Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 436
  • 730
  •   2
Отговори
# 315
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Разбери  и дали шумът който чуваш е обективен (т.е. може да се установи от страничен наблюдател, напр. със слушалка) или субективен (т.е. чуваш само ти - своеобразен тип илюзия)...


Цитат
Та какво е мнението ви за шумът в ушите, не желая медицински обяснения,
А защо  Rolling Eyes  ?


# 316
  • Мнения: 1 568
Добре, напишете ми и медицинското обяснение.

Не е илюзия, никой друг не го чува, няма как и да стане, защото това са си моите уши Joy през тях "чува"само и единствено мозъкът ми...

Няма връзка със слушалки, музика и т.н.
Чувам нещото постоянно...
Чувам го като силен водопад, като шум на океан....като енергия....която минава през мен....други такива?
Мнения?

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Момичета, искам да помоля тези от вас с изострена сензитивност  Hug
Нека опитаме  Hug
Търся от месец и повече едно листче, което сложих някъде , но не мога да открия  Hug
Иска ли някоя от вас да се пробва с някоя техника и да ме насочи, помогне? Hug


Ще споделя какво ми се случи на мен в подобна ситуация. Трябваше спешно да превеждам пари по Интернет, но не можех да открия листа с кодовете си. Бях пред истерия, обиколих цялата къща, проверих всички места където мислех, че може да е, накрая спрях на едно място, затворих очи и в продължение на една минута мислено си повтарях "Посочи ми къде е", дишах дълбоко, успокоих нервите и след това без да очаквам наистина, че ще го намеря, но и без да мисля за нищо друго тръгнах из къщата, просто си вървях и изведнъж погледа ми се спира на една дамска чанта, която не съм ползвала с месеци. Отварям я и списъка се мъдри там сам самичък, идея си нямах как е попаднал там и това е най-чудното нещо, което съм постигала по този начин. Успех!

# 318
# 319
  • Мнения: 3 929
Otilia, още като се запознах с мъжа ми преди 12 години, се интересувах от тези неща и той беше наясно с интересите ми. До ден днешен ме пита защо нещо се случва точно на него, защо някой се държи по определен начин и т.н. Казва ми: "Кажи ми, защо става така? Ти знаеш отговорите на всичко." Grinning Е, не ги знам, но той си мисли, че намирам логиката. Той също вярва до известна степен в тези неща, не знам как точно да ги нарека - езотерични, паранормални или нещо друго - но е твърде прагматичен и няма воля да търси причините за случващото се и да се себепознава. Аз му помагам, като променям себе си постоянно, работя над себе си и явно той улавя тази промяна у мен и се променя и той. Смея да твърдя, че за всичките тези години, през които сме заедно, неговата личностна промяна бележи голям напредък.

Lenny pld, благодаря за пореден път! С нетърпение очкавах от вчера да споделиш този ритуал. Аз съм го правила, но съвсем несъзнателно и не съм му придавала формата на ритуал. Просто имам навика, когато имам конфликт с даден човек, мислено да водя диалог с него, даже не казвам, че е Висшият му Аз, а просто си представям как водя диалог с него, докато не си изясним нещата. "Казвам" му неща, които сигурно не бих се осмелила да му кажа в очите наживо.
Напоследък често правя това с един човек, с когото често имахме конфликти и аз много се ядосвах. Започвам да си я представям от добрата й страна, с всички хубави неща, които е направила, защото я обичам, но заяждането от нейна страна ме "ядеше" отвътре. Изпращах й благопожелания мислено и сега виждам промяната у нея не само спрямо мен, но и другите, с които се държеше така.

# 320
  • Мнения: 72
Момичета искам да споделя с вас. Най-после след толкова време ми се удава да започна работа каквато искам. Не смея все още да се зарадвам и съм много притеснена. Ще пиша допълнително кога е конкурса, за да ми пратите своята положителна енергия. Благодаря на всички, благодарение на вас не се сринах и продължих да вярвам, че ще се сбъдне моето най-голямо желание. Благодаря на leny, nvesela и mijjjka. БЛАГОДАРЯ и ви обичам! Вие сте най-близките ми хора въпреки, че не се познаваме. С вас мога да споделя всичките си тревоги, пред близките си неискам да се показвам слаба. Отново Благодаря ,че ви има!
Благодаря на Вселената!

# 321
  • Мнения: 1 422
Маргало, изключи най-напред високото кръвно. Точно аз съм последният човек, който смята, че физическите оплаквания възникват от самосебе си, но е полезно да знаем медицинската "диагноза" за това, което изпитваме. Ако няма такава, започни с общо отпускане и виж, дали това дава промени във вида и интензитета на шума. Също има значение, дали имаш шипове или други оплаквания/ ограничения в движението на врата и горната част на гръбначния стълб. Като цяло тъй като кухината уши-нос-гърло е обща, прецени, дали имаш оплаквания в някоя от другите две области също. Психосоматично е хубаво да си опишеш на лист преживявания от периода, когато е започнал шума. Това може да ти покаже модел на причиняването.



Искам да споделя с вас, че откакто научих, че моя близка очаква детенце след доста перипетии в тази сфера, около мен сякаш нещо се освободи и отприщи. Всеки ден ми се случват чудеса  Embarassed

zuki, още сега ще "кажа" на някого едни неща, които не се осмелявам наживо....

# 322
  • Мнения: 105
Добре, напишете ми и медицинското обяснение.

Не е илюзия, никой друг не го чува, няма как и да стане, защото това са си моите уши Joy през тях "чува"само и единствено мозъкът ми...

Няма връзка със слушалки, музика и т.н.
Чувам нещото постоянно...
Чувам го като силен водопад, като шум на океан....като енергия....която минава през мен....други такива?
Мнения?

Това е тъй нареченото ясночуване- има го при по-силно сензитивните хора,но може да се развие у всеки.Може по време на медитация,може  с рапан,може и без.

# 323
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Ще попитам тук , после мисля и в подобните теми, защото напоследък ме вълнува...
Та какво е мнението ви за шумът в ушите, не желая медицински обяснения, но мога да чуя сравнения едното и другото.
Вълнува ме силният шум като от море, както когато сложиш рапан до ухото си....
Чува се винаги...а когато доближиш длани океана бушува в ушите ти, не просто шум...река, море, вода, океан...

В "Как да чувате Вашите Ангели" Дорийн Върчу говори за шумът в ушите, че е един начините, по който Ангелите общуват с нас. Това са вълни от информация, в определен честотен диапазон, електрически импулси. Естествено ако не ни е приятно или е прекалено силно можем да помолим да намалят силата. Ще се опитам да сканирам или препиша част от текста ако искаш.

# 324
  • Мнения: 90
Ще попитам тук , после мисля и в подобните теми, защото напоследък ме вълнува...
Та какво е мнението ви за шумът в ушите, не желая медицински обяснения, но мога да чуя сравнения едното и другото.
Вълнува ме силният шум като от море, както когато сложиш рапан до ухото си....
Чува се винаги...а когато доближиш длани океана бушува в ушите ти, не просто шум...река, море, вода, океан...


Ами може да е всичко, което момичетата са написали. Най-вече улавяне на енергия с различни честоти. Но може да има и медицинско обяснение.

# 325
  • Мнения: 1 170
Здравейте, прекрасни момичета! Two Hearts  Връщам се, да ви изчета, преди да пиша каквото и да било!  Hug

# 326
  • София
  • Мнения: 2 840
Маргало, виж в гугъл за шум в ушите. Причините могат да са много. Проблемите обикновено са в компетентността на УНГ-специалистите и невролозите.

Най-добре се консултирай с лекар, за да се избавиш от това. Най-вероятно е нещо съвсем безобидно, но може и по-сериозно да е.

# 327
  • Мнения: 1 568
Ами какво да ви кажа....
Аз защо си мисля че всички имат шум в ушите  Joy
Моят не се променя, един и същ си е, чувам си го  hahaha
Не ме дразни, не ме притеснява, дори си го обичам и не знам защо вярвам, че "чувам" енергията която минава през мен, такова усещане имам Hug

Ето ви малко смях за здраве:

 Joy




Листчето още не съм го открила, но и нямах време да търся, след малко ще се заема Hug

# 328
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ще попитам тук , после мисля и в подобните теми, защото напоследък ме вълнува...
Та какво е мнението ви за шумът в ушите, не желая медицински обяснения, но мога да чуя сравнения едното и другото.
Вълнува ме силният шум като от море, както когато сложиш рапан до ухото си....
Чува се винаги...а когато доближиш длани океана бушува в ушите ти, не просто шум...река, море, вода, океан...


Ами може да е всичко, което момичетата са написали. Най-вече улавяне на енергия с различни честоти. Но може да има и медицинско обяснение.
Да някой радиосигнал  Thinking


КЛОНКА Peace споделям поста ти



Цитат

Не е илюзия, никой друг не го чува, няма как и да стане

Именно , пак може да е илюзия  Simple Smile
или да е физиологично  Thinking

# 329
  • Мнения: 1 568
Не е илюзия, но го няма   около мен, примерно в стаята, не съществува като факт, за да го чуват другите. Joy
Той е в ушите и мозъкът ми  Hug
Как да го обясня....
Тези които имат парно, нали знаете как шумят тръбите....
Такъв е, абе същия шум като от Раковина! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт