Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 372
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 287


Момичета, книга се издава лесно, въпросът е кой какво иска да сподели и доколко ще успеем да направим своите впечатление полезни и желани практики за другите. Лично аз ще трябва да отделя известно време да се съсредоточа върху личните практики, които сте споделили. Ако ще е само от техники, те могат да се препишат, както са сторили "авторките", ако ще е авторска книга, там правилата са съвсем други, това не е колективен труд. Мисля по въпроса. Едно е сигурно - аз автор няма да съм Mr. Green
Мога да съм редактор или съставител, ама автор - не! Mr. Green

Момичета,аз мисля че идеята да се направи сайт е по-добра от издаването на книга.Изреждам плюсовете:

- сайтът ще достигне до повече хора,самият факт за безплатна информация/услуга привлича много повече хора, отколкото ако е платена пък било то и символична сума ;

-може да се ъпдейтва постоянно,да се добавят нови теми,нови автори и т.н.Да се слагат и мултамедийни файлове- видео, аудио  и  картини;

-търсенето на инфо е много по-бързо и лесно;

-под всяка тема/техника може да има място за коментари в които хората да споделят своите успехи.Това прави сайтовете много атрактувни и песещаеми.

-може да се сложи защита и да бъде невъзможно копирането;

-разноските по подръжка на сайта са доста малки-10$ за домейн и около 30-40$ на година за хостинг.Но има и много възможности за безплатен хостинг( но с ограничение да се афишират реклами примерно).Освен това има достатъчно безплатен софтуер за да се направи сайта за около 30 минути.

- за печалбата - ако направите сайта интересен и посещаем може да се спечели много повече отколкото от една книга;Сега кой да прибира печалбата - това няма да е лесно, но затова примерно е добре да си дискутирате преди да предприемете каквото и да е.
Пък можете да започнете от сайта и после всеки път като се понатрупа повече нов материал да правите и книжен вариант.Каквото и да решите обаче- успех!  Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 20:08 от nikolexa

# 61
  • Мнения: 77
смятам че идеята на nikolexa е много добра!
сайта наистина е по-достъпен а с времето ще дойде и книгата!
успех момичета!каквото и да направите-книга или сайт аз със сигурност или ще си я купя или ще се включа!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
КЛОНКА,душата   Hug бързо оправяне   Wink



Още няколко символа и тяхното значение от мен  Hug




Символ на двойното щастие/късмет  . Този  символ  е мн. ефективен за активиране на романтиката , намиране на партньор . Може да го сложите  в юго-западната част на дома или да го поставите  под кревата. Ако отчаяно търсите или  не ви стига любов във вашия живот поставете този символ във вашата спалня . Може сами да си го нарисувате  и да го сложите в юго-западната част  , във спалнята , под матрака или във вашата чанта.  




Слънце  - символ на вишата космическа сила , всемогъщество , дарява топлота и радост .

# 63
  • София
  • Мнения: 369
в тази тема ще се включа с нещо, което може да се смята за успешен ритуал.

преди години (а и все още) се заинтересувах от енергийните с-ми на изтока. и по специално фън шуй. там, както се знае има различни учения, но най-разпространеното на запад разделя интериора, помещенията и т.н. на девете сектора...подобно на картата на желанията....та без да изпадам в подробности, на стената в моята стая, която отговаря за взаимоотношенията, нарисувах картина с прегърнати мъж и жена. тогава си нямах приятел и то от доста време, нарисувах го с дълга червена коса, върху водно огледало ( и досега не знам как ми хрумна)     И моя мъж сега обезпокоително прилича на рисунката ми Simple Smile вече сме заедно шест години, зодията му е воден елемент, а косата му е най-разкошната дълга коса, която някога съм виждала, не е тъмночервена, но веждите и брадата му са рижи  hahaha   

и още едно сбъдване помня ясно
Сигурно сте чели илюзиите на Ричард Бах
там месията го учи как да си пожелава, така че да се сбъдне. главния герой реши да си пожелае синьо перо, а на мен много ми хареса идеята  Wink    и направих ритуалчето - намерих си моето синьо перце още същата вечер и все още си го пазя  Peace

Поздрави и много успехи!!!!!!!!!!!!!!! Peace  bouquet

# 64
  • Мнения: 620
nikolexa  , идеята ти е чудесна Hug

Bili-san [/b, страхотна магия  Heart Eyes Браво!

# 65
  • Мнения: 105

Лека нощ,момичета! Hug newsm46

# 66
  • Мнения: 72
Новата тема напреднала, а аз чак сега видях. Огромно БЛАГОДАРЯ Лени   bouquet Чудесна е

# 67
  • Мнения: 572
КЛОНКА, бързо оздравяване на всички! При нас само малкия се е разкашлял, ще видим утре какво ще го правя!

Desss, тези символчета ... да си разпечатаме някое и да си го сложим някъде ... или какво? Как да ги ползваме?

# 68
  • Universe
  • Мнения: 1 556
здравейте,
някой от вас чел ли е книгата на Гурангов и Долохов "Фейерверк волшебства"? Само на руски я откривам в нета и на моменти четенето й ми е малко трудно, но много ми харесва!
Ще ми бъде интересно да чуя мнение за нея!
Усмихнат и спокоен ден на всички!

Teia,  Hug /дано да видиш, че съм ти копнала поста Laughing/
Те са конкуренти на Симороновеца - П.Бурлан, нападат се взаимно кой от кого краде hahaha, кой е яйцето и кой кокошката /нещо като нашите скорошни размисли и страсти Wink/. Това не са моите техники, ако има друг да сподели Peace

Bili-san Hug Heart Eyes



# 69
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Момичета,аз мисля че идеята да се направи сайт ...
Nikolexa, и аз мисля, че идеята ти е чудесна, само е въпрос на организация... Нищо не пречи да се издава книга, едновременно с това да се направи сайт - а и другата идея не е за изхвърляне - аз пак да натвЪрдя на факта, че според мен има пазарна ниша за дискове с медитации - не само медитативна музика, а и водени медитации. На Луиз Хей издателската къща не е обърнала гръб на нито един носител - книжен, електронен, и т.н. - не виждам нищо лошо, ако има пазар - ще се продава. На мен лично ми се струва, че все повече хора и в България биха слушали неща на ДВД или на СД, например в колата, докато отиват на работа или се връщат, докато по време на шофиране не може да се чете книга, например...

Клонка, бързо оправяне на цялото ти семейство. Антибиотиците също не са лоша идея - може би на теб точно те ти помагат да се балансираш  Wink

# 70
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Голямо дете, ми примерно да  Wink разпечаташ , нарисуваш ..... както ти дойде, да украсиш с тях дома си или да ги носиш със себе си във вид на медалион или друго талисманче  Hug






Символ Ин-Ян (кит. "Тайзи") - символ на хармонията  и единството на мъжкото и женското начало .  Символ  на живота , зарежда с енергия и равновесие , велик знак в китайската философия .Това е един от древните филосовски символи.  Поддържа съществуването на хармония в цялата вселена, съществуваща благодарение на равновесието на двата противоположни елемента ИН и Ян .Ян - бял  - мужки  знак; активен; ден; символ небе; сила на съзидаване; доминиращ. Ин - черен - женски знак; съзерцателен ; нощ; раждането на живота ; загадка. От обратната страна на амулета - тайзи ограден с осем триграми - магически талисман срещу зли духове.




Ом - древен  индийский и тибетский знак, разпространен в различни религии и вероизповедания , произлиза от будизма и индуизма. Представлява визуалната форма на магическия звук (мантра) , разкриващ състояние на озарение, пречистване на ума и откъсване от светските дела , така че да бъдем достойни за знания и разбиране на по-високи истини, за постигане на единство с висока Духовност  (в будизма - за постигане на освобождение и просветление).

# 71
  • Мнения: 287
Момичета,аз мисля че идеята да се направи сайт ...
Nikolexa, и аз мисля, че идеята ти е чудесна, само е въпрос на организация... Нищо не пречи да се издава книга, едновременно с това да се направи сайт - а и другата идея не е за изхвърляне - аз пак да натвЪрдя на факта, че според мен има пазарна ниша за дискове с медитации - не само медитативна музика, а и водени медитации. На Луиз Хей издателската къща не е обърнала гръб на нито един носител - книжен, електронен, и т.н. - не виждам нищо лошо, ако има пазар - ще се продава. На мен лично ми се струва, че все повече хора и в България биха слушали неща на ДВД или на СД, например в колата, докато отиват на работа или се връщат, докато по време на шофиране не може да се чете книга, например...

Клонка, бързо оправяне на цялото ти семейство. Антибиотиците също не са лоша идея - може би на теб точно те ти помагат да се балансираш  Wink

Мила, със сигурност има пазар за водените медитации.Но все пак бюджетът на момичетата едва ли може да се съпостави с този на издателската къща на Луиз Хей.За да се направи качествено СД се изисват доста повече неща от добро желание.Аз съм голям фен на водените медитации, имам над 100 на английски ,френски и руски.Много са важни гласът и правилната дикция.Имало е случаи когато не съм изслушвала само защото тембъра не ми харесва.Сега се сещам за НЛП радиото с медитациите на български, ами гласът е ужасен, просто е невъзможно да се слушат,вместо да се отпусна ,ме карат да се напрегна и ми се скапва настроението.За да се направи качествен продукт се иска екип от специалисти,пари и време.Затова предложих сайта като най-евтин вариант и като начален старт за нещо по-голямо за в бъдеще.
Иначе ето един продукт на български, не е перфектен но е в пъти по-добър от горепосоченото http://www.psihea.hit.bg/relaks.htm

# 72
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Иначе ето един продукт на български, не е перфектен но е в пъти по-добър от горепосоченото http://www.psihea.hit.bg/relaks.htm

nikolexa,  bouquet
Точно това го имах - въобще не ми харесеса Confused
Иначе съм съгласна с теб напълно /за гласовете, средствата и.т.н./ И за Розенщайн ooooh! Да не говорим, че, по мое скромно мнение, златният глас от програмите на Кехоу е само една златна баня Mr. Green

И с разсъжденията ти за сайта съм съгласна, и за книга, но ентусиазмът е едно, а намесят ли се финикийските знаци, става.... ooooh!
Моето предложение - средствата да се дарят Peace Или да се използват за организиране на един голям семинар - да се поканят водещи лектори, за наем на зали и т.н.  технически подробности. Пък може и ние да изнесем лекции Heart Eyes Представяте ли си семинар на Античния театър в Пв Simple Smile

# 73
  • Мнения: 753
Запис.
Благодаря, Лени!  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 346
Добро утро момичета, като поздрав за хубави почивни дни искам да ви цитирам нещо, на което попаднах отваряйки линковете от първа страничка на темата и което почти ме разплака. Не че и преди не съм го чувала, но вероятно точно сега е бил момента да го осъзная и приема за своя истина:

"....Ние не сме тук, за да променяме Света, а да изберем това от него, което искаме. В Света ИМА ВСИЧКО - ние нямаме власт да променяме всичко около нас, не е необходимо да контролираме хората и обстоятелствата както на нас ни се иска...но имаме власт да избираме и да привличаме това, което харесваме..."
Аз все съм се възприемала като "рицарка на бял кон", която ще отваря очите на хората за доброто и изобщо за моята си истина, така както аз я разбирам, е, има една приказка "въпросът не е в обекта, а в окото", така че слагам край на борбата с вятърните мелници, която само ме изтощавала и огорчавала.

Desss много благодаря за разтълкуването на Ин и Ян, разпечатах си го НЕКА БЪДЕ ХАРМОНИЯ за мен, за вас, във секи момент!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт