Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 436
  • 722
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 604
Добро утро, вълшебници  Hug

поздравявам ви с този хубав текст за вярата в любовта от пръв поглед Simple Smile

http://www.jenite.net/2010/09/lubov-ot-pruv-pogled.html?utm_sour … utm_content=Yahoo!+Mail#

# 241
  • Мнения: 18
Здравейте,фей!
На моят мъж му предстой разговор с човек който ще реши дали да почне работа при него.
Моля ви за позитивна енергия колкото пъти сте ми я давали,толкова пъти нещата са се нареждали както трябва!
Благодаря ви!

# 242
  • Мнения: 1 346
Grean dream, благодаря за насърчителния текст, тъкмо навреме ми дойде Hug

Deni m  thumbsup

Прекрасен ден на всички добри сърца в тази тема!!!  bouquet

# 243
  • Мнения: 572
deni_m , успех на мъжа ти и от мен. Дано получи желаната работа!  newsm76

# 244
  • Мнения: 541
Селестинското откровение нещо различно ли е от селестинското пророчество?
Извинявам се за въпроса, но не съм запозната нито с едното , нито с другото  Embarassed

Соледад, позитивна енергия и от мен! Hug Сигурна съм, че всичко ще мине добре!  Hug
Клонка, гушвам те! Ти най-добре знаеш как ти е най-лесно и приятно даси вдигнеш вибрациите.
Корал, подкрепа и от мен за всичко, което си намислила и пожелала!  Hug
Bella Cullen, това, което описваш, ми прилича на енергиен обмен, за който е обяснено в Селестинското откровение... виж на първа страница. При нас с мъжа ми се получаваше така в началото - някакси "преливахме" енергия от един в друг, не точно когато желаем... После се научихме да се "зареждаме" самостоятелно, всеки по своя начин, и да не "дърпаме" енергия от другия, когато той не е в кондиция, защото тогава другия се чувства зле. Abies, и аз се присъединявам към твоя съвет. Между впрочем, не ти отговорих на съвета преди, както и на другите, защото не ми остава време, самичка съм тук за всичко, а после мнението се затрупа, а и пак времето не ми достига... Благодаря на всички за подкрепата и съветите отново Hug

# 245
  • Мнения: 3 929
Селестинското откровение нещо различно ли е от селестинското пророчество?
Извинявам се за въпроса, но не съм запозната нито с едното , нито с другото  Embarassed
Estella, вероятно имаш предвид Десетото откровение и Селестинското пророчество. И двете книги са от един и същи автор - Джеймс Редфийлд. В "Селестинското пророчество" се разказва за 9-те откровения, а в "Десетото откровение" - сама се досещаш. Книгите са много хубави, прочети ги непременно.

# 246
  • Мнения: 1 422
Момичета, искам подкрепа за доброто на едни истински хора. За мен е важно те да са добре, истински добре.

Благодаря за нашето чудо.

# 247
  • Мнения: 18
Момичета, искам подкрепа за доброто на едни истински хора. За мен е важно те да са добре, истински добре.

Благодаря за нашето чудо.



Голяма подкрепа от мен! thumbsup

# 248
  • Мнения: 1 346
Само най-доброто за Истинските хора!  Hug

# 249
  • Мнения: 46
И от мен подкрепа за доброто на  истинските хора!   bouquet  newsm10

# 250
  • Мнения: 48
Любов, хармония и много положителна енергия за Истинските хора!  bouquet

# 251
  • Мнения: 2 196
Много светлина за всички, които имат нужда! Two Hearts

Аз нещо съм се разкапала - физически и емоционално. Уж всичко ми наред, пък... Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 2
Мдаааа !!!

Благодаря, момичета Hug
Дес, мъдър съвет, ма ще трябва да разчитам на мъжа си, щото ригит ме отсвири, пък мъжът ми нещо напоследък не ми е много мил и драг...сложна работа Mr. Green

Кой ми споменава името и злослови по мой адрес несправедливо ???


 Re: Рейки - 4
Цитат на: КЛОНКА« #635 Неделя, 19 Септември 2010, 11:46 »   
Ригит...ясно!
Не щеш обяди, не щеш вечери. Ами, да минем направо на секса. Там духовност никога не ми е липсвала. Flutter

    
Re: Рейки - 4
Цитат на rygit« #636 Неделя, 19 Септември 2010, 14:41 »
   
  Shocked Оо 'оуууу,  Shocked


             Naughty  Най - сетне някакво рационално мислене в подножието на русите къдрици и нещо което можем да направим в посока на твоето здраве  без да се налага да се виждаме  !!! Няма проблеми от моя страна, но имам въпроси !!!
             Първо мъжа с когото живееш как ще приеме нещата ( ако изобщо го питаш де ) !!! Второ Пред всички ли ще го правим или на лични !!! И трето  най - малко в ефир трябва да ми дадеш разрешение да се разходя и из твоя вътрешен космос !!! Иначе за мен спрямо теб  би било интервенция  !!!  А аз не искам да съм неканен гост  в ничий телесен и душевен дом !!! Така че напъни си сивите бразди в русото подножие и дай смислен отговор по твой избор триредие тристишие както ти дойде !!! И не очаквай нещата да станат така както ти или вишестоящите теб хора очакват да станат !!!





 Re: Рейки - 4
Цитат на: КЛОНКА« #660 Вторник, 21 Септември 2010, 16:14 »
Да!
Вече съм сигурна, че с ригит трябва да побързаме със секса, щото всеки момент ще се възнеса...
 
Re: Рейки - 4
Цитат на: КЛОНКА« #666 Вторник, 21 Септември 2010, 17:02 »
........................................................................
Аре, размина ти се сексът. Споко. Mr. Green

Не и вярвайте тя сам се отсвири !!! И сама си се отсвирва по  принцип ! Па после що свирките били виновни !!!  Аааа и тук пола на свирките е без значение !!!

  bouquet
 surpriseuu

# 253
  • София
  • Мнения: 0
Можете да използвате мобилния си телефон като средство за комуникация с Вселената.
За да направите това,  трябва да нанесете в телефона си вашия номер , под името Вселената и изпратете сам на себе си SMS, като например:

"Уважаема, в най-близко време ви е отсъдено да срещнете любовта на своя живот, не пропускайте."

Или:

„Поздравления, ти спечели един милион!"

Текста на съобщението е според  желанието Ви.

Изтрийте  съобщението само след неговото изпълнение.

Друг вариант:

В телефонния указател на мобилния си телефон, редом с фамилията на Вашия шеф напишете следното:

„Повиши ми заплатата  10 пъти”





http://www.magicwish.ru/forum/8-102-19

# 254
  • Мнения: 1 422
Днес ставам с една година по-здрава, по-щастлива, по-обичана и по-реализирана.

Споделям с вас едно филмче, което преди известно време промени живота ми като ми даде смелост да постигам мечтаното и ви каня на започнете деня си с мене



Общи условия

Активация на акаунт