: 64
Какво значение има за вас кой за какво получава подаръци???

# 69
  • Мнения: 364
Какво значение има за вас кой за какво получава подаръци???

Е, не е огромно. Бъбрим си само..
Ако всяка тема има голямо значение за автора, нямаше да има какво да драскаме тук и в Клю-то.  Laughing

# 70
  • Мнения: 64
Ммм да, разбирам.
Сори за глупавия въпрос!!!

# 71
  • Мнения: 1 252
Май тънкия въпрос тук е отблагодарявали ли са ви заради секс?

И какво от т'ва? Няма безплатен обяд...
Да.

# 72
  • Мнения: 7 947
Да се разпиша и аз в любимия "Сексуални отношения"  Laughing

Кажете, били ли сте с мъже, които са ви се отблагодарили материално за нещо, което сте свършили, защото са останали доволни.
Не, нямам предвид само секс. Може и други неща да ги зарадват. Поне такъв слух се носи  Twisted Evil

А вие самите правили ли сте нещо или подарявали ли сте нещо на половинката в знак на благодарност?

Само за половинката ли говорим или и за други мъже около нас?
Иначе...всеки подарък от половинката си мисля, че е продиктуван айде не точно от благодарност, ама от оценката, която ни дават. И в това число благодарност. Особено за 8ми март мисля, че е в най-голяма доза.
Иначе от колеги - съм получавала неща в знак на благодарност. Имам дори една грамота  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт