Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 514
  • 722
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 724
рози и рози, Сори, че не съм подготвена: Мноооого здраве, късмет, любов   bouquet

# 256
  • София
  • Мнения: 72
 Честит рожден ден на Рози и Рози. Бъди здрава весела щастлива и все така добра и позитивна. Желая ти от сърце сбъдване на всичките ти желания.newsm59   bigdance2  party023

# 257
  • Мнения: 77
Рози и Рози bdbaloni
сбъдване на всичките ти желания!!!!

# 258
  • Мнения: 1 346
  newsm59  TadaРози и рози newsm51 . Чувствай се най-желана, най-обичана, най-щастлива и най-здрава и раздавай щедро любов и светлина!!!

Момичета, няколко неща са променяли живота ми из основи, първото най-важното когато повярвах в Господ. След това разбирането, че ние сме каналчетата, които допускат или не реализирането на нашите мечти, желания, идеи. На няколко пъти често срещаните в ежедневието злоба, дори и нарочно насочена към нас, страх и т.н /да не ги изброявам, за да не им давам прекалено голямо значение, защото те вече са прашинки, които не забелязвам/ са ме "дърпали надолу".
Толкова съм благодарна, че намерих тази тема, много ми допада идеята да се подкрепяме ежедневно и да си препращаме любов, светлина, вяра и щастие. До скоро игнорирах хората, които ме дразнят, вече ги обичам, странно звучи, но е така.
Страхотни сте всички вие, сега чета и старите теми те са променящи и докосват да знаете! 

Прекрасен и вълнуващ ден на Рожденничката и на всички останали!!!  bouquet Two Hearts

# 259
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден, Рози и рози!
Желая ти весел, щастлив, богат на всичко живот!
Бъди много здрава и обичана!

# 260
  • Мнения: 515
Рози честито мила, Много здраве, щастие и късмет. Само поводи за положителни емоции  nbirthday newsm59  bigdance2  Party Time Tada

# 261
  • Мнения: 73
Рози, Бог да е винаги с теб! Върви винаги по вълната на изобилието и успеха! Heart Eyes babydust7

Съзнанието за изобилие- това е свобода и изобилие на любов, здраве, творчество и благосъстояние, благоприятни за живота като цяло, и за всички.
Джасмухин

# 262
  • Мнения: 73
Рози, филмчето е много вдъхновяващо! Благодаря ти! Heart Eyes Hug

# 263
  • Мнения: 18
РОЗИ
Честит Празник!
Повече усмивки на лицето,
парички в портмонето
и любов в сърцето!  newsm59 newsm59

# 264
  • Мнения: 630
РОЗИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Бианка,едно упражнение с ТЕС може да ти помогне.Ето едно видео,дори и да не си чела нещо по въпроса просто направи упражнението както е показано като смениш" главоболие" с думата която най-точно описва проблема ти.Опитай, на мен вчера ми помогна,мисля,че ще помогне и на теб ТЕС видео  Peace

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 14:02 от Sweta

# 265
  • Мнения: 275
Здравейте дами!

На 24 септември родих втората си дъщеричка Рая. Двете ми деца са най-голямото ми сбъднато желание - дълго чакано и много преживяно.

Черпя ви за наше здраве

http://www.youtube.com/watch?v=eLS0Y40WwlA

На рожденниците - много усмивки и сбъднатости

# 266
  • Мнения: 1 346
Sweta линкчето беше много полезно, веднага го изпробвах  Grinning Благодаря!

Кристофер - Честита ви радост вкъщи!!! Много обичам подобни хепи-енди!  newsm76  smile3504 Да са сте живи и здрави! Само хубави мигове и не спирай да ги споделяш, за да насърчаваш ако има някой унил по пътя ....  newsm53

# 267
  • Мнения: 630
 КРИСТОФЕР,ЧЕСТИТО!Чудесна новина! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ!

!Diva!,радвам се,че   е било полезно и на теб. Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 20:27 от Sweta

# 268
  • Мнения: 18
И аз се изложиш с зареждането на протмонето.Бяхме поканили гости и жената сяда на дивана,решава да премести протмонето и какво да види:вътре зарядно на телефон.Реших да се измъкна като казах че нещо детето направило да ама не,моят син гордо каза че мама си зарежда протмонето.Казвам ви умрях от срам. Embarassed smile3532

# 269
  • Мнения: 385
Хихи, мен за сега не са ме "хващали" със зарядно в портмоне  newsm47
Кристофер, прекрасна новина! Добре дошла на малката принцеса  bouquet  party006 Нека с лекота и по най-великолепния и достоен начин сътвори себе си  Hug Heart Eyes
Рози, честит празник! Бъди много здрава, истинска и закриляна, галеница на Съдбата  Hug Весел празник   Gift

Общи условия

Активация на акаунт