Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 361
  • 730
  •   1
Отговори
# 300
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Маргало, когато на мен ми се случи да не мога да намеря нещо, си казвам " Спокойно. Ще го намеря точно за когато ми  трябва. Щом сега не го откривам, значи е по-добре за мен в момента да не се занимавам с него." Върши ми чудесна работа. Запазвам самообладание и спирам да мисля за това. Разчитам, че Вселената ще ми го разкрие в най-подходящия за мен момент. Един вид прехвърлям върху нея отговорността.

Между другото, всеки ден си правя утвърждения - Благодаря, че всичко, което ми е необходимо, идва при мен навреме. Благодаря, че всичко, което трябва да зная, го научавам навреме. И още няколко подобни формули. Установих многократно, че действително нещата ми се получават точно така.

За съпруга си принтирах напечатани същите утвърждения върху цветето на живота и ги поставих до входната врата. Всеки ден, преди да излезе от къщи си ги чете.  Laughing

# 301
  • Мнения: 6
Благодаря на всички за прекрасните пожелания, и понеже знам, че вие сте феи съм сигурна че ще се осъществят!
Бъдете всички щастливи, колкото съм аз днес!
Целувки!!!

# 302
  • Мнения: 1 568
Алекс, честито!

# 303
  • Мнения: 9
Вела, накара ме да се замисля как мъжете ви приемат различното ви мислене Thinking Grinning Моят няма проблем с това, винаги е знаел,че съм малко "по-различна", говориме си, споделяме, и когато го виждам,че е притеснен от нещо, помагам както мога Wink Но по Закона за Привличането, би било логично да привлечем подобни нам половинки/но всички знаем,че мъжете са по рационалните,ние - по-емоционалните/-при вас така ли е Thinking/извинете ако спамя,замислих се просто Peace/

# 304
  • Universe
  • Мнения: 1 556
СПРАВЯНЕ С ТРУДНИ ХОРА - КР.ХАНСАРД "ТИБЕТСКОТО ИЗКУСТВО НА ПОЗИТИВНОТО МИСЛЕНЕ"



Какво е определението за труден човек?
Според тибетската Бьон традиция: Труден човек е някой, който стоварва емоционалната си енергия върху Вас; кара Ви да се чувствате потиснати, застрашени и беззащитни. Труден човек е някой, който Ви преследва или препречва пътя Ви в живота. Труден човек е някой, който се опитва да ви причини емоционална или физическа вреда, или да засегне репутацията Ви. Труден човек е някой, който се опитва да отнеме Вашата собственост, богатство или творчески заслути.
(Според мен,  определението има доста общо с това, което съм чела за с енергийния вампиризъм и смятам, че упражнението може да се прилага и в този случай. Все пак, това е личното ми мнение Grinning)

Понякога е лесно да се справите с такива хора, но съществува златно правило, че при никакви обстоятелства не бива да им желаете злото. Това, което трябва да им пожелаете е да постигнат себепознание. Можете да насочите мисловната енергия на себепознанието към тях, по такъв начин, че злобата им към вас да изчезве.

ПО 2 ПЪТИ НА ДЕН - СУТРИН И ВЕЧЕР, ПРАВЕТЕ СЛЕДНОТО УПРАЖНЕНИЕ:

***************************************************************************************************
Седнете спокойно, съсредоточете се върху конкретния човек и си представете образа му. След това насочете към него следната мисъл, изричайки я НА ГЛАС ТРИ ИЛИ ДЕВЕТ ПЪТИ:

"Нека всички благословения да дойдат върху теб! Нека себепознанието те озари! Искам обратно силата, която си ми отнел, мое право е да я получа! Нека любовта и добрият късмет те споходят сега! Докато изричам тези думи, ти вече не си проблем за мен! Твоята тежка енергия се разсейва и се превръща в мъдрост! Ти гледаш на мен с уважение!"

Накрая ПЛЕСНЕТЕ С РЪЦЕ ТРИ ПЪТИ МНОГО СИЛНО, за да запечатате заявлението си.

****************************************************************************************************

Това упражнение действа много ефективно. Представяйте си го като духовно сритване, което не оставя белези, не причинява болка и Ви дава състрадателен поглед върху ситуацията и въпросния труден човек или хора.


Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 08:25 от lenny_pld

# 305
  • Мнения: 146
Лени, чудесно ми звучи това  Grinning
Някакси интуитивно в много от "тежките" случаи с "трудни" хора съм постъпвала по подобен начин. Мислено съм им пожелавала да се "осъзнаят". Много ми допада това упражнение, макар и принципно да не си падам по ритуали, но това не е и точно ритуал де...
Благодаря!
 Hug

# 306
  • Мнения: 2 196
alexandrat, пожелавам сбъднати мечти!  bouquet

Маргало, я виж в някое джобче да не е листът - я на чанта, я на яке.

# 307
  • Мнения: 9
Маргало, в един филм гледах нещо ,което може да ти свърши работа " Ако си загубил нещо, върни се на последното място където си бил"  Peace

# 308
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Маргало, в един филм гледах нещо ,което може да ти свърши работа " Ако си загубил нещо, върни се на последното място където си бил"  Peace
аз се връщам може и мисленно на последното място на което си спомням да съм видяла търсеното нещо , т.е. почвам от там  Wink

# 309
  • София
  • Мнения: 0
Маргало

Пробвай да намериш листчето някъде, където има маса, която може да има втори плот(по-скоро там).Зададох въпроса и това беше първото, което получих като отговор.В момента не съм много във форма, уморена и разконцентрирана, но опитай!
Това го правя за първи път и не е практика при мен.Моля, да не бъда грешно разбрана.
Просто опитай!

# 310
  • София
  • Мнения: 2 840
МАргало, в кухнята Mr. Green

# 311
  • Бургас
  • Мнения: 620
Дами бих искала да направя ритуала за богатсво от 16 тема ,но незнам откъде да закупя камъните които са необходими
може и он лайн  Peace

# 312
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Момичета, тук нали си помагаме във всякакви ситуации, затова ще ви помоля за помощ и съвет: напоследък въобще не мога да се концентрирам в работата.
 
Непрекъснато мисля за други, маловажни и странични неща и оставям всяка задача за последния момент.
Толкова протакам, че накрая се налага да пиша всичко вкъщи в събота или неделя по нощите.
Просто не мога да се позная.

Демотивирана съм от някои събития тук, но това не означава съвсем да спра да работя - нещо което мозъкът ми е решил вече да направи.
Разсеяна съм и сякаш като отивам в офиса го правя, за да се видя с колегите, да пийна кафе, да хапна, да си видя форумите, онлайн шопинг и т.н., а не всъщност да свърша нещо.
Не се чуствам като в работна атмосфера, а като място на което приятно да си прекарвам времето, в което разбира се няма нищо лошо, но все пак задачите си остават Confused
Моля ви дайте някаква ефективна техника, защото не мога да продължавам така....  Praynig
Надя, аз понякога имам  подобен проблем - при мен е от дисбаланс на Вата - виж в темата за Аюрведа, пак в този подфорум, там има линкове, опитай се да се определиш кой тип си (Вата, Пита, Кафа) - в същата тема има съвети за балансиране на всяка доша. Но това "скачане" от нещо на друго, много ми прилича на моето... Аз не съм демотивирана, но също, като се дебалансирам, изпитвам трудности дори да ПОЖЕЛАЯ да се концентрирам върху нещо - дори и когато го харесвам.... А съм чела и съм се концентрирала с часове върху нещо, особено в студенстките си години - учила съм на няколко пъти, така че това е по-последен симптом.

Александра - много магична година напред ти пожелавам, и сбъдване на всичките желания, които имаш в момента!

Маргало, опита ли да си легнеш с лист и химикал до тебе и да "наредиш" на ума си да си спомни през нощта, къде си сложила листчето? Като се събудиш, може да получиш отговора, но ако нямаш лист и химикал, е възможно да го забравиш, затова си ги приготви предварително.

# 313
  • Мнения: 1 568
Благодаря ви! Hug
Сега ще потърся  
Hug
Лени, ритуалът много ми харесва Hug

# 314
  • Мнения: 1 568
Ще попитам тук , после мисля и в подобните теми, защото напоследък ме вълнува...
Та какво е мнението ви за шумът в ушите, не желая медицински обяснения, но мога да чуя сравнения едното и другото.
Вълнува ме силният шум като от море, както когато сложиш рапан до ухото си....
Чува се винаги...а когато доближиш длани океана бушува в ушите ти, не просто шум...река, море, вода, океан...

Общи условия

Активация на акаунт