Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 515
  • 722
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 21


Усмихната седмица и от мен  Hug

# 226
  • Мнения: 1 422
Благословени всички, поръсени с вълшебен прашец от феи, докоснати от целувката на съдбата - да се сбъднат желанията ни през тази седмица

# 227
  • Мнения: 385
Сърдечно благодаря, Рози Heart Eyes Дай Боже всеки му! Hug
soledad, Клонка, имате подкрепата ми  Praynig
koral, това, което споделяш е чудесно Hug
Nadia79,  Hug . Явно това не е твоята работа. На мен също ми се е случвало да "пропусна шанс", а после да се окаже че ябълката отвътре е гнила. Сигурна съм, че Вселената ти е приготвила нещо много по-добро, което в най-скоро време ще те връхлети с пълна сила

# 228
  • Мнения: 1 346
Корал и с мен се случва същото, наблюдател съм на реализаране на мечтите ми, описала си го с най-точни думи  Grinning Усещането е невероятно, и съм толкова благодарна на Господ!
Изпращам ти моята подкрепа по пътя към твоята цел, вярвам тя ще ви донесе промени за добро на вас и хората край вас.

Надя79 ти сама си го казала, че тази работа не би ти носила удовлетворение, парите нямаше да ти бъдат достатъчна утеха. Вярвам, че достатъчно скоро и навреме ще получиш своята любима, доходоносна работа!

# 229
  • Мнения: 3 576
Благодаря ви, и аз така се опитвам да се успокоявам, но явно ми трябва малко време да си го изстрадам и да го преживея.

# 230
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нещо ми е нервно и неспокойно... Rolling Eyes

hug



 ‎"Имаш ли своето "защо?" в живота, ще можеш да понесеш почти всяко "как"
Ницше




Успешна седмица момичета  Hug

# 231
  • Мнения: 5 647
Нещо ми е нервно и неспокойно... Rolling Eyes

И аз се чувствам така от доста време насам. При мен е заради отношението на един важен за мен човек към мен. Просто не е такова каквото беше преди и каквото искам да бъде. Държа много на този човек, но когато не ми обръща вниманието, което искам и се държи "дръпнато" така да се каже, се чувствам много зле. Не знам просто как да си помогна сама, да спра да му обръщам внимание и да не се дразня. Просто не се получава. Явно не правя нещо като хората.

# 232
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Bella Cullen, той не е виновен за това как ти се чувстваш. Наложи си да не мислиш как се държи с теб, а как ти се държиш с него. Бъди себе си, забавлявай се, излъчвай щастие, спокойствие, положителна енергия... И скоро той ще се заинтересува отново от теб. Докато страдаш, всичко, което излъчваш е страдание, нормално е да му действа отблъскващо. Изобщо няма мъж на света, който да цени жена, която търси настойчиво вниманието му, те са ловци и предпочитат те "да преследват дивеча", не да бъдат дивеч...  Hug

Nadia79, просто приеми нещата, които не можеш да промениш и използвай времето си за градивни неща, вместо да страдаш и съжаляваш. Някъде в предишните теми някой беше публикувал една техника да потърсим поне 10 положителни последици от нещо, което оценяваме като негативно в живота си. Това помага доста, за да го приемем, подминем и да продължим напред. Ти си започнала списъка с причини, заради която тази работа не е била за теб, остава да ги обърнеш като ползи, колко е хубаво, че не ти се налага да правиш нещата, които не ти харесват в тази работа, колко е хубаво, че сега съзнанието ти е свободно от терзания дали ще тия дадат или не и можеш с чиста съвест да кандидатстваш за друга и т.н. Винаги има какво хубаво да се каже, когато ни е пропуснало нещо, което така или иначе не ни е било особено на сърце, ама би могло и да ни донесе някаква полза....  Heart Eyes

Клонка, явно ти е паднала енергията - зареди се с Рейки (ако практикуваш), отиди на разходка в парка, послушай музика, потанцувай, купи си красив подарък, излез на кино или на кафе с приятелка... Има толкова начини да си вдигнеш енергията. В краен случай просто изчакай - "и това ще мине"  Hug

# 233
# 234
  • Мнения: 77
момичета много ви благодаря за безрезервната подкрепа. Hug Hug Hug
нещата наистина успяха да се наредят точно както трябваше и съм много щастлива -вече ще мога да виждам като нормалните хора след като си направя операцията!!! Party  bouquet  bouquet  bouquet

# 235
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Клонка, явно ти е паднала енергията - зареди се с Рейки (ако практикуваш), отиди на разходка в парка, послушай музика, потанцувай, купи си красив подарък, излез на кино или на кафе с приятелка... Има толкова начини да си вдигнеш енергията. В краен случай просто изчакай - "и това ще мине"  Hug

Бих добавила и секс  Wink

# 236
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Соледад, позитивна енергия и от мен! Hug Сигурна съм, че всичко ще мине добре!  Hug
Клонка, гушвам те! Ти най-добре знаеш как ти е най-лесно и приятно даси вдигнеш вибрациите.
Корал, подкрепа и от мен за всичко, което си намислила и пожелала!  Hug
Bella Cullen, това, което описваш, ми прилича на енергиен обмен, за който е обяснено в Селестинското откровение... виж на първа страница. При нас с мъжа ми се получаваше така в началото - някакси "преливахме" енергия от един в друг, не точно когато желаем... После се научихме да се "зареждаме" самостоятелно, всеки по своя начин, и да не "дърпаме" енергия от другия, когато той не е в кондиция, защото тогава другия се чувства зле. Abies, и аз се присъединявам към твоя съвет. Между впрочем, не ти отговорих на съвета преди, както и на другите, защото не ми остава време, самичка съм тук за всичко, а после мнението се затрупа, а и пак времето не ми достига... Благодаря на всички за подкрепата и съветите отново Hug

# 237
  • София
  • Мнения: 2 840
Благодаря, момичета Hug
Дес, мъдър съвет, ма ще трябва да разчитам на мъжа си, щото ригит ме отсвири, пък мъжът ми нещо напоследък не ми е много мил и драг...сложна работа Mr. Green

# 238
  • Мнения: 685
След десетина дни е новолуние и ми се иска да нанеса корекции върху картата ми на желанията. Искам да попитам дали мога да коригирам определени сектори или е необходимо да направя нова карта?

Имам и още един въпрос, за който ще съм безкрайно признателна, ако ми помогнете... дъщеричката ми много трудно заспива, почти винаги с рев, понякога дори минава полунощ, докато се умори и заспи... Иначе е спокойно бебе, весела и много общителна. Обаче наближи ли времето за спане ooooh!
Не знам, дали аз не правя нещо правилно?! Дали не трябва със себе си да започна, за да намери и тя спокойствие... Бихте ли ме посъветвали за метод, техника или музика, с която да й помогна да заспива леко и спокойно? Praynig
Ще опитам с майчина хипноза за щастие на първо време.

Благодаря ви за това приказно кътче!  bouquet

# 239
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Имам и още един въпрос, за който ще съм безкрайно признателна, ако ми помогнете... дъщеричката ми много трудно заспива, почти винаги с рев, понякога дори минава полунощ, докато се умори и заспи... Иначе е спокойно бебе, весела и много общителна. Обаче наближи ли времето за спане ooooh!
Не знам, дали аз не правя нещо правилно?! Дали не трябва със себе си да започна, за да намери и тя спокойствие... Бихте ли ме посъветвали за метод, техника или музика, с която да й помогна да заспива леко и спокойно? Praynig
Ще опитам с майчина хипноза за щастие на първо време.
Сама си дала отговорите  Hug

Ако си прецениш може да сложиш близо до легълцето кристал , птимерно планински кристал  Hug



КЛОНКА
, апетита идва с яденето така е и с .....  Wink

Общи условия

Активация на акаунт